KLUGHARDT Gloria
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK
Zgryźniak Kinga
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK
KLASIK Alicja
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KLUGHARDT Gloria | 2003 | RMKS RYBNIK | 163 | Pkt: 70 M: 2 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 89 |
|||||
2. | Zgryźniak Kinga | 2003 | RMKS RYBNIK | 150 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 0 M: 39 |
Pkt: 0 M: 96 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 55 M: 2 |
|||||
3. | KLASIK Alicja | 2004 | RMKS RYBNIK | 130 | Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 10 M: 43 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 10 M: 64 |
Pkt: 0 M: 83 |
||||
4. | BRYCH Barbara | 2000 | AZS AWF KRAKÓW | 120 | Pkt: 30 M: 9 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 10 M: 49 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 0 M: 91 |
Pkt: 0 M: 73 |
|||
5. | JANELLI Zofia | 2002 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 113 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 139 |
Pkt: 40 M: 6 |
|||||
6. | CIEŚLIK Cecylia | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 83 | Pkt: 45 M: 7 |
Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 25 M: 11 |
|||||||
7. | Tercjak Oliwia | 2005 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 56 | Pkt: 30 M: 11 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 13 M: 29 |
|||||||
8. | Korkus Emilia | 2004 | PIAST GLIWICE | 56 | Pkt: 30 M: 11 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 23 |
|||||||
9. | Porwoł Liliana | 2006 | RMKS RYBNIK | 56 | Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 13 M: 22 |
|||||||
10. | Kawencka Ewa | 2000 | PIAST GLIWICE | 55 | Pkt: 17 M: 21 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 25 M: 13 |
|||||||
11. | WIECZOREK Anna | 2003 | PIAST GLIWICE | 46 | Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 10 M: 63 |
||||||
12. | SZYMANOWSKA Karolina | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 43 | Pkt: 17 M: 17 |
Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 13 M: 21 |
|||||||
13. | JANICKA Weronika | 1999 | AZS AWF KATOWICE | 39 | Pkt: 8 M: 33 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 6 M: 39 |
|||||||
14. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 1999 | AZS AWF WARSZAWA | 39 | Pkt: 8 M: 40 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 25 M: 16 |
|||||||
15. | OPOŃ Oliwia | 2004 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 36 | Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 13 M: 25 |
|||||||
16. | Frystacka Patrycja | 2003 | RMKS RYBNIK | 36 | Pkt: 17 M: 32 |
Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 6 M: 58 |
|||||||
17. | SULEJ Zuzanna | 2001 | Klub Szermierzy Warszawianka | 34 | Pkt: 8 M: 53 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 13 M: 19 |
|||||||
18. | ROSKOSZ Anna | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 34 | Pkt: 8 M: 38 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 13 M: 26 |
|||||||
19. | KNAPIK Katarzyna | 2000 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 32 | Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 6 M: 54 |
Pkt: 13 M: 17 |
|||||||
20. | RADWAN Patrycja | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 29 | Pkt: 17 M: 24 |
Pkt: 6 M: 56 |
Pkt: 6 M: 39 |
|||||||
21. | Charkiewicz Karolina | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 29 | Pkt: 17 M: 27 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 6 M: 47 |
|||||||
22. | Pelon Patrycja | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy START | 27 | Pkt: 8 M: 35 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 6 M: 53 |
|||||||
23. | Halemba Antonina | 2006 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 27 | Pkt: 8 M: 44 |
Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 13 M: 24 |
|||||||
24. | WRÓBLEWSKA Agata | 2001 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27 | Pkt: 8 M: 58 |
Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 13 M: 30 |
|||||||
25. | JADCZAK Dominika | 2003 | Klub Szermierzy Warszawianka | 25 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 6 M: 53 |
|||||||
26. | IZDEBSKA Wiktoria | 2005 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23 | Pkt: 17 M: 30 |
Pkt: 6 M: 63 |
