Biuro PZS

Jacek Słupski

Dyrektor Generalny

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: j.slupski@pzszerm.pl

Anna Krawczyk

Główny Księgowy

Telefon: +48 827 28 25, +48 731 195 757
e-mail: a.krawczyk@pzszerm.pl

Łukasz Mandes

Trener Główny ds. Szkolenia Młodzieży (Zastępca Dyrektora Sportowego)

Telefon: +48 785 10 10 24
e-mail: l.mandes@pzszerm.pl

Irena Święs - Mierzęcka

Specjalista ds. Logistyki i Kontaktów Międzynarodowych

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: im@pzszerm.pl

Karolina Wasiak

Specjalista ds. Logistyki i Organizacji Międzynarodowych Zawodów Sportowych

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: k.wasiak@pzszerm.pl

Lidia Golba

Koordynator ds. Administracyjno-Organizacyjnych

Telefon: +48 827 28 25
e-mail: l.golba@pzszerm.pl

Agnieszka Piekarniak

Księgowa

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: a.piekarniak@pzszerm.pl

Joanna Sujka

Księgowa

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: j.sujka@pzszerm.pl

Anna Markowska

Specjalista ds. Rozliczeń Dotacyjnych

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: a.markowska@pzszerm.pl

Dominika Milone

Koordynator ds. Sportu Dla Wszystkich

Telefon: + 48 733 354 657, +48 22 827 28 25
e-mail: d.milone@pzszerm.pl

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy