ŁAWSKA Magdalena
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE
TOMCZAK Renata
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: IKS LESZNO
MECH Marta
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Puchar Polski I |
2. | Puchar Polski II/Puchar Europy U23 |
3. | Puchar Polski I |
4. | Puchar Polski II |
5. | Puchar Polski III |
6. | Puchar Polski III |
7. | Puchar Polski IV |
8. | Mistrzostwa Polski |
9. | Puchar Polski II/Puchar Europy U23 |
10. | Mistrzostwa Polski |
11. | Puchar Polski I |
12. | Puchar Polski II |
13. | Puchar Polski III |
14. | Puchar Polski IV |
15. | Puchar Polski III |
16. | Mistrzostwa Polski |
17. | Mistrzostwa Polski |
18. | Puchar Polski I |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. | 16. | 17. | 18. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ŁAWSKA Magdalena | 2001 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 286 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 11 |
|
2. | TOMCZAK Renata | 1999 | IKS LESZNO | 242 | Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 14 M: 11 |
|
3. | MECH Marta | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 212 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 4 M: 25 |
|
4. | Jeglińska Aleksandra | 1999 | AZS AWF WARSZAWA | 194 | Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 8 M: 17 |
|
5. | WASILCZUK Dominika | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 144 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 8 M: 22 |
|
6. | WIECZOREK Aleksandra | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 143 | Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 4 M: 28 |
|||||
7. | Wisoky Weronika | 2000 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 142 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 18 M: 7 |
8. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 116 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 18 M: 6 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 8 M: 21 |
||||
9. | Pijaczyńska Kinga | 2000 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 101 | Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 4 M: 32 |
10. | OKLIŃSKA Marta | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 92 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 12 M: 14 |
||
11. | LIDZBARSKA Julia | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 91 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 18 M: 5 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 8 M: 24 |
||
12. | ŻURAWSKA Karolina | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 91 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 1 M: 41 |
||||||||||
13. | MURAWSKA Karolina | 2001 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 82 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 18 M: 7 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 9 |
||||
14. | KISIELEWSKA Alicja | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 71 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 1 M: 44 |
||||
15. | Jabłonowska Kaja | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 69 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 43 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 12 M: 15 |
|||||
16. | SZABELSKA Oliwia | 2000 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 68 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 13 |
||
17. | LACHMAN Antonina | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 56 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 4 M: 29 |
|||||
18. | Daniewska Michalina | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 54 | Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 14 |
||||||
19. | AVELLEIRA Hillary | 2001 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 53 | Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 18 M: 8 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 8 M: 19 |
|||||||
20. | Wasilczuk Karolina | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 49 | Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 12 M: 13 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 1 M: 42 |
||||||
21. | WYWIAŁ Zuzanna | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 45 | Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 0 M: 12 |
||||||||
22. | SZATARSKA Maja | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 44 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 17 |
|||||||||||
23. | OLSZEWSKA Amelia | 2004 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 41 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 1 M: 48 |
||||||||||||
24. | BESSMAN Julia | 2001 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 38 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||
25. | Dębicka Oliwia | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 38 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 34 |
Pkt: 2 M: 33 |
||||
26. | Kluszczyńska Sandra | 2001 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 37 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 0 M: 36 |
||||||||||
27. | WIERZCHOWSKA Barbara | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 35 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 28 |
||||||||
28. | Włosińska Julia | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 34 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 1 M: 43 |
|||||||
29. | Liszka Aleksandra | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 33 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 48 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 27 |
|||||||||||
30. | SUCHOMSKA Zuzanna | 2000 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 33 | Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 0 M: 31 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 2 M: 39 |
||||||||
31. | Gondek Natalia | 2000 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 33 | Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||||||
32. | Cichocka Konstancja | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 30 | Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 0 M: 47 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||||||||
33. | BAN Zofia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 26 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 0 M: 22 |
||||||||||||
34. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 2 M: 36 |
|||||||
35. | Kręc Emilia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 23 | Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 8 M: 24 |
Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 0 M: 41 |
||||||||||
36. | SZMIT Laura | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 2 M: 37 |
||||||||||
37. | SADOWSKA Jagoda | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 21 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 39 |
||||||||
38. | Kolibabka Julia | 2001 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 41 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 20 |
||||||||
39. | ZACHAREWICZ Ewa | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17 | Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 4 M: 30 |
|||||||||||
40. | Dejczer Natasza | 2002 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 16 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 25 |
||||||||||||||
41. | JERZ Lena | 2004 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 16 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 0 M: 30 |
|||||||||||||||
42. | SZPEJNA Daniela | 2004 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 38 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||||||||||
43. | TURKIEWICZ Katarzyna | 2001 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 10 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 37 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||||||||||
44. | DARDA Paulina | 2000 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 10 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 35 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 1 M: 44 |
||||||||||||
45. | Brzezińska Zofia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 44 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 2 M: 33 |
|||||||||||||
46. | Woźniak Natalia | 2004 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 9 | Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 0 M: 35 |
||||||||||||||||
47. | Bytner Malwina | 2000 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 9 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 0 M: 48 |
||||||||||||
48. | Sobczak-Domańska Maja | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 9 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 0 M: 33 |
||||||||
49. | JÓŹWIAK Zuzanna | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 8 | Pkt: 8 M: 22 |
Pkt: 8 M: 19 |
Pkt: 8 M: 20 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 2 M: 38 |
|||||||||||
50. | KANAS Konstancja | 2004 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 7 | Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 0 M: 46 |
|||||||||||||||
51. | Toporska Joanna | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 8 M: 17 |
Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 8 M: 23 |
Pkt: 12 M: 16 |
Pkt: 12 M: 15 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 4 M: 29 |
|||||||||
52. | BOBER Zuzanna | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 4 M: 31 |
Pkt: 8 M: 21 |
Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 12 M: 14 |
Pkt: 8 M: 18 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 4 M: 32 |
|||||||||
53. | MICHAŁEK Paulina | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 6 | Pkt: 1 M: 47 |
|||||||||||||||||
53. | BEKALARCZYK Katarzyna | 2004 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 1 M: 47 |
|||||||||||||||||
55. | Rogóż Alicja | 2000 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 5 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 47 |
|||||||||||
56. | CISOWSKA Zuzanna | 2004 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 5 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 0 M: 40 |
||||||||||||||||
57. | KOWALSKA OLIWIA | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 5 | Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 43 |
||||||||||||||||
58. | Urban Maja | 2004 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 5 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 0 M: 44 |
||||||||||||||||
59. | GOŁEMBSKA Katarzyna | 2003 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 3 | Pkt: 0 M: 45 |
|||||||||||||||||
60. | OLSZÓWKA Jagoda | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | Pkt: 2 M: 33 |
|||||||||||||||||
61. | Sroka Aleksandra | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 2 M: 36 |
|||||||||||||||||
62. | ZIOBROWSKA Natalia | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 43 |
||||||||||||||||
63. | NIECIECKA Aleksandra | 1999 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 2 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 0 M: 42 |
Pkt: 1 M: 48 |