||||||||
27. | TOMASZEWSKA Natalia | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 21 | Pkt: 8 M: 57 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 0 M: 72 |
|||||||
28. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 2006 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 20 | Pkt: 8 M: 43 |
Pkt: 6 M: 55 |
Pkt: 6 M: 58 |
|||||||
29. | MICHALCZYK Marta | 2004 | Klub Szermierzy Warszawianka | 20 | Pkt: 8 M: 49 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 6 M: 50 |
|||||||
30. | Liczberska Aneta | 2000 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 20 | Pkt: 8 M: 54 |
Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 6 M: 59 |
|||||||
31. | Gwóźdź Julia | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 20 | Pkt: 8 M: 56 |
Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 46 |
|||||||
32. | Drobczyk Pola | 2005 | PIAST GLIWICE | 19 | Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 6 M: 41 |
||||||||
33. | RAKOCZY Natalia | 2002 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 18 | Pkt: 6 M: 61 |
Pkt: 6 M: 54 |
Pkt: 6 M: 37 |
|||||||
34. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 2007 | PIAST GLIWICE | 14 | Pkt: 8 M: 46 |
Pkt: 6 M: 57 |
||||||||
35. | CZAJKA Emilia | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14 | Pkt: 8 M: 50 |
Pkt: 6 M: 33 |
||||||||
36. | LEŚNIEWSKA Marta | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 14 | Pkt: 8 M: 52 |
Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 0 M: 68 |
|||||||
37. | BETYUMIL Posada | 1999 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 13 | Pkt: 13 M: 24 |
|||||||||
38. | JAROSZEK Emilia | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13 | Pkt: 13 M: 25 |
|||||||||
39. | Strzelczyk Olga | 2000 | UKS PIAST LEGNICA | 13 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 13 M: 32 |
||||||||
40. | ZAZULAK Anastazja | 2005 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12 | Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 6 M: 52 |
|||||||
41. | STASZULONEK Karolina | 2002 | PIAST GLIWICE | 12 | Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 38 |
||||||||
42. | Ziętek Patrycja | 2002 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12 | Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 6 M: 38 |
||||||||
43. | Osadnik Maja | 2004 | UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie | 12 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 0 M: 75 |
Pkt: 6 M: 41 |
|||||||
44. | Vysotskaya Maryia | 2007 | AZS AWF KATOWICE | 12 | Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 6 M: 56 |
||||||||
45. | Makowska Agnieszka | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 12 | Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 6 M: 45 |
||||||||
46. | Danek Kamila | 2007 | Krakowski Klub Szermierzy | 8 | Pkt: 8 M: 42 |
|||||||||
47. | Ślęzak Katarzyna | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 8 | Pkt: 8 M: 45 |
|||||||||
48. | Prina Cerai Melania | 2006 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 6 M: 34 |
|||||||||
49. | PIEKARSKA Helena | 2002 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 6 | Pkt: 6 M: 40 |
|||||||||
50. | Zarek Zuzanna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 6 | Pkt: 6 M: 43 |
|||||||||
51. | KOZDĘBA Weronika | 2006 | PIAST GLIWICE | 6 | Pkt: 6 M: 46 |
|||||||||
52. | Tatoj Anna | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 0 M: 81 |
||||||||
53. | GOCZAŁ Alicja | 2007 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 6 | Pkt: 6 M: 47 |
|||||||||
54. | Gluza Magdalena | 2003 | Krakowski Klub Szermierzy | 6 | Pkt: 6 M: 53 |
|||||||||
55. | Korduła Antonina | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 56 |
|||||||||
56. | Berezhanska Anastasiia | 2003 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 6 | Pkt: 6 M: 57 |
|||||||||
56. | Danek Łucja | 2004 | Krakowski Klub Szermierzy | 6 | Pkt: 6 M: 57 |
|||||||||
58. | KNAPIK Agata | 2000 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 60 |
|||||||||
59. | BOGACZ Pola | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 6 | Pkt: 6 M: 62 |
|||||||||
60. | KOROL AMELIA | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 64 |
|||||||||
60. | Szklar Katarzyna | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 6 | Pkt: 6 M: 64 |