RZĄDKOWSKI Andrzej
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE
RAJSKI Leszek
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE
SIESS Michał
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | III Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022 |
2. | IV Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022 |
3. | I Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022 |
4. | II Puchar Polski Seniorów we floretach 2021/2022 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | RZĄDKOWSKI Andrzej | 1997 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 216 | Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 53 M: 3 |
2. | RAJSKI Leszek | 1983 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 195 | Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 65 M: 1 |
3. | SIESS Michał | 1994 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 183 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 65 M: 1 |
Pkt: 25 M: 11 |
4. | Borowiec Piotr | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 144 | Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 13 M: 18 |
5. | KOZAK Mateusz | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 131 | Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 25 M: 13 |
6. | Bem Maciej | 2001 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 130 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 40 M: 5 |
7. | BRICENO Janderson | 1995 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 118 | Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 53 M: 3 |
Pkt: 40 M: 6 |
|
8. | JAKUBOWSKI Adam | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 110 | Pkt: 55 M: 2 |
Pkt: 55 M: 2 |
||
9. | KAŚKÓW Piotr | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 105 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 40 M: 7 |
|
10. | Zakrzewski Jan | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 103 | Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 40 M: 8 |
11. | Czartoryski Szymon | 1999 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 99 | Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 40 M: 6 |
12. | Kotek Jakub | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 97 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 53 M: 3 |
13. | Płaszczewski Mikołaj | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 91 | Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 25 M: 10 |
14. | PODRALSKI Adam | 2002 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 88 | Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 25 M: 12 |
15. | Szczypiński Kacper | 2001 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 72 | Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 13 M: 23 |
16. | PIOSIK Dawid | 2004 | IKS LESZNO | 65 | Pkt: 6 M: 39 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 6 M: 49 |
17. | Wojtkowiak Adrian | 1998 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 64 | Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 13 M: 20 |
18. | GOC Bartosz | 2000 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 64 | Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 13 M: 28 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 13 M: 24 |
19. | Woźniak Igor | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 64 | Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 13 M: 19 |
20. | SZUMIELEWICZ Paweł | 1986 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 63 | Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 25 M: 14 |
|
21. | Kwiatkowski Mateusz | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 57 | Pkt: 25 M: 10 |
Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 13 M: 26 |
22. | Dołżycki Jakub | 2001 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 57 | Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 6 M: 39 |
Pkt: 13 M: 29 |
23. | TARASIEWICZ Maxime | 1997 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 50 | Pkt: 25 M: 9 |
Pkt: 25 M: 9 |
||
24. | ROMERO Roger | 1999 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 50 | Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 6 M: 35 |
25. | MLICKI Szymon | 2002 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 50 | Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 13 M: 22 |
26. | SANCHEZ Derwuin | 1998 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 50 | Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 6 M: 53 |
27. | Ginda Piotr | 2005 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 45 | Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 13 M: 21 |
28. | Smuda Jakub | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 44 | Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 13 M: 25 |
|
29. | MOŻEJKO Mateusz | 1999 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 43 | Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 6 M: 45 |
Pkt: 25 M: 15 |
30. | FERNANDEZ Yerbinson | 1994 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 43 | Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 25 M: 16 |
31. | Tomeczek Kamil | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 38 | Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 13 M: 17 |
Pkt: 6 M: 55 |
32. | Nowak Jan | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 38 | Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 6 M: 45 |
33. | PACHOLCZYK Szymon | 2004 | IKS LESZNO | 38 | Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 13 M: 23 |
Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 38 |
34. | SACHARCZUK Bartosz | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 38 | Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 6 M: 55 |
Pkt: 13 M: 31 |
Pkt: 6 M: 46 |
35. | KWIATKOWSKI Karol | 2006 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 32 | Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 13 M: 30 |
Pkt: 13 M: 18 |
|
36. | Gorczyca Tomasz | 2005 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 32 | Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 6 M: 36 |
|
37. | Pawski Alan | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 32 | Pkt: 13 M: 24 |
Pkt: 6 M: 42 |
Pkt: 13 M: 30 |
|
38. | Olszewski Mikołaj | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 32 | Pkt: 13 M: 26 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 38 |
|
39. | Martyniak Patryk | 2000 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31 | Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 13 M: 29 |
Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 6 M: 33 |
40. | Matusewicz Kamil | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 31 | Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 13 M: 32 |
Pkt: 6 M: 54 |
41. | Rudnicki Mikołaj | 1998 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 26 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 13 M: 17 |
||
42. | BRZEZIŃSKI Jan | 2001 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26 | Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 13 M: 31 |
||
43. | Krawczyński Melchior | 2005 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 25 | Pkt: 25 M: 16 |
|||
44. | Berestek Jeremi | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 25 | Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 13 M: 25 |
Pkt: 6 M: 44 |
|
45. | Bem Antoni | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 25 | Pkt: 6 M: 64 |
Pkt: 6 M: 34 |
Pkt: 13 M: 32 |
|
46. | ANDRZEJEWSKI Adam | 2005 | IKS LESZNO | 24 | Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 6 M: 61 |
Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 6 M: 37 |
47. | WINKHOF Filip | 2005 | IKS LESZNO | 24 | Pkt: 6 M: 56 |
Pkt: 6 M: 49 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 6 M: 60 |
48. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 2004 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 24 | Pkt: 6 M: 50 |
Pkt: 6 M: 51 |
Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 62 |
49. | Łopatniuk Krzysztof | 2004 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19 | Pkt: 13 M: 20 |
Pkt: 6 M: 57 |
||
50. | ŻMIJEWSKI Filip | 1995 | AZS AWF WARSZAWA | 19 | Pkt: 6 M: 53 |
Pkt: 13 M: 27 |
||
51. | MOŻEJKO Miłosz | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19 | Pkt: 0 M: 65 |
Pkt: 13 M: 27 |
Pkt: 6 M: 61 |
|
52. | Wiśnik Olaf | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 18 | Pkt: 6 M: 54 |
Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 6 M: 34 |
|
53. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 2003 | IKS LESZNO | 18 | Pkt: 6 M: 60 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 42 |
|
54. | Kozłowski Jakub | 1991 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 18 | Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 6 M: 36 |
Pkt: 6 M: 51 |
|
55. | GORCZYCA Jakub | 2007 | UKS ATENA GDAŃSK | 18 | Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 6 M: 58 |
Pkt: 6 M: 48 |
|
56. | Biedrzycki Mateusz | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 13 | Pkt: 13 M: 28 |
|||
57. | KOŚLICKI Michał | 1998 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12 | Pkt: 6 M: 33 |
Pkt: 6 M: 40 |
||
58. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 2006 | IKS LESZNO | 12 | Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 6 M: 49 |
||
59. | CHTIOUI Michał | 2000 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12 | Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 6 M: 38 |
||
60. | JURCZAK Mateusz | 2005 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 12 | Pkt: 6 M: 55 |
Pkt: 6 M: 39 |
||
61. | Sowa Piotr | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12 | Pkt: 6 M: 64 |
Pkt: 6 M: 41 |
Pkt: 0 M: 65 |
|
62. | Prajzner Mikołaj | 2005 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12 | Pkt: 6 M: 53 |
Pkt: 6 M: 44 |
||
63. | MAĆKOWIAK Kacper | 1996 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12 | Pkt: 6 M: 44 |
Pkt: 6 M: 47 |
||
64. | Fogt Jakub | 2006 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 12 | Pkt: 6 M: 46 |
Pkt: 6 M: 56 |
||
65. | CIEPŁY Oliwier | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 12 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 50 |
|
66. | Lewicki Tymon | 2004 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 12 | Pkt: 0 M: 75 |
Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 6 M: 64 |
|
67. | Lewandowski Franciszek | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 12 | Pkt: 6 M: 62 |
Pkt: 6 M: 57 |
||
68. | Pyskło Szymon | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12 | Pkt: 6 M: 63 |
Pkt: 6 M: 59 |
||
69. | Gonda Jakub | 2005 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 12 | Pkt: 6 M: 60 |
Pkt: 6 M: 60 |
||
70. | Surowiak Teodor | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 41 |
|||
71. | GAWENDA Patryk | 2005 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 6 | Pkt: 6 M: 42 |
|||
72. | JURGA Stanisław | 2006 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 6 | Pkt: 6 M: 43 |
|||
73. | Gajc Jan | 2007 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 6 | Pkt: 6 M: 45 |
|||
73. | Pichłacz Szymon | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 6 | Pkt: 6 M: 45 |
|||
75. | Fedorowicz Karol | 2005 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 0 M: 70 |
Pkt: 6 M: 47 |
||
76. | Głowiński Szymon | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 6 | Pkt: 6 M: 52 |
|||
77. | Sieradzan Jakub | 2000 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 6 | Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 6 M: 52 |
||
78. | Bilko Ilia | 2004 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 6 | Pkt: 6 M: 53 |
|||
79. | Seyfried Kacper | 2000 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 6 M: 56 |
|||
80. | Szymański Hubert | 2001 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 6 | Pkt: 6 M: 58 |
|||
80. | Kasprzyk Sławomir | 1999 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 6 | Pkt: 6 M: 58 |
|||
82. | Iżycki Filip | 2000 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 59 |
|||
82. | Samulski Jan | 1999 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 6 | Pkt: 6 M: 59 |
|||
84. | MIĘTKI Maciej | 1996 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 6 | Pkt: 6 M: 62 |
|||
85. | Kowalski Tymon | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 6 | Pkt: 6 M: 63 |
|||
85. | DURAJ Idzi | 2006 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 6 M: 63 |