WIĘCH Krzysztof
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
Rataj Tomasz
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE
BRUZIK Roch
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: DRAGON ŁÓDŹ
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | WIĘCH Krzysztof | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 104 | Pkt: 30 M: 1 |
Pkt: 22 M: 1 |
Pkt: 22 M: 1 |
Pkt: 22 M: 1 |
Pkt: 8 M: 13 |
|
2. | Rataj Tomasz | 2009 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 70 | Pkt: 24 M: 2 |
Pkt: 16 M: 2 |
Pkt: 16 M: 2 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 3 M: 47 |
|
3. | BRUZIK Roch | 2009 | DRAGON ŁÓDŹ | 47 | Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 4 M: 11 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 3 M: 44 |
|
4. | Golubev Daniel | 2009 | Grodziski Klub Szermierczy | 45 | Pkt: 12 M: 5 |
Pkt: 7 M: 5 |
Pkt: 7 M: 6 |
Pkt: 16 M: 2 |
Pkt: 3 M: 60 |
|
5. | RADOCH Igor | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 33 | Pkt: 12 M: 7 |
Pkt: 7 M: 6 |
Pkt: 7 M: 5 |
Pkt: 7 M: 8 |
||
6. | Mioduszewski Szymon | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 32 | Pkt: 8 M: 10 |
Pkt: 4 M: 9 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 7 M: 5 |
Pkt: 2 M: 67 |
|
7. | Zubko Dominik | 2010 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30 | Pkt: 12 M: 8 |
Pkt: 4 M: 10 |
Pkt: 4 M: 13 |
Pkt: 7 M: 6 |
Pkt: 3 M: 19 |
|
8. | Gradoń Krzysztof | 2009 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29 | Pkt: 8 M: 9 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 7 M: 7 |
Pkt: 3 M: 40 |
||
9. | Lipiński Jakub | 2010 | DRAGON ŁÓDŹ | 29 | Pkt: 8 M: 11 |
Pkt: 7 M: 8 |
Pkt: 4 M: 15 |
Pkt: 7 M: 7 |
Pkt: 3 M: 24 |
|
10. | Karczmarczyk Kacper | 2010 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25 | Pkt: 18 M: 3 |
Pkt: 7 M: 7 |
||||
11. | Palmowski Błażej | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 25 | Pkt: 4 M: 25 |
Pkt: 11 M: 3 |
Pkt: 7 M: 8 |
Pkt: 3 M: 49 |
||
12. | Nowinowski Bartosz | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 18 | Pkt: 8 M: 16 |
Pkt: 4 M: 12 |
Pkt: 4 M: 11 |
Pkt: 2 M: 17 |
||
13. | Bugaj Iwo | 2010 | Grodziski Klub Szermierczy | 18 | Pkt: 4 M: 21 |
Pkt: 4 M: 13 |
Pkt: 4 M: 9 |
Pkt: 4 M: 12 |
Pkt: 2 M: 33 |
|
14. | Kowalski Filip | 2010 | Koniński Klub Szermierczy | 14 | Pkt: 8 M: 12 |
Pkt: 2 M: 18 |
Pkt: 4 M: 15 |
|||
15. | Król Franciszek | 2010 | DRAGON ŁÓDŹ | 14 | Pkt: 8 M: 14 |
Pkt: 4 M: 10 |
Pkt: 2 M: 21 |
|||
16. | Kiper Karol | 2010 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 13 | Pkt: 4 M: 29 |
Pkt: 2 M: 29 |
Pkt: 4 M: 11 |
Pkt: 3 M: 27 |
||
17. | Szkolmowski Kacper | 2010 | Koniński Klub Szermierczy | 13 | Pkt: 3 M: 41 |
Pkt: 4 M: 16 |
Pkt: 2 M: 17 |
Pkt: 4 M: 13 |
||
18. | Michoń Jan | 2009 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 12 | Pkt: 8 M: 13 |
Pkt: 2 M: 22 |
Pkt: 2 M: 29 |
|||
19. | Warchulski Jan | 2010 | DRAGON ŁÓDŹ | 12 | Pkt: 4 M: 19 |
Pkt: 2 M: 27 |
Pkt: 2 M: 21 |
Pkt: 4 M: 9 |
||
20. | Ganszczyk Adam | 2009 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12 | Pkt: 4 M: 23 |
Pkt: 4 M: 14 |
Pkt: 4 M: 12 |
|||
21. | Fiedorowicz Jan | 2010 | UKS SZABLA BRZOZA | 12 | Pkt: 4 M: 30 |
Pkt: 2 M: 19 |
Pkt: 2 M: 29 |
Pkt: 4 M: 14 |
||
22. | Siemionow Franciszek | 2009 | UKS SZABLA BRZOZA | 10 | Pkt: 8 M: 15 |
Pkt: 2 M: 20 |
||||
23. | Sikora - Rudnicki Piotr | 2009 | Grodziski Klub Szermierczy | 10 | Pkt: 4 M: 24 |
Pkt: 4 M: 14 |
Pkt: 2 M: 18 |
|||
24. | Kutek Teodor | 2010 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 10 | Pkt: 4 M: 26 |
Pkt: 2 M: 20 |
Pkt: 2 M: 19 |
Pkt: 2 M: 38 |
||
25. | Łokaj Wojciech | 2009 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 9 | Pkt: 3 M: 36 |
Pkt: 2 M: 18 |
Pkt: 4 M: 10 |
|||
26. | Jochemczyk Antoni | 2010 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 9 | Pkt: 4 M: 17 |
Pkt: 2 M: 23 |
Pkt: 3 M: 21 |
|||
27. | Przekop Maksymilian | 2009 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 9 | Pkt: 3 M: 34 |
Pkt: 2 M: 24 |
Pkt: 2 M: 24 |
Pkt: 2 M: 22 |
||
28. | Tuszyński Aleksy | 2010 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 9 | Pkt: 3 M: 57 |
Pkt: 2 M: 28 |
Pkt: 2 M: 31 |
Pkt: 2 M: 41 |
||
29. | Ociński Sebastian | 2010 | DRAGON ŁÓDŹ | 8 | Pkt: 4 M: 28 |
Pkt: 2 M: 27 |
Pkt: 2 M: 23 |
|||
30. | Siemionow Stanisław | 2009 | UKS SZABLA BRZOZA | 7 | Pkt: 3 M: 44 |
Pkt: 2 M: 24 |
Pkt: 2 M: 26 |
|||
31. | Kędziorski Grzegorz | 2010 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 6 | Pkt: 2 M: 17 |
Pkt: 4 M: 16 |
||||
32. | Pikur Jan | 2010 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 6 | Pkt: 4 M: 22 |
Pkt: 2 M: 25 |
||||
33. | Płochocki Bartłomiej | 2009 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 6 | Pkt: 4 M: 27 |
Pkt: 2 M: 21 |
||||
34. | Nijakowski Kornel | 2009 | Koniński Klub Szermierczy | 5 | Pkt: 3 M: 43 |
Pkt: 2 M: 22 |
||||
35. | Pąk Szymon | 2010 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 5 | Pkt: 3 M: 50 |
Pkt: 2 M: 34 |
||||
36. | Siemiątkowski Michał | 2010 | IKS SZERMIERKA WOŁOMIN | 5 | Pkt: 3 M: 53 |
Pkt: 2 M: 30 |
||||
37. | Walczak Hubert | 2010 | Koniński Klub Szermierczy | 5 | Pkt: 3 M: 54 |
Pkt: 2 M: 28 |
||||
38. | Król Stanisław | 2009 | IKS FENCER KONSTANCIN | 4 | Pkt: 4 M: 15 |
|||||
39. | Andrejczyk Franciszek | 2010 | Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA | 4 | Pkt: 4 M: 16 |
|||||
40. | Popławski Aleksander | 2009 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 4 | Pkt: 4 M: 31 |
|||||
41. | WOJEWÓDZKI SZYMON | 2009 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA | 4 | Pkt: 2 M: 31 |
Pkt: 2 M: 20 |
||||
42. | Mieczyński Szymon | 2010 | Koniński Klub Szermierczy | 4 | Pkt: 2 M: 69 |
Pkt: 2 M: 27 |
||||
43. | Kuczyński Szymon | 2009 | KS KARABELA | 3 | Pkt: 3 M: 40 |
|||||
44. | Gettlich Jan | 2010 | Grodziski Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 3 M: 46 |
|||||
45. | Chaykovskiy Boris | 2009 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 3 | Pkt: 3 M: 60 |
|||||
45. | Baszkiewicz Jakub | 2010 | Koniński Klub Szermierczy | 3 | Pkt: 3 M: 60 |
|||||
47. | Wasilewski Bartosz | 2009 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 2 | Pkt: 2 M: 19 |
|||||
48. | Banasiak Ignacy | 2009 | Grodziski Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 2 M: 22 |
|||||
49. | Wojcieszak Tymon | 2010 | UKS SZABLA BRZOZA | 2 | Pkt: 2 M: 24 |
|||||
50. | Rajlich Vaclav | 2010 | Grodziski Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 2 M: 25 |
|||||
51. | Mierzejewski Tymoteusz | 2010 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 2 | Pkt: 2 M: 26 |
|||||
51. | Jasiński Hubert | 2009 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 2 | Pkt: 2 M: 26 |
|||||
53. | Palkowski Mateusz | 2010 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 2 | Pkt: 2 M: 28 |
|||||
54. | Gebauer Jürgen | 2009 | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY SZERMIERKA STAWIGUDA | 2 | Pkt: 2 M: 29 |
|||||
55. | Walaszek Mikołaj | 2010 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 2 | Pkt: 2 M: 30 |
|||||
56. | Kowal-Terlikowski Tytus | 2010 | IKS FENCER KONSTANCIN | 2 | Pkt: 2 M: 31 |
|||||
57. | BOBROWSKI JAKUB | 2010 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 2 | Pkt: 2 M: 32 |
|||||
58. | Van Rumst Jan | 2009 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 2 | Pkt: 2 M: 66 |
|||||
59. | Lecyk Oleg | 2010 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 2 | Pkt: 2 M: 67 |
|||||
60. | Kasprzak Kamil | 2010 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 2 M: 68 |
|||||
61. | Burchardt Patryk | 2010 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 2 M: 70 |
|||||
62. | Janicki Ignacy | 2009 | KS KARABELA | 2 | Pkt: 2 M: 71 |
|||||
63. | Strzemiński Marcel | 2010 | KLUB SZERMIERCZY AMP | 1 | Pkt: 1 M: 33 |