JAKUBOWSKA Marta
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
WOJTAS Hanna
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI
KUŚ Natasza
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: D' ARTAGNAN URSYNÓW
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | II Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022 |
2. | III Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022 |
3. | I Puchar Polski Juniorów Młodszych we floretach 2021/2022 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | JAKUBOWSKA Marta | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 77 | Pkt: 35 M: 1 |
Pkt: 35 M: 1 |
Pkt: 7 M: 10 |
2. | WOJTAS Hanna | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 67 | Pkt: 7 M: 11 |
Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 35 M: 1 |
3. | KUŚ Natasza | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 54 | Pkt: 25 M: 2 |
Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 22 M: 3 |
4. | BINKO Aleksandra | 2006 | IKS LESZNO | 40 | Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 3 M: 28 |
Pkt: 25 M: 2 |
5. | Płaza Małgorzata | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 37 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 3 M: 17 |
6. | NOWAKOWSKA Aleksandra | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 34 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 12 M: 8 |
|
6. | MAKOWSKA Karolina | 2008 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 34 | Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 22 M: 3 |
|
8. | Kulpaczyńska Oliwia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 32 | Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 3 M: 24 |
Pkt: 22 M: 3 |
9. | Bartol Antonina | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 32 | Pkt: 22 M: 3 |
Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 3 M: 20 |
10. | Nowakowska Aleksandra | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 31 | Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 12 M: 6 |
11. | SZCZECHOWSKA Laura | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31 | Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 12 M: 7 |
12. | Nelza Dominika | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 22 | Pkt: 3 M: 19 |
Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 7 M: 14 |
13. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | 2007 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 21 | Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 7 M: 9 |
14. | JASZCZOŁT Nadia | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18 | Pkt: 3 M: 17 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 3 M: 19 |
15. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 18 | Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 3 M: 21 |
Pkt: 3 M: 31 |
16. | BYZEWSKA Alicja | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17 | Pkt: 3 M: 18 |
Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 7 M: 10 |
17. | GATZ Zuzanna | 2006 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 17 | Pkt: 3 M: 29 |
Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 7 M: 15 |
18. | Sorbian Wiktoria | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 15 | Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 12 M: 5 |
|
19. | GRACZYK Julia | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13 | Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 3 M: 17 |
Pkt: 3 M: 28 |
20. | WYTYK Dominika | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13 | Pkt: 3 M: 24 |
Pkt: 7 M: 11 |
Pkt: 3 M: 30 |
21. | Płaza Zofia | 2006 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 13 | Pkt: 7 M: 12 |
Pkt: 3 M: 27 |
Pkt: 3 M: 22 |
22. | Góralczyk Zuzanna | 2006 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 13 | Pkt: 3 M: 27 |
Pkt: 3 M: 31 |
Pkt: 7 M: 12 |
23. | KAPAŁA Emilia | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 13 | Pkt: 3 M: 23 |
Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 3 M: 24 |
24. | Wiśniewska Julia | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 13 | Pkt: 3 M: 28 |
Pkt: 3 M: 26 |
Pkt: 7 M: 13 |
25. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 2005 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13 | Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 3 M: 19 |
Pkt: 3 M: 18 |
26. | WOJTAS Zofia | 2008 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 13 | Pkt: 3 M: 21 |
Pkt: 3 M: 32 |
Pkt: 7 M: 16 |
27. | Ziemak Emilia | 2007 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 9 | Pkt: 3 M: 26 |
Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 3 M: 29 |
28. | Trzcińska Natalia | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 9 | Pkt: 3 M: 31 |
Pkt: 3 M: 25 |
Pkt: 3 M: 27 |
29. | BESSMAN Gabriela | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 8 | Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 1 M: 33 |
|
30. | DOMAGAŁA MARIA | 2007 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 7 | Pkt: 3 M: 30 |
Pkt: 3 M: 18 |
Pkt: 1 M: 33 |
31. | SZEFERA Emilia | 2007 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 7 | Pkt: 3 M: 20 |
Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 3 M: 25 |
32. | SKOCZYLAS Weronika | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 7 | Pkt: 3 M: 25 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 3 M: 20 |
33. | Bartol Michalina | 2009 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 7 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 3 M: 22 |
Pkt: 3 M: 23 |
34. | DUDZIUK Julia | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 5 | Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 3 M: 20 |
Pkt: 1 M: 43 |
35. | Ścieszyńska Liliana | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 5 | Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 1 M: 52 |
Pkt: 3 M: 26 |
36. | FUDALA Karolina | 2005 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 5 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 3 M: 29 |
Pkt: 1 M: 54 |
37. | Komarnicka Lena | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 5 | Pkt: 1 M: 33 |
Pkt: 3 M: 30 |
Pkt: 1 M: 35 |
38. | MOŚ TERESA | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 5 | Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 3 M: 32 |
39. | Kowalewska Jagoda | 2008 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | Pkt: 3 M: 32 |
Pkt: 1 M: 60 |
Pkt: 0 M: 0 |
40. | GAWENDA Natalia | 2007 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 3 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 34 |
41. | Lidzbarska Oliwia | 2008 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 3 | Pkt: 1 M: 38 |
Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 1 M: 36 |
42. | Deneka Aleksandra | 2009 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 3 | Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 1 M: 38 |
43. | Telatyńska Bianka | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 3 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 1 M: 39 |
44. | Choszcz Nadia | 2009 | UKS ATENA GDAŃSK | 3 | Pkt: 1 M: 52 |
Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 1 M: 46 |
45. | Trybel Evelina | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 3 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 1 M: 56 |
Pkt: 1 M: 47 |
46. | PARTYKA Alicja | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 3 | Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 47 |
47. | Jaskólska Nina | 2008 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 3 | Pkt: 1 M: 54 |
Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 1 M: 53 |
48. | STADNYSHYN Khrystyna | 2008 | IKS LESZNO | 3 | Pkt: 1 M: 63 |
Pkt: 1 M: 58 |
Pkt: 1 M: 51 |
49. | BERUS Oliwia | 2009 | IKS LESZNO | 3 | Pkt: 1 M: 56 |
Pkt: 1 M: 57 |
Pkt: 1 M: 56 |
50. | Wanaks Aurelia | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 2 | Pkt: 1 M: 48 |
Pkt: 1 M: 37 |
|
51. | Tym Danuta | 2009 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | Pkt: 1 M: 38 |
Pkt: 1 M: 55 |
|
52. | PISAREWICZ Olga | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 2 | Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 1 M: 49 |
|
53. | SZULTKA Alicja | 2010 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 2 | Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 1 M: 41 |
|
54. | KOWALSKA KINGA | 2009 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 2 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 1 M: 42 |
|
55. | Mikulicka Zofia | 2008 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 1 M: 47 |
|
56. | LEWANDOWSKA Nina | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 1 M: 57 |
Pkt: 1 M: 53 |
|
57. | Fedorów Maria | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 1 M: 62 |
Pkt: 1 M: 55 |
|
58. | Konieczka Zofia | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 2 | Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 50 |
59. | Wierzbicka Hanna | 2007 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 2 | Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 40 |
60. | Włosińska Oliwia | 2007 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 1 M: 58 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 47 |
61. | KOZAK Maja | 2009 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | Pkt: 1 M: 64 |
Pkt: 1 M: 59 |
Pkt: 0 M: 0 |
62. | WILKOWSKA Marianna | 2009 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 1 | Pkt: 1 M: 36 |
||
63. | Lelewska Julia | 2008 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 1 | Pkt: 1 M: 38 |
||
64. | LEWANDOWSKA NATALIA | 2005 | UKS ATENA GDAŃSK | 1 | Pkt: 1 M: 44 |
||
64. | TRACZ Weronika | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 1 | Pkt: 1 M: 44 |
||
66. | Plutecka Zofia | 2008 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 1 | Pkt: 1 M: 47 |
||
67. | BROSOWSKA Agata | 2009 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 1 | Pkt: 1 M: 51 |
||
68. | Wróblewska Oliwia | 2010 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 1 M: 53 |
||
69. | Wiśnik Florentyna | 2009 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 1 | Pkt: 1 M: 54 |
||
70. | Szymczyk Joanna | 2010 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 1 M: 59 |
||
71. | Ozga Marta | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 1 | Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
72. | CZAPRACKA Olimpia | 2007 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 41 |
|
73. | Łokaj Lena | 2008 | AZS AWF WARSZAWA | 1 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 1 M: 52 |
|
74. | Posadzy Hanna | 2007 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 1 | Pkt: 1 M: 60 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
75. | Bogacka Emilia | 2008 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 1 | Pkt: 1 M: 61 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |