Nazwa: \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.11.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | FRĄŚ Beata | 12 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1993 |
2. | PISARSKA Natalia | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 |
3. | PISARSKA Katarzyna | 18 | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 |
4. | KMIECIAK Marta | 24 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.01.1994 |
5. | ZAGAŁA Jagoda | 1 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
6. | JAŚWIN Agata | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.04.1994 |
7. | KOPOCZ Marta | 13 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 |
8. | MICHLA Ewa | 11 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 |
9. | SZAFRANIEC Klaudia | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 05.01.1994 |
10. | LUŻYŃSKA Magdalena | 2 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
11. | STRÓJWĄS Wiktoria | 10 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
12. | NAGELSKA Kamila | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.04.1994 |
13. | BIERNAT Anna | 20 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.1993 |
14. | RIDZEWSKA Anna | 3 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
15. | KRASZCZYŃSKA Magdalena | 24 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.01.1994 |
16. | RYKOWSKA Karolina | 19 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.03.1993 |
17. | GÓRSKA Sara | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.12.1993 |
18. | SPINDEL Agata | 4 | MDK NR 1 BYTOM | 25.09.1993 |
19. | RUBIN Aleksandra | 9 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 |
20. | MIKA Patrycja | 17 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.11.1993 |
21. | KUBASIEWICZ Kalina | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.03.1994 |
22. | KOZŁOWSKA Teresa | 5 | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 |
23. | NYCZ Magdalena | 15 | PIAST GLIWICE | 15.03.1993 |
24. | MIKA Paulina | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.07.1993 |
25. | ZAGAŁA Maja | 6 | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
26. | BRODZIAK Marzena | 24 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 28.08.1993 |
27. | ZAHARCZUK Veronika | 24 | ||
28. | SZARO Karolina | 7 | KKS KRAKÓW | 24.04.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
2. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
2. | STRÓJWĄS Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 | zakwalifikowano |
4. | SPINDEL Agata | MDK NR 1 BYTOM | 25.09.1993 | zakwalifikowano |
5. | KOZŁOWSKA Teresa | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 | zakwalifikowano |
6. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
7. | RUBIN Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 | zakwalifikowano |
8. | ZAHARCZUK Veronika | zakwalifikowano | ||
9. | SZARO Karolina | KKS KRAKÓW | 24.04.1994 | zakwalifikowano |
10. | FRĄŚ Beata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1993 | zakwalifikowano |
11. | MICHLA Ewa | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 | zakwalifikowano |
12. | NYCZ Magdalena | PIAST GLIWICE | 15.03.1993 | zakwalifikowano |
12. | NAGELSKA Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.04.1994 | zakwalifikowano |
14. | PISARSKA Katarzyna | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 | zakwalifikowano |
15. | BRODZIAK Marzena | AZS UKW BYDGOSZCZ | 28.08.1993 | zakwalifikowano |
16. | KUBASIEWICZ Kalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.03.1994 | zakwalifikowano |
17. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 | zakwalifikowano |
18. | MIKA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.11.1993 | zakwalifikowano |
19. | PISARSKA Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 | zakwalifikowano |
20. | KOPOCZ Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 | zakwalifikowano |
21. | JAŚWIN Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.04.1994 | zakwalifikowano |
22. | BIERNAT Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
23. | KRASZCZYŃSKA Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.01.1994 | zakwalifikowano |
24. | RYKOWSKA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.03.1993 | zakwalifikowano |
25. | SZAFRANIEC Klaudia | AZS AWF KRAKÓW | 05.01.1994 | zakwalifikowano |
26. | MIKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.07.1993 | zakwalifikowano |
27. | GÓRSKA Sara | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.12.1993 | zakwalifikowano |
28. | KMIECIAK Marta | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.01.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
2. | STRÓJWĄS Wiktoria | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1994 |
3. | SPINDEL Agata | MDK NR 1 BYTOM | 25.09.1993 |
3. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
5. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
6. | KOZŁOWSKA Teresa | AKS MIKOŁÓW | 15.05.1993 |
7. | FRĄŚ Beata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.05.1993 |
8. | SZAFRANIEC Klaudia | AZS AWF KRAKÓW | 05.01.1994 |
9. | RUBIN Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 04.09.1993 |
10. | SZARO Karolina | KKS KRAKÓW | 24.04.1994 |
11. | NAGELSKA Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.04.1994 |
12. | PISARSKA Katarzyna | KKS KRAKÓW | 25.10.1994 |
13. | KUBASIEWICZ Kalina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.03.1994 |
14. | MIKA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.11.1993 |
15. | KOPOCZ Marta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 27.04.1993 |
16. | BIERNAT Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.1993 |
17. | ZAHARCZUK Veronika | ||
18. | MICHLA Ewa | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 30.12.1994 |
19. | NYCZ Magdalena | PIAST GLIWICE | 15.03.1993 |
20. | BRODZIAK Marzena | AZS UKW BYDGOSZCZ | 28.08.1993 |
21. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
22. | PISARSKA Natalia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.03.1994 |
23. | JAŚWIN Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.04.1994 |
24. | KRASZCZYŃSKA Magdalena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.01.1994 |
25. | RYKOWSKA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.03.1993 |
26. | MIKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 19.07.1993 |
27. | GÓRSKA Sara | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 29.12.1993 |
28. | KMIECIAK Marta | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 15.01.1994 |