DENKIEWICZ Benedykt
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
DENKIEWICZ Aleksander
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
DOWGIERD Krzysztof
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DENKIEWICZ Benedykt | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 460 | Pkt: 85 M: 2 |
Pkt: 75 M: 1 |
Pkt: 55 M: 1 |
Pkt: 55 M: 3 |
Pkt: 55 M: 3 |
Pkt: 50 M: 1 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 40 M: 1 |
|||||||
2. | DENKIEWICZ Aleksander | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 200 | Pkt: 12 M: 26 |
Pkt: 27 M: 8 |
Pkt: 55 M: 3 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 15 M: 28 |
Pkt: 12 M: 21 |
|||||||
3. | DOWGIERD Krzysztof | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 183 | Pkt: 12 M: 25 |
Pkt: 45 M: 2 |
Pkt: 25 M: 15 |
Pkt: 6 M: 38 |
Pkt: 25 M: 3 |
Pkt: 0 M: 57 |
Pkt: 40 M: 1 |
Pkt: 30 M: 2 |
|||||||
4. | Kaczmarczyk Adam | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 122 | Pkt: 6 M: 53 |
Pkt: 19 M: 9 |
Pkt: 12 M: 25 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 15 M: 24 |
Pkt: 6 M: 35 |
Pkt: 30 M: 2 |
Pkt: 14 M: 15 |
|||||||
5. | Radoch Filip | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 118 | Pkt: 19 M: 13 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 0 M: 89 |
Pkt: 17 M: 5 |
Pkt: 0 M: 140 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 22 M: 5 |
||||||||
6. | KOWALCZYK Łukasz | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 108 | Pkt: 9 M: 21 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 0 M: 107 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 25 M: 3 |
Pkt: 12 M: 5 |
|||||||||
7. | MALCER Kacper | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 97 | Pkt: 19 M: 14 |
Pkt: 12 M: 30 |
Pkt: 0 M: 129 |
Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 30 M: 3 |
Pkt: 0 M: 161 |
||||||||
8. | DĄBROWSKI Antoni | 2006 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 60 | Pkt: 6 M: 39 |
Pkt: 9 M: 24 |
Pkt: 6 M: 57 |
Pkt: 0 M: 85 |
Pkt: 7 M: 11 |
Pkt: 20 M: 3 |
Pkt: 12 M: 8 |
||||||||
9. | Moczydłowski Kajetan | 2006 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 59 | Pkt: 9 M: 29 |
Pkt: 12 M: 24 |
Pkt: 0 M: 107 |
Pkt: 11 M: 9 |
Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 60 |
||||||||
10. | Strządała Emilian | 2006 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 51 | Pkt: 9 M: 19 |
Pkt: 6 M: 37 |
Pkt: 11 M: 10 |
Pkt: 7 M: 9 |
Pkt: 6 M: 55 |
Pkt: 12 M: 7 |
|||||||||
11. | WIĘCH Krzysztof | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 43 | Pkt: 6 M: 40 |
Pkt: 17 M: 8 |
Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 0 M: 145 |
Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 7 M: 13 |
|||||||||
12. | Krzemiński Adam | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 42 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 17 M: 7 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 7 M: 11 |
|||||||||||
13. | SZPAK Bruno | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 42 | Pkt: 9 M: 23 |
Pkt: 6 M: 59 |
Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 0 M: 132 |
Pkt: 14 M: 11 |
|||||||||
14. | Działach Andrzej | 2006 | AZS AWF KATOWICE | 39 | Pkt: 9 M: 31 |
Pkt: 6 M: 43 |
Pkt: 11 M: 16 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 7 M: 9 |
||||||||||
15. | Dąbrowski Szymon | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 38 | Pkt: 9 M: 32 |
Pkt: 11 M: 14 |
Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 0 M: 165 |
Pkt: 6 M: 27 |
||||||||||
16. | Makowski Konstantyn | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 35 | Pkt: 9 M: 20 |
Pkt: 6 M: 47 |
Pkt: 11 M: 15 |
Pkt: 3 M: 40 |
Pkt: 0 M: 141 |
Pkt: 6 M: 26 |
|||||||||
17. | Makowski Aleksander | 2006 | Grodziski Klub Szermierczy | 34 | Pkt: 9 M: 30 |
Pkt: 11 M: 13 |
Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 0 M: 157 |
Pkt: 7 M: 16 |
||||||||||
18. | Mosak Makary | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 30 | Pkt: 6 M: 62 |
Pkt: 4 M: 22 |
Pkt: 0 M: 181 |
Pkt: 7 M: 15 |
Pkt: 7 M: 10 |
Pkt: 6 M: 20 |
|||||||||
