Broniszewski Marcel
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MUKS VICTOR WARSZAWA
Dzierniejko Jakub
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK
DENKIEWICZ Benedykt
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | II Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022 |
2. | III Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022 |
3. | I Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Broniszewski Marcel | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 102 | Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 22 M: 5 |
2. | Dzierniejko Jakub | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 89 | Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 22 M: 8 |
3. | DENKIEWICZ Benedykt | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 81 | Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 14 M: 12 |
4. | Nowinowski Kacper | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 79 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 35 M: 2 |
5. | KUSAK Oskar | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 68 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 32 M: 3 |
6. | Kajor Krzysztof | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 64 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 32 M: 3 |
7. | Stasiak Olaf | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 59 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 45 M: 1 |
|
8. | Radoch Filip | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 52 | Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 6 M: 29 |
9. | Kaczmarczyk Wojciech | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 42 | Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 14 M: 15 |
10. | Moczydłowski Kajetan | 2006 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 42 | Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 22 M: 7 |
11. | Sikorski Kamil | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 42 | Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 22 M: 6 |
12. | Brosch Maksymilian | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 38 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 6 M: 17 |
|
13. | Kaczmarczyk Adam | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 38 | Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 2 M: 49 |
14. | DENKIEWICZ Aleksander | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 34 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 6 M: 31 |
15. | Józefowski Filip | 2004 | AZS AWF KATOWICE | 34 | Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 6 M: 28 |
16. | DOWGIERD Krzysztof | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 34 | Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 6 M: 29 |
17. | Kwiatkowski Oskar | 2003 | UKS SZABLA BRZOZA | 28 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 14 M: 9 |
18. | Marker Bartosz | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26 | Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 14 M: 14 |
19. | OBNISKI Bartłomiej | 2005 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA | 26 | Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 14 M: 16 |
20. | Kutek Konstanty | 2004 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 22 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 6 M: 26 |
21. | Biedacha Wojciech | 2005 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 22 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 2 M: 36 |
22. | Glanc Sebastian | 2002 | Koniński Klub Szermierczy | 20 | Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 14 M: 12 |
|
23. | Pardela Michał | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 20 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 10 |
24. | WESOŁOWSKI Jakub | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 18 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 6 M: 18 |
25. | MALCER Kacper | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 18 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 6 M: 27 |
26. | Makowski Konstantyn | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 18 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 46 |
27. | Fiedorowicz Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 14 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 2 M: 34 |
28. | DĄBROWSKI Antoni | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 14 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 6 M: 32 |
29. | ZASTAWNY Paweł | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 14 | Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 21 |
30. | Przybylski Mikołaj | 2005 | UKS SZABLA BRZOZA | 14 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 6 M: 24 |
31. | Gałecki Rafał | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 14 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 11 |
|
32. | LEDUC Léon | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 12 | Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 6 M: 22 |
|
33. | POLAKOWSKI Korneliusz | 2004 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA | 12 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 19 |
34. | Schleifer Tytus | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 10 | Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 6 M: 25 |
35. | Działach Andrzej | 2006 | AZS AWF KATOWICE | 10 | Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 2 M: 54 |
36. | Kulikowski Kacper | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 10 | Pkt: 2 M: 47 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 2 M: 53 |
37. | Jancewicz Szymon | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 8 | Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 6 M: 18 |
|
38. | Kotynia Szymon | 2006 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 8 | Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 6 M: 23 |
|
39. | Chomczyk Kasper | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 8 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 6 M: 24 |
|
40. | Pawluk Mateusz | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 8 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 6 M: 28 |
|
41. | Sulewski Szymon | 2005 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 8 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 23 |
42. | Buśkiewicz Maksymilian | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 8 | Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 38 |
43. | Stefański Mateusz | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 6 | Pkt: 6 M: 21 |
||
44. | Strządała Emilian | 2006 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 6 | Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 39 |
45. | Miziura Mikołaj | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 6 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 2 M: 33 |
46. | Wnuk Grzegorz | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
47. | Rekiel Miłosz | 2003 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 4 | Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 2 M: 37 |
|
48. | Radke Paweł | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 2 M: 45 |
|
49. | Radke Tomasz | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 2 M: 50 |
Pkt: 2 M: 52 |
|
50. | PĘKALA Kacper | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 4 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 56 |
51. | SZPAK Bruno | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 4 | Pkt: 2 M: 48 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
52. | Flaszak Antoni | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 58 |
53. | Sadowski Mikołaj | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 2 M: 50 |
54. | Syperek Filip | 2004 | Grodziski Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 2 M: 52 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 58 |
55. | Mrozowicz Remigiusz | 2006 | UKS SZABLA BRZOZA | 4 | Pkt: 2 M: 53 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 55 |
56. | PODRALSKI Adam | 2002 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 2 | Pkt: 2 M: 43 |
||
57. | MAŃCZAK Mateusz | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 35 |
|
58. | CZARNIECKI Łukasz | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 40 |
|
58. | Ficek Paweł | 2004 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 40 |
|
60. | KOWALCZYK Łukasz | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 41 |
|
61. | STASIAK Arkadiusz | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 44 |
|
62. | Pałczyński Adam | 2005 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 48 |
|
63. | KACPRZAK Igor | 2005 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 51 |
|
64. | KOCZWARA Igor | 2007 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 2 | Pkt: 2 M: 54 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
65. | Makowski Aleksander | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 0 |
66. | Mosak Makary | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
67. | Stasiak Mateusz | 2003 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 47 |
68. | SIWIK PIOTR | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 57 |
69. | Stranc Konrad | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 58 |