Kontakt

Polski Związek Szermierczy

ul. Grójecka 65A
02-094 Warszawa

Tel. +48 22 827 28 25
E-mail: pzszerm@pzszerm.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

NIP: 525-14-08-089
Nr. Konta: 63 1440 1387 0000 0000 1311 9813

Formularz kontaktowy




    Działy w Polskim Związku Szermierczym

    Biuro Komunikacji:

    Biuro Komunikacji PZS
    +48 22 827 28 25
    biurokomunikacji@pzszerm.pl

    Sekretariat:

    Lidia Golba
    Koordynator ds Organizacyjno – Administracyjnych
    +48 22 827 28 25
    l.golba@pzszerm.pl

    Pion Szkolenia:

    Ryszard Sobczak
    Dyrektor Sportowy
    +48 785 10 10 62
    r.sobczak@pzszerm.pl

    Łukasz Mandes
    Zastępca Dyrektora Sportyowego, Trener Główny ds Szkolenia Młodzieży
    +48 785 10 10 24
    l.mandes@pzszerm.pl

    Kontakt do poszczególnych trenerów kadry w danej broni w zakładce „Związek – Pion Szkolenia”

    Dział Logistyki i Organizacji Zawodów Międzynarodowych:

    Irena Święs – Mierzęcka
    Specjalista ds. Logistyki i Kontaktów Międzynarodowych
    +48 785 10 15 10
    im@pzszerm.pl

    Karolina Wasiak
    Specjalisja ds. Logistyki i Organizacji Wyjazdów Zagranicznych
    +48 827 28 25
    k.wasiak@pzszerm.pl

    Sport Dla Wszystkich:

    Dominika Milone
    Koordynator ds. Sportu Dla Wszystkich – Projekt Upowszechniania
    +48 733 354 657
    d.milone@pzszerm.pl

    Anna Markowska
    Specjalista ds. Rozliczeń Dotacyjnych – Imprezy Dzieci i Młodzieży
    +48 827 28 25
    a.markowska@pzszerm.pl

    Organizacja Zgrupowań i Konsultacji:

    Dominika Milone
    +48 733 354 657
    d.milone@pzszerm.pl

    Księgowość:

    Anna Krawczyk
    Główny Księgowy
    +48 827 28 25
    a.krawczyk@pzszerm.pl

    Anna Markowska
    Specjalista ds. Rozliczeń Dotacyjnych – Rozliczenia kosztów akcji szkoleniowych
    +48 827 28 25
    a.markowska@pzszerm.pl

    Agnieszka Piekarniak
    Księgowa
    +48 827 28 25
    a.piekarniak@pzszerm.pl

    Joanna Sujka
    Księgowa
    +48 22 827 28 25
    j.sujka@pzszerm.pl

    Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy