Członkowie Związku

Wszystkie zarejestrowane kluby w PZS

(Nazwa klubu – Numer licencji – Liczba Delegatów – Uchwała Zarządu z dnia)

  • AZS AWF Katowice – 30/2008 – 3- 29.11.14
  • AZS AWF Poznań – 25/2008 – 3 – 29.11.14
  • AZS AWF Warszawa – 2/2008 – 3 – 29.11.14
  • Budowlani Toruń – 17/2008 – 3 – 29.11.14
  • KKSz Konin – 5/2008 – 3 – 29.11.14
  • O.Ś. AZS Poznań – 13/2008 – 3 – 29.11.14
  • Piast Gliwice – 3/2008 – 3 – 29.11.14
  • AZS AWFiS Gdańsk – 1/2007 – 3 – 29.11.14
  • TMS Zagłębie Sosnowiec – 15/2008 – 3 – 29.11.14
  • Wrocławianie – 24/2008 – 3 – 29.11.14
  • UKS Atena Gdańsk – 60/2009 – 3 – 10.11.12
  • UKS 13 Białystok – 39/2009 – 3 – 10.11.12
  • Zagłębiowski Klub Szermierczy Sosnowiec – 128/2015 – 3 – 09.01.15
  • KS Szpada Wrocław – 102/2010 – 3 – 21.08.10
  • AZS AWF Kraków – 7/2008 – 2 – 29.11.14
  • AZS AWF Wrocław – 23/2008 – 2 – 29.11.14
  • KKSz Kraków – 6/2008 – 2 – 29.11.14
  • T.S. Górnik Radlin – 14/2008 – 2 – 29.11.14
  • MUKS Victor Warszawa – 67/2009 – 2 – 10.11.12
  • MKS Kusy Szczecin – 53/2009 – 2 – 17.03.12
  • Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa – 36/2009 – 1 – 10.11.12
  • KS D’ Artagnan Warszawa – 40/2009 – 1 – 10.11.12
  • AKS Mikołów – 10/2008 – 1 – 29.11.14
  • AZS UKW Bydgoszcz – 27/2008 – 1 – 29.11.14
  • Bytomskie Towarzystwo Szermiercze – 100/2010 – 1 – 08.06.10
  • Muszkieter Gliwice – 49/2009 – 1 – 29.11.14
  • DOSiR Sokolnia Chorzów – 26/2008 – 1 – 29.11.14
  • Dragon Łódź – 9/2008 – 1 – 29.11.14
  • IKS Bushido Rybnik – 32/2009 – 1 – 29.11.14
  • IKS Leszno – 28/2008 – 1 – 29.11.14
  • IKS AWF Warszawa – 20/2009 – 1 – 29.11.14
  • Kolejarz 24 Katowice – 4/2008 – 1 – 29.11.14
  • Kolejarz Wrocław – 22/2008 – 1 – 29.11.14
  • Polski Klub Szermierczy Warszawa – 21/2008 – 1 – 29.11.14
  • Polonia 1912 Leszno – 8/2008 – 1 – 29.11.14
  • RMKS Rybnik – 31/2008 – 1 – 29.11.14
  • UKS Victoria Gaj Mogilany – 105/2010 – 1 – 21.08.10
  • Warta Śrem – 16/2008 – 1 – 29.11.14
  • Warta Muszkieterowie Poznań – 12/2008 – 1 – 29.11.14
  • Zjednoczeni Pabianice – 11/2008 – 1 – 29.11.14
  • KU AZS UAM POZNAŃ – 98/2010 – 1 – 10.11.12
  • Akademia Szermierki Warszawa – 73/2009 – 1 – 10.11.12
  • SKS Grass – Hopper Kalwaria – 108/2011 – 1 – 10.11.12
  • SPKS Jakub Więcławice Stare – 74/2009 – 1 – 10.11.12
  • T.S. Piast Gliwice – 96/2010 – 1 – 10.11.12
  • UKS Wołodyjowski Śrem – 70/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie – 82/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Sokolik MOSiR Krosno – 33/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Gryfek Szczecin – 89/2009 – 1 – 13.12.13
  • UKS Start Opole – 34/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Rapier Rybnik – 66/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Floret Ruda Śląska – 47/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Zerwikaptur Kraków – 65/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Reflex Rybnik – 114/2012 – 1 – 10.11.12
  • TPS im Tadeusza Konska w Rybniku – 113/2012 – 1 – 10.11.12
  • UKS Kosynier Gliwice – 55/2009 – 1 – 10.11.12
  • NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – 116/2012 – 1 – 10.11.12
  • UKS MDK 5 Bydgoszcz – 79/2009 –  1 – 10.11.12
  • PKS Milenium Skawina – 75/2009 – 1 – 10.11.12
  • UKS Kazimierz Niepołomice – 111/2012 – 1 – 10.11.12
  • UKS Trójka Radlin – 95/2010 – 1 – 10.11.12
  • WLKS Kmicic Częstochowa – 69/2009 – 1 – 10.11.12
  • MKS Fortis Sosnowiec – 118/2013 – 1 – 12.04.13
  • KS Szermierz Łomianki – 117/2012 – 1 – 14.12.12
  • UKS Kukułki Katowice – 43/2009 – 1 – 13.12.13
  • MDK nr 1 Bytom – 45/2009 – 1 – 13.12.13
  • PTS JAGIELLOŃCZYK Białystok – 50/2009 – 1 – 13.12.13
  • UKS 46 Łódź – 51/2009 – 1 – 13.12.13
  • SKS Flesz Świdnica – 57/2009 – 1 – 13.12.13
  • Stow. Pięciobój Polski CWKS Legia Warszawa – 59/2009 – 1 – 13.12.13
  • UKS MDK OLIMP Lubin – 61/2009 – 1 – 13.12.13
  • UKS Szabla Ząbki – 63/2009 – 1 – 13.12.13
  • KS „Orzeł” Elbląg – 68/2009 – 1 – 13.12.13
  • MKS GRYF Mielec – 71/2009 – 1 – 13.12.13
  • SKS Radomyśl Wielki – 72/2009 – 1 – 16.05.15
  • MKS Pałac Młodzieży Tarnów – 80/2009 – 1 – 13.12.13
  • UKS G-8 Bielany Warszawa – 93/2009 – 1 – 13.12.13
  • Stowarzyszenie Szermierzy GOCŁAW Warszawa – 119/2013 – 1 – 13.12.13
  • UKS Bohun Toruń – 121/2013 – 1 – 30.12.13
  • UKS „DE LA SALLE” Gdańsk – 37/2009 – 1 – 02.03.14
  • UKS “SIÓDEMKA” Szczecinek – 42/2009 – 1 – 02.03.14
  • MKS “PAŁAC MŁODZIEŻY “ Katowice – 52/2009 – 1 – 02.03.14
  • UKS “PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA” Warszawa – 85/2009 – 1 – 02.03.14
  • PTG „SOKÓŁ 1893” Mielec – 81/2010 – 1 – 02.03.14
  • UKS „SZABLA BRZOZA” Brzoza – 122/2014 – 1 – 02.03.14
  • UKS ŻOLIBORZ Warszawa – 92/2009 – 1 – 07.03.15
  • UKS HAJDUCZEK Olsztyn – 84/2009 – 1 – 07.03.15
  • UKS DZIKA Świerzno – 87/2009 – 1 – 07.03.15
  • ZKS Drzonków – 64/2009 – 1 – 07.03.15
  • UKS ATLAS Tarnowo Podgórne – 106/2010 – 1 – 07.03,15
  • KS TEAM Stare Miasto – 109/2012 – 1 – 17.03.12
  • KS PUNTA Warszawa – 38/2009 – 1 – 30.08.14
  • UKS RIPOSTA Olsztyn – 124/2014 – 1 – 30.08.14
  • KSz WARSZAWIANKA – 126/2014 – 1 – 23.10.14
  • UKS RADOŚĆ Warszawa – 127/2014 – 1 – 08.12.14
  • KS ZAWISZA CZARNY Radomsko – 129/2015 – 1 – 26.02.15
  • UKS 35 BIELAWY Toruń – 130/2015 – 1 – 07.03.15
  • UKS MUSZKIETER Mosina – 133/2015 – 1 – 07.03.15
  • UKS Zawisza Katowice – 134/2015 – 1 – 26.03.15
  • Grodziski Klub Szermierczy – 135/2015 – 1 – 16.05.15
  • KS. Szpada Wadowice – 136/2015 – 1 – 16.05.15
  • Fundacja Gdańska Szkoła Floretu – 137/2015 – 1 – 29.08.15
  • Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków – 139/2016 – 1 – 1.03.16
  • Akademia Szermiercza TALENT Toruń – 140/2016 – 1 – 5.05.16
  • Klub Sportowy Promień Opalenica – 141/2016 – 1 – 14.05.16
  • Stowarzyszenie Polskich Weteranów Szermierki – 142/2016 – 1 – 20.05.16
  • UKS Topór Krzeszowice – 143/2017 – 1 –  11.02.17
  • KS AMP Warszawa – 144/2017 – 1 – 11.02.17
  • UKS Piast Legnica – 145/2017 – 1 – 20.02.17
  • UKS MOS Będzin – 146/2017 – 1 – 17.03.17
  • KS Cracovia 1906 – 147/2017 – 1 – 31.03.17
  • SSiR Kramsk – 148/2017 – 1 – 6.04.17
  • UKS Sokrates Częstochowa – 149/2018 – 1 – 18.01.18
  • KS Klinga Katowice – 150/2018 – 1 – 15.03.18
  • Toruńskie Towarzystwo Szermierzy – 151/2018 – 1 – 16.03.18
  • Tarnowska Akademia Fechtunku – 152/2018 – 1 – 16.03.18
  • UKS Feniks Wieliszew – 153/2018 – 1 – 13.04.18
  • KS Karabela – 154/2018 – 1 – 1.07.18
  • Stow. IKS Szermierka Wołomin – 155/2018 – 1 – 6.08.18
  • UKS Akademia Szermierki Lublin – 156/2018 – 1 – 3.12.18
  • UKSz Legnica – 157/2018 – 1 – 3.12.18
  • KS AZS Wratislavia Wrocław – 158/2019 – 1 – 20.02.19
  • UKS Gdańska Szkoła Szermierki – 159/2019 – 1 – 20.02.19
  • KS Szpada Łódź – 160/2019 – 1 – 1.04.19
  • KS Aramis 161/2019 1 – 6.04.19
  • MKS Zagłębie Lubin – 162/2019 – 1 – 23.05.19

Okręgowe Związki Szermiercze

(Nazwa klubu –  Liczba Delegatów – Uchwała Zarządu z dnia)

  • Dolnośląski – 1 – 29.11.14
  • Kujawsko-Pomorski – 1 – 29.11.14
  • Łódzki – 1 – 29.11.14
  • Małopolski – 1 – 29.11.14
  • Mazowiecki – 1 – 29.11.14
  • Podkarpacki – 1 – 29.11.14
  • Śląski – 1 – 29.11.14
  • Wielkopolski – 1 – 29.11.14
  • Zachodniopomorski – 1 – 29.11.14

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy