Nazwa: Mistrzostwa Polski Seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Adamczyk Patryk | 55 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
2. | Adamek Michał | 83 | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
3. | Antkiewicz Mateusz | 2 | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
4. | Atanassow Aleksander | 45 | KS AGH Kraków | 13.02.1969 |
5. | Baś Marcel | 20 | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
6. | BERNAT Julian | 60 | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
7. | BETLEJA Artur | 72 | AZS AWF KATOWICE | 15.07.1984 |
8. | BIELEC Maciej | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
9. | BOROŃ Paweł | 61 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
10. | BRZOZOWSKI Seweryn | 11 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
11. | Budek Karol | 18 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
12. | BULANDRA Jan | 25 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
13. | Chyrek Kasper | 56 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
14. | Cieślik Jakub | 40 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
15. | CZECHOWSKI Grzegorz | 37 | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
16. | ĆWIĘKA Wojciech | 51 | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
17. | Drapella Maciej | 80 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.02.1964 |
18. | Dziura Stanisław | 65 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
19. | FABISIAK-CHOJNACKI Michał | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1985 |
20. | FRAŚ Felix | 35 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
21. | FRAŚ Mieszko | 49 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
22. | Fryc Szymon | 88 | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
23. | GLINKA Jan | 89 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
24. | Gładyszczak Michał | 84 | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
25. | Golec Paweł | 24 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
26. | Golec Maciej | 32 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
27. | Grabowski Alan | 79 | UKS START OPOLE | 04.06.1991 |
28. | GRIPAS Artiom | 57 | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
29. | Gromada Roland | 85 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.07.1985 |
30. | Heronimek Leszek | 87 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 |
31. | Huwer Kamil | 30 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
32. | Jędrzejczyk Radosław | 29 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
33. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 9 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
34. | Kaniewski Jan | 68 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.1998 |
35. | Kardaszewicz Jan | 33 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
36. | Kasperczak Kamil | 46 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 |
37. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 53 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
38. | Khadzhynov Kostyantyn | 26 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
39. | KLUGHARDT Hubert | 73 | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
40. | Kłusek Damian | 81 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.11.1996 |
41. | Koc Franciszek | 34 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
42. | Koc Tadeusz | 52 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
43. | Konieczny Arkadiusz | 74 | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
44. | Korona-Trzebski Przemysław | 63 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.1976 |
45. | KOWALCZE Jakub | 59 | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
46. | KRZEMIŃSKI Mariusz | 75 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.05.1962 |
47. | Lubieniecki Wojciech | 10 | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
48. | Majgier Sebastian | 22 | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
49. | Małasiński Adam | 77 | AZS AWF KRAKÓW | 29.11.1958 |
50. | MARCOL Daniel | 8 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
51. | MARCZAK Wojciech | 71 | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
52. | Michalak Damian | 3 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
53. | Mielniczek Ignacy | 14 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
54. | Migas Piotr | 41 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
55. | MIREK Krzysztof | 42 | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
56. | Morek Kacper | 58 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
57. | Motyka Tomasz | 86 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
58. | NIESTRÓJ Daniel | 28 | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
59. | NOGANOWICZ Karol | 13 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
60. | Nycz Mateusz | 4 | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
61. | OGONOWSKI Szymon | 62 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
62. | OPAŁKA Michał | 16 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
63. | PAKUŁA Jan | 54 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
64. | Rachwalik Michał | 44 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
65. | RADOSZ Mikołaj | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
66. | Ralko Filip | 66 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
67. | Roguski Tomasz | 70 | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
68. | RUTZ Stanisław | 43 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
69. | Rzyczniak Wojciech | 78 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
70. | Samsonowicz Maciej | 67 | PKSZERM WARSZAWA | 18.05.1978 |
71. | Sobiecki Jan | 31 | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
72. | Socha Jan | 15 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
73. | Socha Antoni | 27 | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
74. | STASZULONEK Aleksander | 6 | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
75. | Staszulonek Bartosz | 7 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
76. | STOCKI Piotr | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
77. | Strączyński Wiktor | 47 | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
78. | Szczepanowski Tomasz | 19 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
79. | SZURLEJ Bartłomiej | 21 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
