Socha Jan
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PKSZERM WARSZAWA
Wałach Wiktor
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF KATOWICE
Dziura Stanisław
Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | II Puchar Polski Juniorów w szpadach 2021/2022 |
2. | III Puchar Polski Juniorów w szpadach 2021/2022 |
3. | I Puchar Polski Juniorów w szpadach 2021/2022 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Socha Jan | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 112 | Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 22 M: 8 |
2. | Wałach Wiktor | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 92 | Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 35 M: 2 |
3. | Dziura Stanisław | 2004 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 73 | Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 45 M: 1 |
4. | MARCZAK Wojciech | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 60 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 32 M: 3 |
5. | Urban Piotr | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 58 | Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 14 M: 9 |
6. | Parafiniuk Łukasz | 2004 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 55 | Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 6 M: 31 |
7. | KLYTTA Paweł | 2005 | PIAST GLIWICE | 52 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 6 M: 18 |
8. | RADOSZ Mikołaj | 2002 | AZS AWF KRAKÓW | 52 | Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 14 M: 13 |
9. | Sojka Adam | 2005 | RMKS RYBNIK | 52 | Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 32 M: 3 |
10. | WALKOWIAK Szymon | 2006 | KS SZPADA WROCŁAW | 50 | Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 14 M: 12 |
11. | GLINKA Jan | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 42 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 22 M: 6 |
12. | Jędrzejczyk Radosław | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 42 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 14 M: 10 |
13. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 2004 | PIAST GLIWICE | 40 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 6 M: 19 |
14. | KLUGHARDT Hubert | 2005 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 40 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 6 M: 24 |
15. | OGONOWSKI Szymon | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 38 | Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 2 M: 53 |
Pkt: 22 M: 5 |
16. | Keshk Nuri | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 34 | Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 14 M: 14 |
17. | PAKUŁA Jan | 2002 | Klub Szermierzy Warszawianka | 34 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 6 M: 29 |
18. | Socha Antoni | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 30 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 22 M: 7 |
19. | Kapias Augustyn | 2005 | AZS AWF KATOWICE | 30 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 2 M: 58 |
Pkt: 6 M: 20 |
20. | FILEK Ireneusz | 2005 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 26 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 28 |
21. | Wojciechowski Szymon | 2006 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 26 | Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 6 M: 21 |
22. | KUREK Jakub | 2004 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26 | Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 14 M: 16 |
23. | Gładyszczak Michał | 2005 | PKSZERM WARSZAWA | 22 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 2 M: 52 |
24. | Tarachanowicz Szymon | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 22 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 2 M: 34 |
25. | Żelazny Marcin | 2004 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22 | Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 2 M: 60 |
26. | Bezuch Krzysztof | 2004 | RMKS RYBNIK | 22 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 6 M: 30 |
27. | Rzyczniak Wojciech | 2004 | PIAST GLIWICE | 18 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 6 M: 17 |
28. | Urban Paweł | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 18 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 6 M: 27 |
29. | Buśko Robert | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 18 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 14 M: 11 |
30. | Sojka Dominik | 2002 | AZS AWF KATOWICE | 18 | Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 14 M: 15 |
31. | Szóstek Jakub | 2005 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18 | Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 2 M: 57 |
32. | KROCHMALSKI Filip | 2007 | PKSZERM WARSZAWA | 14 | Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 2 M: 55 |
Pkt: 6 M: 25 |
33. | Olejniczak Kamil | 2004 | PIAST GLIWICE | 14 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 6 M: 26 |
34. | Migas Piotr | 2002 | PIAST GLIWICE | 10 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 48 |
Pkt: 6 M: 23 |
35. | SZURLEJ Maciej | 2005 | KS SZPADA WROCŁAW | 10 | Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 2 M: 44 |
36. | Huwer Tymoteusz | 2007 | PIAST GLIWICE | 10 | Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 2 M: 63 |
37. | ADAMCZYK Mikołaj | 2007 | STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA | 10 | Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 2 M: 47 |
38. | Cnotalski Przemysław | 2002 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 10 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 2 M: 37 |
39. | Cieślik Jakub | 2002 | PKSZERM WARSZAWA | 8 | Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 6 M: 22 |
|
40. | GUSTA SEWERYN | 2007 | PIAST GLIWICE | 8 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 2 M: 35 |
|
41. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 2003 | STOWARZYSZENIE GTS ZIELONA GÓRA | 8 | Pkt: 6 M: 25 |
Pkt: 2 M: 55 |
|
42. | Mróz Michał | 2004 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 8 | Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 2 M: 45 |
|
43. | Ziajowski Aleksander | 2007 | PKSZERM WARSZAWA | 8 | Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 2 M: 45 |
Pkt: 0 M: 0 |
44. | Puchała Mikołaj | 2005 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 8 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 2 M: 62 |
45. | Morek Kacper | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 6 | Pkt: 2 M: 60 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 36 |
46. | BRZEZOWSKI Jan | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 6 | Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 41 |
47. | GIEDROJĆ Jerzy | 2005 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 6 | Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 2 M: 38 |
48. | Kwaśnik Dominik | 2005 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 32 |
|
49. | Zieliński Franciszek | 2005 | KS SZPADA WADOWICE | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 0 M: 0 |
50. | Kuźnik Bartosz | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 6 | Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 67 |
51. | Wery Oskar | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 4 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 2 M: 33 |
|
52. | Politowicz Stanisław | 2004 | Klub Szermierczy Milenium Skawina | 4 | Pkt: 2 M: 50 |
Pkt: 2 M: 64 |
|
53. | GONZALEZ GRANADILLO Ricardo Alfonso | 2002 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 4 | Pkt: 2 M: 57 |
Pkt: 2 M: 60 |
|
54. | PRUCHNIK Stanisław | 2005 | Klub Szermierzy Warszawianka | 4 | Pkt: 2 M: 58 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 0 M: 0 |
55. | Łucki Kacper | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 2 M: 39 |
56. | Siergiej Adam | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 4 | Pkt: 2 M: 60 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 40 |
57. | Bednarski Błażej | 2006 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 2 M: 42 |
58. | Zachorowski Jan | 2005 | MUSZKIETER GLIWICE | 4 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 52 |
Pkt: 2 M: 53 |
59. | Grabowski Franciszek | 2006 | PKSZERM WARSZAWA | 4 | Pkt: 2 M: 59 |
Pkt: 2 M: 56 |
Pkt: 0 M: 0 |
60. | GORCZAŃSKI Tymoteusz | 2003 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 2 M: 43 |
||
61. | Jakubowski Olaf | 2003 | Klub Sportowy Olimp Lubin | 2 | Pkt: 2 M: 46 |
||
62. | Lubiewski Kacper Max | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy START | 2 | Pkt: 2 M: 48 |
||
63. | Podsiadło Kacper | 2005 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 2 | Pkt: 2 M: 50 |
||
64. | Kocełuch Nikodem | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy START | 2 | Pkt: 2 M: 56 |
||
65. | Skalski Jan | 2005 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 2 M: 59 |
||
66. | Sikorski Jakub | 2002 | MUSZKIETER GLIWICE | 2 | Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
66. | Partyka Czcibor | 2005 | PIAST GLIWICE | 2 | Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
68. | Kurowski Błażej | 2007 | PIAST GLIWICE | 2 | Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
69. | Frydrych Kacper | 2002 | Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 48 |
|
70. | Długokęcki Ludomir | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 2 M: 49 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
71. | JASZCZAK Miłosz | 2005 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 2 | Pkt: 2 M: 50 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
72. | Wąsik Tadeusz | 2007 | PKSZERM WARSZAWA | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 51 |
|
73. | Szymański Konrad | 2004 | PKSZERM WARSZAWA | 2 | Pkt: 2 M: 54 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
74. | Zalewski Jan | 2007 | KS SZPADA WROCŁAW | 2 | Pkt: 2 M: 55 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
75. | Surma Mikael | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 2 | Pkt: 2 M: 57 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
76. | Biedroński Mateusz | 2005 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 58 |
|
77. | MISZTELA Julian | 2005 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 2 | Pkt: 2 M: 48 |
Pkt: 0 M: 66 |
|
78. | Lewandowski Wojciech | 2004 | IKS WARSZAWA | 2 | Pkt: 2 M: 51 |
Pkt: 0 M: 68 |
|
79. | MAZURKIEWICZ Miłosz | 2003 | AZS AWF KATOWICE | 2 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
80. | Klek Jonasz | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 2 M: 46 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
81. | Przybyła Szymon | 2002 | MUSZKIETER GLIWICE | 2 | Pkt: 2 M: 47 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
82. | Głogowski Miłosz | 2005 | PKSZERM WARSZAWA | 2 | Pkt: 2 M: 52 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
83. | Drobczyk Franciszek | 2007 | PIAST GLIWICE | 2 | Pkt: 2 M: 53 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
84. | Grzelak Igor | 2006 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 2 | Pkt: 2 M: 54 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
84. | Rainer Paweł | 2004 | AZS AWF KRAKÓW | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 54 |
86. | HAMERSKI Aleksander | 2006 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 2 M: 56 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
87. | Bednarski Antoni | 2007 | SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA | 2 | Pkt: 2 M: 60 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |