Biuro PZS

Jacek Słupski

Dyrektor Generalny

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: j.slupski@pzszerm.pl

Anna Krawczyk

Dyrektor Działu Księgowości

Telefon: +48 827 28 25, +48 731 195 757
e-mail: a.krawczyk@pzszerm.pl

Łukasz Mandes

Dyrektor Sportowy

Telefon: +48 785 10 10 24
e-mail: l.mandes@pzszerm.pl

Dominika Kurowska

Menedżer ds. Organizacyjnych oraz Sportu Dla Wszystkich

Telefon: + 48 733 354 657,
+48 22 827 28 25
e-mail: dk@pzszerm.pl

Karolina Wasiak

Menedżer ds. Organizacji Wyjazdów Zagranicznych

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: k.wasiak@pzszerm.pl

Dominika Tyszkiewicz-Surwiłło

Menedżer ds. Organizacji Wyjazdów Zagranicznych

Telefon: +48 791 796 666
e-mail: dts@pzszerm.pl

Irena Święs - Mierzęcka

Menedżer ds. Organizacji Wyjazdów Zagranicznych

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: im@pzszerm.pl

Wiktoria Rokicińska

Menedżer ds. Organizacyjno - Administracyjnych

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: w.rokicinska@pzszerm.pl

Agnieszka Piekarniak

Księgowa

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: a.piekarniak@pzszerm.pl

Ewa Korzeniewska

Księgowa

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: e.korzeniewska@pzszerm.pl

Anna Markowska

Specjalista ds. Rozliczeń Dotacyjnych

Telefon: +48 22 827 28 25
e-mail: a.markowska@pzszerm.pl

Michał Dul

Menedżer ds. systemowo-administracyjnych

Telefon: +48 691 102 045,
+48 22 827 28 25
e-mail: m.dul@pzszerm.pl

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content