80. | SZURLEJ Maciej | 82 | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
81. | Tarachanowicz Szymon | 64 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
82. | Urban Piotr | 12 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
83. | Urban Paweł | 48 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
84. | Wałach Wiktor | 36 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
85. | Wenglarczyk Jan | 17 | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
86. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 69 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
87. | Zabawa Marek | 76 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
88. | Zawrotniak Radosław | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
89. | Zbierada Bartłomiej | 39 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
Warning: array_map(): Expected parameter 2 to be an array, null given in /home/divbox/ftp/projekty_wp/pzszerm.pl/test/turniej-chequer.php on line 155
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
3. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
4. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 | zakwalifikowano |
5. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 | zakwalifikowano |
6. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 | zakwalifikowano |
7. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 | zakwalifikowano |
8. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 | zakwalifikowano |
9. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
10. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
11. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 | zakwalifikowano |
12. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 | zakwalifikowano |
13. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
14. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
15. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 | zakwalifikowano |
16. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 | zakwalifikowano |
17. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
18. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
19. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
20. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 | zakwalifikowano |
21. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 | zakwalifikowano |
22. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 | zakwalifikowano |
23. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
24. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 | zakwalifikowano |
25. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 | zakwalifikowano |
26. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
26. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
28. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
28. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 | zakwalifikowano |
28. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 | zakwalifikowano |
31. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 | zakwalifikowano |
32. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
33. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
34. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
35. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
36. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 | zakwalifikowano |
36. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
38. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 | zakwalifikowano |
39. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
40. | FABISIAK-CHOJNACKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1985 | zakwalifikowano |
41. | Kasperczak Kamil | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 | zakwalifikowano |
42. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
43. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 | zakwalifikowano |
44. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
45. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 | zakwalifikowano |
46. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 | zakwalifikowano |
47. | Gromada Roland | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.07.1985 | zakwalifikowano |
48. | Małasiński Adam | AZS AWF KRAKÓW | 29.11.1958 | zakwalifikowano |
49. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
49. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
51. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
52. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 | zakwalifikowano |
53. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
54. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
55. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 | zakwalifikowano |
56. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
57. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 | zakwalifikowano |
58. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 | zakwalifikowano |
59. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
60. | Atanassow Aleksander | KS AGH Kraków | 13.02.1969 | zakwalifikowano |
61. | Kłusek Damian | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
62. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 | zakwalifikowano |
63. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 | zakwalifikowano |
64. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
65. | Grabowski Alan | UKS START OPOLE | 04.06.1991 | wyeliminowano |
66. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 | wyeliminowano |
67. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 | wyeliminowano |
68. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | wyeliminowano |
69. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | wyeliminowano |
70. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | wyeliminowano |
71. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 | wyeliminowano |
72. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 | wyeliminowano |
73. | Kaniewski Jan | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.1998 | wyeliminowano |
74. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | wyeliminowano |
75. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | wyeliminowano |
76. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 | wyeliminowano |
77. | Drapella Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.02.1964 | wyeliminowano |
77. | Samsonowicz Maciej | PKSZERM WARSZAWA | 18.05.1978 | wyeliminowano |
79. | KRZEMIŃSKI Mariusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.05.1962 | wyeliminowano |
80. | Korona-Trzebski Przemysław | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.1976 | wyeliminowano |
81. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | wyeliminowano |
82. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 | wyeliminowano |
83. | BETLEJA Artur | AZS AWF KATOWICE | 15.07.1984 | wyeliminowano |
83. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 | wyeliminowano |
85. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 | wyeliminowano |
86. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | wyeliminowano |
87. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | wyeliminowano |
87. | Heronimek Leszek | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 | wyeliminowano |
89. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BRZOZOWSKI Seweryn | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 19.11.1992 |
2. | STASZULONEK Aleksander | PIAST GLIWICE | 15.09.1993 |
3. | Lubieniecki Wojciech | KS AGH Kraków | 08.12.1999 |
3. | Majgier Sebastian | PIAST GLIWICE | 13.03.1995 |
5. | Zawrotniak Radosław | AZS AWF KRAKÓW | 02.09.1981 |
6. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
7. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
8. | Golec Paweł | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 09.03.1995 |
9. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
10. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
11. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
12. | Motyka Tomasz | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.1981 |
13. | Nycz Mateusz | PIAST GLIWICE | 11.02.1989 |
14. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
15. | Roguski Tomasz | KSz WARSZAWIANKA | 18.04.1985 |
16. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
17. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
18. | Antkiewicz Mateusz | AZS AWF KATOWICE | 02.11.1993 |
19. | KLUGHARDT Hubert | KS OLIMP LUBIN | 20.06.2005 |
20. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
21. | Adamek Michał | AZS AWF WROCŁAW | 14.04.1987 |
22. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
23. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
24. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
25. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
25. | NIESTRÓJ Daniel | PIAST GLIWICE | 08.06.1995 |
27. | Kasperczak Kamil | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 31.12.2000 |
28. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
29. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
30. | GRIPAS Artiom | KSz WARSZAWIANKA | 22.11.1984 |
31. | Mielniczek Ignacy | T.S. WISŁA KRAKÓW | 11.08.1995 |
32. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
33. | Zbierada Bartłomiej | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2000 |
34. | Wenglarczyk Jan | AZS AWF KATOWICE | 27.12.1993 |
35. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
36. | Khadzhynov Kostyantyn | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1993 |
37. | ĆWIĘKA Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 24.04.1999 |
38. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
39. | Koc Tadeusz | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.12.1995 |
40. | KOWALCZE Jakub | KSz WARSZAWIANKA | 11.07.1992 |
40. | Szczepanowski Tomasz | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.03.1992 |
40. | SZURLEJ Bartłomiej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.09.2000 |
43. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
44. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
45. | FRAŚ Felix | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.10.1993 |
46. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
47. | FABISIAK-CHOJNACKI Michał | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1985 |
48. | Strączyński Wiktor | AZS AWF KRAKÓW | 14.10.1999 |
49. | Socha Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 12.11.2004 |
50. | Baś Marcel | PIAST GLIWICE | 22.11.1989 |
51. | Gromada Roland | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 08.07.1985 |
52. | Małasiński Adam | AZS AWF KRAKÓW | 29.11.1958 |
53. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
54. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
55. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
56. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
57. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
58. | SZURLEJ Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 29.11.2005 |
59. | Fryc Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 06.08.1998 |
60. | Atanassow Aleksander | KS AGH Kraków | 13.02.1969 |
61. | Kłusek Damian | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 13.11.1996 |
62. | Sobiecki Jan | KS AGH Kraków | 29.05.1991 |
63. | Koc Franciszek | T.S. WISŁA KRAKÓW | 29.04.2000 |
64. | FRAŚ Mieszko | T.S. WISŁA KRAKÓW | 28.04.1995 |
65. | Grabowski Alan | UKS START OPOLE | 04.06.1991 |
66. | MARCZAK Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 15.10.2005 |
67. | Zabawa Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.04.1994 |
68. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
69. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
70. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
71. | MIREK Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 15.02.1996 |
72. | STOCKI Piotr | KSz WARSZAWIANKA | 22.07.1982 |
73. | Kaniewski Jan | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.1998 |
74. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
75. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
76. | Gładyszczak Michał | PKSZERM WARSZAWA | 10.10.2005 |
77. | Samsonowicz Maciej | PKSZERM WARSZAWA | 18.05.1978 |
77. | Drapella Maciej | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.02.1964 |
79. | KRZEMIŃSKI Mariusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 19.05.1962 |
80. | Korona-Trzebski Przemysław | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.1976 |
81. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
82. | CZECHOWSKI Grzegorz | PKSZERM WARSZAWA | 11.07.2000 |
83. | BETLEJA Artur | AZS AWF KATOWICE | 15.07.1984 |
83. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
85. | Konieczny Arkadiusz | UKS START OPOLE | 11.05.1999 |
86. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
87. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
87. | Heronimek Leszek | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1959 |
89. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |