Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.03.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŁUCZAK Adrianna | 0 | ISR-S CULANI WARSZAWA | 08.12.1997 |
2. | REIZLINA Anna | 0 | ||
3. | AZUKAITE Vikte | 0 | ||
4. | OGLĘDZKA Wiktoria | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.1997 |
5. | TARASIEWICZ Katarzyna | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 |
6. | RUCIŃSKA Michalina | 14 | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
7. | ZHGALOVA Anna | 0 | ||
8. | SZALONKA Adrianna | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.11.1997 |
9. | SZOLKE Adrianna | 20 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
10. | POTIOPA Jagoda | 0 | KKS KRAKÓW | 04.03.1997 |
11. | PUŁA Klaudia | 0 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
12. | KOŁODZIEJCZYK Kinga | 0 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 30.07.1997 |
13. | WIDAWSKA Zuzanna | 27 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.09.1996 |
14. | LAZNICKOVA Monika | 0 | ||
15. | WILLEMO Josefine | 0 | ||
16. | KUCŁO Magdalena | 0 | PIAST GLIWICE | 08.08.1997 |
17. | PIPES Georgina | 0 | ||
18. | STANUCH Anna | 28 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.11.1996 |
19. | MAKOVETSKA Margaryta | 0 | ||
20. | GRYSZKA Agnieszka | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
21. | MAJNUSZ Kinga | 37 | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 |
22. | OVERCHENKO Natalia | 0 | ||
23. | STIEPANIAN Natalia | 0 | ||
24. | JAGIEŁKO Justyna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
25. | KORNILOVA Aleksandra | 0 | ||
26. | KRIZOVA Kristynka | 0 | ||
27. | WENZLAFF Meike | 0 | ||
28. | NAJDERSKA Nicola | 40 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.03.1996 |
29. | ROLEK Agnieszka | 0 | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
30. | ŻUROWSKA Weronika | 0 | ISR-S CULANI WARSZAWA | 28.11.1997 |
31. | SUMMERS Francesca | 0 | ||
32. | PTASZYŃSKA Paulina | 48 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
33. | Przeniosło Joanna | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
34. | SUMMERS Georgina | 0 | ||
35. | OLIWA Katarzyna | 49 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 |
36. | PICHALOVA Vendula | 0 | ||
37. | PALEVICIUTE Gabriele | 0 | ||
38. | MROSZCZAK Anna | 0 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
39. | PAWELEC Sandra | 50 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 |
40. | SUCHANKOVA Natalie | 0 | ||
41. | IGNASZAK Daria | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.06.1997 |
42. | KARLSSON Ebba | 0 | ||
43. | ZAMOROWSKA Nicola | 52 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.12.1996 |
44. | MEINFELDER Laura | 0 | ||
45. | OBOŃSKA Aleksandra | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
46. | JAROSZ Gabriela | 0 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
47. | RYGIELSKA Justyna | 100 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 21.05.1996 |
48. | STRATFORD Miranda | 0 | ||
49. | PIĄTKOWSKA Eliza | 98 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 26.06.1996 |
50. | KUCIA Karolina | 0 | AZS AWF KATOWICE | 29.05.1997 |
51. | PETKEVICIUTE Adrijana | 0 | ||
52. | POKORSKA Aleksandra | 63 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 23.02.1996 |
53. | VASILYEVA Ekaterina | 0 | ||
54. | ŻAK Natalia | 0 | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 |
55. | BOYLE Hannah | 0 | ||
56. | RECLOVA Klara | 0 | ||
57. | KRZEMIŃSKA Julia | 68 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 |
58. | BREWKO Oliwia | 93 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.08.1996 |
59. | ŁUSZCZ Weronika | 95 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
60. | SZYMAŃSKA Anna | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
61. | KATKOVAITE Aurelija | 0 | ||
62. | MICHALEC Alicja | 75 | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.1996 |
63. | Oględzka Karolina | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.1997 |
64. | WADACH Patrycja | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
65. | MIŁOWSKA Magdalena | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
66. | NEVOSADOVA Alzbeta | 0 | 16.03.1997 | |
67. | CORMACK Eleanor | 0 | ||
68. | KACZMARCZYK Klaudia | 91 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 23.03.1996 |
69. | SZYDłO Natalia | 78 | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 |
70. | ZIMNOCH Aleksandra | 0 | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
71. | SANCHEZ-LETHEM Sara | 0 | ||
72. | LASTOVKOVA Karolina | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KORNILOVA Aleksandra | zakwalifikowano | ||
2. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 | zakwalifikowano |
3. | KARLSSON Ebba | zakwalifikowano | ||
3. | LAZNICKOVA Monika | zakwalifikowano | ||
5. | STIEPANIAN Natalia | zakwalifikowano | ||
6. | KUCIA Karolina | AZS AWF KATOWICE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
6. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 | zakwalifikowano |
8. | STRATFORD Miranda | zakwalifikowano | ||
9. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 | zakwalifikowano |
10. | RECLOVA Klara | zakwalifikowano | ||
11. | PALEVICIUTE Gabriele | zakwalifikowano | ||
12. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 | zakwalifikowano |
13. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 | zakwalifikowano |
14. | WENZLAFF Meike | zakwalifikowano | ||
15. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
16. | WIDAWSKA Zuzanna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
17. | STANUCH Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 08.11.1996 | zakwalifikowano |
18. | POTIOPA Jagoda | KKS KRAKÓW | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
19. | MAJNUSZ Kinga | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 | zakwalifikowano |
20. | SANCHEZ-LETHEM Sara | zakwalifikowano | ||
21. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 | zakwalifikowano |
22. | CORMACK Eleanor | zakwalifikowano | ||
23. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
24. | SUMMERS Francesca | zakwalifikowano | ||
25. | SZYMAŃSKA Anna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 | zakwalifikowano |
26. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 | zakwalifikowano |
26. | PICHALOVA Vendula | zakwalifikowano | ||
28. | VASILYEVA Ekaterina | zakwalifikowano | ||
29. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 | zakwalifikowano |
30. | ŻUROWSKA Weronika | ISR-S CULANI WARSZAWA | 28.11.1997 | zakwalifikowano |
30. | PIPES Georgina | zakwalifikowano | ||
32. | MAKOVETSKA Margaryta | zakwalifikowano | ||
33. | SZYDłO Natalia | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 | zakwalifikowano |
33. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
33. | KATKOVAITE Aurelija | zakwalifikowano | ||
36. | SUCHANKOVA Natalie | zakwalifikowano | ||
37. | PIĄTKOWSKA Eliza | UKS GRYFEK SZCZECIN | 26.06.1996 | zakwalifikowano |
37. | OLIWA Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 | zakwalifikowano |
39. | MICHALEC Alicja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.1996 | zakwalifikowano |
40. | TARASIEWICZ Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 | zakwalifikowano |
41. | LASTOVKOVA Karolina | zakwalifikowano | ||
42. | KRZEMIŃSKA Julia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 | zakwalifikowano |
43. | BREWKO Oliwia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.08.1996 | zakwalifikowano |
44. | BOYLE Hannah | zakwalifikowano | ||
45. | OVERCHENKO Natalia | zakwalifikowano | ||
46. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 | zakwalifikowano |
47. | WILLEMO Josefine | zakwalifikowano | ||
48. | NEVOSADOVA Alzbeta | 16.03.1997 | zakwalifikowano | |
49. | SUMMERS Georgina | zakwalifikowano | ||
50. | POKORSKA Aleksandra | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 23.02.1996 | zakwalifikowano |
50. | PAWELEC Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 | zakwalifikowano |
52. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 | zakwalifikowano |
53. | KUCŁO Magdalena | PIAST GLIWICE | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
53. | AZUKAITE Vikte | zakwalifikowano | ||
55. | MIŁOWSKA Magdalena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 | zakwalifikowano |
56. | KRIZOVA Kristynka | zakwalifikowano | ||
57. | MEINFELDER Laura | zakwalifikowano | ||
57. | REIZLINA Anna | zakwalifikowano | ||
59. | NAJDERSKA Nicola | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.03.1996 | zakwalifikowano |
60. | KOŁODZIEJCZYK Kinga | UKS GRYFEK SZCZECIN | 30.07.1997 | zakwalifikowano |
61. | SZALONKA Adrianna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.11.1997 | zakwalifikowano |
62. | KACZMARCZYK Klaudia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
63. | Oględzka Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.1997 | zakwalifikowano |
64. | OGLĘDZKA Wiktoria | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.1997 | zakwalifikowano |
65. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
66. | ŻAK Natalia | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 | zakwalifikowano |
67. | ZHGALOVA Anna | zakwalifikowano | ||
68. | ŁUCZAK Adrianna | ISR-S CULANI WARSZAWA | 08.12.1997 | zakwalifikowano |
69. | RYGIELSKA Justyna | UKS GRYFEK SZCZECIN | 21.05.1996 | zakwalifikowano |
69. | PETKEVICIUTE Adrijana | zakwalifikowano | ||
71. | IGNASZAK Daria | MKS KUSY SZCZECIN | 11.06.1997 | zakwalifikowano |
72. | ZAMOROWSKA Nicola | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.12.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STRATFORD Miranda | ||
2. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
3. | STIEPANIAN Natalia | ||
3. | MAJNUSZ Kinga | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 |
5. | KORNILOVA Aleksandra | ||
6. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
7. | PALEVICIUTE Gabriele | ||
8. | OVERCHENKO Natalia | ||
9. | LAZNICKOVA Monika | ||
9. | KARLSSON Ebba | ||
11. | STANUCH Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 08.11.1996 |
12. | POTIOPA Jagoda | KKS KRAKÓW | 04.03.1997 |
13. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
14. | SUMMERS Francesca | ||
15. | PICHALOVA Vendula | ||
16. | AZUKAITE Vikte | ||
17. | KUCIA Karolina | AZS AWF KATOWICE | 29.05.1997 |
18. | RECLOVA Klara | ||
19. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
20. | WENZLAFF Meike | ||
21. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
22. | WIDAWSKA Zuzanna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.09.1996 |
23. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
24. | CORMACK Eleanor | ||
25. | SZYMAŃSKA Anna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
26. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
27. | VASILYEVA Ekaterina | ||
28. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
29. | PIPES Georgina | ||
29. | ŻUROWSKA Weronika | ISR-S CULANI WARSZAWA | 28.11.1997 |
31. | MAKOVETSKA Margaryta | ||
32. | KRIZOVA Kristynka | ||
33. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
34. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
35. | SANCHEZ-LETHEM Sara | ||
36. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
36. | KATKOVAITE Aurelija | ||
36. | SZYDłO Natalia | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 |
39. | SUCHANKOVA Natalie | ||
40. | OLIWA Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 |
40. | PIĄTKOWSKA Eliza | UKS GRYFEK SZCZECIN | 26.06.1996 |
42. | MICHALEC Alicja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.1996 |
43. | TARASIEWICZ Katarzyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 17.11.1997 |
44. | LASTOVKOVA Karolina | ||
45. | KRZEMIŃSKA Julia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 |
46. | BREWKO Oliwia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.08.1996 |
47. | BOYLE Hannah | ||
48. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
49. | WILLEMO Josefine | ||
50. | NEVOSADOVA Alzbeta | 16.03.1997 | |
51. | SUMMERS Georgina | ||
52. | PAWELEC Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 |
52. | POKORSKA Aleksandra | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 23.02.1996 |
54. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
55. | KUCŁO Magdalena | PIAST GLIWICE | 08.08.1997 |
56. | MIŁOWSKA Magdalena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
57. | REIZLINA Anna | ||
58. | NAJDERSKA Nicola | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.03.1996 |
59. | KACZMARCZYK Klaudia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 23.03.1996 |
60. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
61. | ŻAK Natalia | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 |
62. | ŁUCZAK Adrianna | ISR-S CULANI WARSZAWA | 08.12.1997 |
63. | PETKEVICIUTE Adrijana | ||
64. | ZAMOROWSKA Nicola | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.12.1996 |
65. | MEINFELDER Laura | ||
66. | KOŁODZIEJCZYK Kinga | UKS GRYFEK SZCZECIN | 30.07.1997 |
67. | SZALONKA Adrianna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.11.1997 |
68. | Oględzka Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.1997 |
69. | OGLĘDZKA Wiktoria | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.1997 |
70. | ZHGALOVA Anna | ||
71. | RYGIELSKA Justyna | UKS GRYFEK SZCZECIN | 21.05.1996 |
72. | IGNASZAK Daria | MKS KUSY SZCZECIN | 11.06.1997 |