System obsługi użytkowników

Szanowni Państwo,
System obsługi klubów, trenerów, instruktorów, sędziów i zawodników został już uruchomiony. Poniżej przedstawiamy skróconą instrukcję uzyskania dostępu dla poszczególnych użytkowników. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi punktami komunikatu.

INSTRUKCJA SKŁADANIA WNIOSKU O PRZEDŁUŻENIE LICECJI (zawodni, trener, instruktor, sędzia)

Instrukcja – pobierz

KLUBY

  1. Kluby, które już mają nadaną licencję proszone są o kontakt mailowy na adres pzszerm@pzszerm.pl w celu uzyskania danych do logowania w systemie. Po zalogowaniu konieczna będzie zmiana hasła. Prosimy także o uzupełnienie i zaktualizowanie danych kontaktowych.
  2. Nowy klub przechodzi proces rejestracyjny zgodnie z formularzem na stronie.

TRENERZY/INSTRUKTORZY

  1. Wszyscy trenerzy oraz instruktorzy aby uzyskać dostęp do systemu muszą wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.pzszerm.sorga.pl. Po zaakceptowaniu wniosku każdy szkoleniowiec otrzyma taki sam numer licencji jaki miał dotychczas przypisany.

SĘDZIOWIE

  1. Wszyscy sędziowie aby uzyskać dostęp do systemu muszą wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.pzszerm.sorga.pl. Po zaakceptowaniu wniosku każdy sędzia otrzyma taki sam numer licencji jaki miał dotychczas przypisany.

ZAWODNICY

  1. Zawodnicy, którzy posiadają już licencję (można to zweryfikować na starej wersji strony www.old.pzszerm.pl) aby uzyskać dostęp do systemu muszą wypełnić formularz „LICENCJONOWANI ZAWODNICY” na stronie www.pzszerm.sorga.pl.
  2. Nowi zawodnicy aby uzyskać licencję (także ci, którzy mają opłaconą składkę, ale z powodu prac nad stroną klub już nie miał możliwości dodać ich do systemu) muszą wypełnić formularz „ZAWODNICY” na stronie www.pzszerm.sorga.pl. Po zaakceptowaniu aplikacji przez klub zawodnik otrzyma numer licencji.

ZGŁOSZENIA NA ZAWODY

Instrukcja – pobierz

Ponadto:

  1. Każdy trener, instruktor, sędzia czy zawodnik jeśli już opłacił licencję tradycyjnym przelewem będzie miał rozliczoną płatność na koncie (w przeciągu kilku dni od zalogowania).
  2. Wpłat za licencje będzie można dokonywać za pomocą systemu.
  3. Zawodnicy, którzy zmienili barwy po 01.08.2021r. po zalogowaniu będą wciąż przypisani do poprzedniego klubu, ale informacje te zostaną w przeciągu 2-3 dni od zalogowania zaktualizowane.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za Państwa cierpliwość.

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content