19. | Flaszak Antoni | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 29 | Pkt: 9 M: 18 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 7 M: 13 |
Pkt: 7 M: 15 |
|||||||||||
20. | Mrozowicz Remigiusz | 2006 | UKS SZABLA BRZOZA | 29 | Pkt: 4 M: 36 |
Pkt: 6 M: 48 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 7 M: 16 |
Pkt: 6 M: 30 |
||||||||||
21. | Pawluk Mateusz | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 28 | Pkt: 9 M: 25 |
Pkt: 2 M: 18 |
Pkt: 3 M: 38 |
Pkt: 14 M: 13 |
|||||||||||
22. | PĘKALA Kacper | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 26 | Pkt: 9 M: 27 |
Pkt: 6 M: 64 |
Pkt: 2 M: 22 |
Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 0 M: 182 |
Pkt: 6 M: 32 |
|||||||||
23. | Sadowski Mikołaj | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24 | Pkt: 4 M: 39 |
Pkt: 6 M: 52 |
Pkt: 3 M: 40 |
Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 7 M: 12 |
||||||||||
24. | Kieca Jakub | 2008 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22 | Pkt: 17 M: 6 |
Pkt: 2 M: 32 |
Pkt: 2 M: 25 |
Pkt: 1 M: 38 |
|||||||||||
25. | Lewkowski Wiktor | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 18 | Pkt: 9 M: 22 |
Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 22 |
|||||||||||
26. | Krych Alan | 2008 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 18 | Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 2 M: 21 |
|||||||||||
27. | Kossut Franciszek | 2008 | Grodziski Klub Szermierczy | 17 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 11 M: 12 |
Pkt: 1 M: 37 |
Pkt: 2 M: 31 |
|||||||||||
28. | KOCZWARA Igor | 2007 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17 | Pkt: 4 M: 47 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 6 M: 28 |
|||||||||||
29. | FIGURSKI Maciej | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 17 | Pkt: 4 M: 34 |
Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 4 M: 20 |
Pkt: 6 M: 31 |
|||||||||||
30. | Kulikowski Kacper | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 15 | Pkt: 12 M: 6 |
Pkt: 3 M: 33 |
|||||||||||||
31. | Korzeniowski Mikołaj | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 2 M: 28 |
Pkt: 7 M: 14 |
||||||||||||
32. | DĄBROWSKI Adam | 2008 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 14 | Pkt: 4 M: 45 |
Pkt: 1 M: 39 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 3 M: 35 |
|||||||||||
33. | Sobczyk Łukasz | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 13 | Pkt: 4 M: 48 |
Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 3 M: 35 |
Pkt: 2 M: 30 |
|||||||||||
34. | Chomczyk Kasper | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 12 | Pkt: 4 M: 43 |
Pkt: 2 M: 25 |
Pkt: 3 M: 37 |
Pkt: 3 M: 38 |
|||||||||||
35. | Rataj Tomasz | 2009 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11 | Pkt: 7 M: 14 |
Pkt: 2 M: 18 |
Pkt: 2 M: 30 |
||||||||||||
36. | SIWIK PIOTR | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 11 | Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 3 M: 39 |
|||||||||||
37. | Palkowski Damian | 2008 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 10 | Pkt: 4 M: 38 |
Pkt: 2 M: 26 |
Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 1 M: 43 |
|||||||||||
38. | Pietrzak Wojciech | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 10 | Pkt: 4 M: 41 |
Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 1 M: 42 |
Pkt: 2 M: 25 |
|||||||||||
39. | Grabis Mateusz | 2007 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 9 | Pkt: 2 M: 32 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 6 M: 22 |
||||||||||||
40. | KURZAWA Jerzy | 2007 | DRAGON ŁÓDŹ | 9 | Pkt: 4 M: 39 |
Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 1 M: 47 |
Pkt: 1 M: 51 |
|||||||||||
41. | Nadarzewski Jędrzej | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 8 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 3 M: 37 |
||||||||||||
42. | Mochnal Cezary | 2007 | AZS AWF WARSZAWA | 8 | Pkt: 4 M: 49 |
Pkt: 4 M: 31 |
|||||||||||||
43. | Zubko Dominik | 2010 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 8 | Pkt: 4 M: 32 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 1 M: 52 |
Pkt: 2 M: 29 |
|||||||||||
44. | Stefański Mateusz | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 7 | Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 6 M: 19 |
|||||||||||||
45. | Adamski Patryk | 2008 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 7 | Pkt: 4 M: 44 |
Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 1 M: 48 |
|||||||||||
46. | Masłowiecki Tomasz | 2008 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 7 | Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 1 M: 45 |
Pkt: 2 M: 26 |
Pkt: 3 M: 41 |
|||||||||||
47. | Stranc Konrad | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 4 M: 46 |
Pkt: 1 M: 51 |
Pkt: 1 M: 38 |
||||||||||||
48. | Mielko Bronisław | 2007 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 4 M: 49 |
Pkt: 1 M: 49 |
Pkt: 1 M: 46 |
||||||||||||
49. | Kowal-Terlikowski Tymon | 2007 | IKS FENCER KONSTANCIN | 5 | Pkt: 2 M: 19 |
Pkt: 2 M: 27 |
Pkt: 1 M: 41 |
||||||||||||
50. | Czapla Karol | 2007 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 5 | Pkt: 2 M: 27 |
Pkt: 1 M: 54 |
Pkt: 2 M: 23 |
||||||||||||
51. | Mioduszewski Szymon | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 1 M: 41 |
Pkt: 1 M: 50 |
Pkt: 2 M: 18 |
||||||||||||
52. | Bielewicz Amadeusz | 2007 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 4 | Pkt: 1 M: 43 |
Pkt: 2 M: 24 |
Pkt: 1 M: 51 |
||||||||||||
53. | Krochmalski Jakub | 2008 | DRAGON ŁÓDŹ | 4 | Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 2 M: 28 |
Pkt: 1 M: 49 |
||||||||||||
54. | Krawczyk Antoni | 2008 | IKS FENCER KONSTANCIN | 4 | Pkt: 1 M: 56 |
Pkt: 2 M: 31 |
Pkt: 1 M: 38 |
||||||||||||
55. | MATEUSZUK Franciszek | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 3 | Pkt: 3 M: 42 |
||||||||||||||
56. | Trąbiński Stefan | 2008 | IKS FENCER KONSTANCIN | 3 | Pkt: 1 M: 44 |
Pkt: 2 M: 32 |
|||||||||||||
57. | Gradoń Krzysztof | 2009 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 3 | Pkt: 1 M: 40 |
Pkt: 1 M: 34 |
Pkt: 1 M: 35 |
||||||||||||
58. | Sokołowski Nikodem | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 1 M: 38 |
Pkt: 1 M: 55 |
Pkt: 1 M: 43 |
||||||||||||
59. | Wnuk Grzegorz | 2006 | AZS AWF WARSZAWA | 2 | Pkt: 2 M: 29 |
||||||||||||||
60. | HUDY BARTOSZ | 2008 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 2 | Pkt: 1 M: 35 |
Pkt: 1 M: 37 |
|||||||||||||
61. | Golubev Daniel | 2009 | Grodziski Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 36 |
Pkt: 1 M: 40 |
|||||||||||||
62. | BRUZIK Roch | 2009 | DRAGON ŁÓDŹ | 2 | Pkt: 1 M: 57 |
Pkt: 1 M: 37 |
|||||||||||||
63. | Palmowski Błażej | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 53 |
Pkt: 1 M: 45 |
|||||||||||||
64. | RADOCH Igor | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 1 M: 46 |
Pkt: 1 M: 48 |
|||||||||||||
65. | Skoczek Szymon | 2008 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 2 | Pkt: 1 M: 58 |
Pkt: 1 M: 55 |
|||||||||||||
66. | MISZKIEWICZ Stanisław | 2008 | IKS FENCER KONSTANCIN | 1 | Pkt: 1 M: 48 |
||||||||||||||
67. | Płochocki Bartłomiej | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 1 | Pkt: 1 M: 52 |
||||||||||||||
67. | Sikora - Rudnicki Piotr | 2009 | Grodziski Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 1 M: 52 |
||||||||||||||
69. | Anuszkiewicz Marceli | 2007 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 1 | Pkt: 1 M: 54 |
||||||||||||||
69. | Banasiak Ignacy | 2009 | Grodziski Klub Szermierczy | 1 | Pkt: 1 M: 54 |
||||||||||||||
71. | Wieczorkiewicz Jan | 2008 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 55 |
||||||||||||||
72. | MEJER WOJCIECH | 2009 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 1 | Pkt: 1 M: 56 |
||||||||||||||
73. | Lipiński Jakub | 2010 | DRAGON ŁÓDŹ | 1 | Pkt: 1 M: 57 |
||||||||||||||
73. | Myśliwiec Samuel | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 1 | Pkt: 1 M: 57 |
||||||||||||||
75. | Nadarzewski Mikołaj | 2008 | UKS SZABLA BRZOZA | 1 | Pkt: 1 M: 58 |
||||||||||||||
76. | Karczmarczyk Kacper | 2010 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 1 | Pkt: 1 M: 59 |