Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2009


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jonathan BERGLIND 0
2. Patryk SZLAMA 8 PIAST GLIWICE 18.03.1996
3. Yaroslav NAGORNYY 0
4. Paweł BOROŃ 0 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
5. Maciej BIELEC 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
6. Tomasz KOSMOL 0 PIAST GLIWICE 21.04.1997
7. Peter VARGA 0 07.05.1996
8. Karol FUŁAT 0 AKS MIKOŁÓW 10.09.1997
9. Artem BOZHKO 0
10. Karol Budek 11 KKS KRAKÓW 08.07.1996
11. Patryk SZOPA 16 KKS KRAKÓW 31.12.1996
12. Jerzy Nawrocki 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
13. Martin RUBES 0
14. Cal MC CUTCHEON 0
15. Jasper HART 0
16. Przemysław TRZEPIZUR 22 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
17. Marek PECHAR 0
18. Daniel MARCOL 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
19. Kasper Chyrek 0 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
20. Daniel STEINBOCK 0
21. Krzysztof SZUKALSKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997
22. Michał NIKIEL 0 UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997
23. Pavel PAXA 0
24. Pavlo ANTONYUK 0
25. Sławomir SORYS 29 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 02.10.1996
26. Olivier MAJ 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.06.1997
27. Michał PIOTROWSKI 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997
28. Kacper MAĆKOWIAK 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
29. Dawid SOWA 31 MUSZKIETER GLIWICE 02.07.1996
30. Daniel MCGLADE 0
31. Bartosz Staszulonek 0 PIAST GLIWICE 01.07.1997
32. Oleksiy BUGAYOV 0
33. Aleksander WIŚNIOWSKI 32 UKS START OPOLE 04.06.1996
34. Tomasz SMOLEŃ 36 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
35. Felix ARIAS OLSSON 0
36. Ernest MAKOWSKI 0 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.07.1997
37. Oskar SORYS 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
38. Simon BLASCHKA 0
39. Harrison NICHOLS 0
40. Jakub TUREK 39 PIAST GLIWICE 12.03.1996
41. Marek DANISZEWSKI 0 PIAST GLIWICE 13.03.1997
42. Michał OPAŁKA 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
43. Marcin HUNT 44 RMKS RYBNIK 10.11.1996
44. Andrzej AGRIA 0 AZS AWF KRAKÓW 01.04.1996
45. Maciej Golec 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
46. Marcin KRZYŚCIN 45 KKS KRAKÓW 20.01.1996
47. Marcin SKORUPA 0 UKS START OPOLE 29.05.1997
48. Kristian DAMICO 0
49. Kamil CICHACZEWSKI 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
50. Wiktor MILLER 0 UKS START OPOLE 20.04.1997
51. Jakub CIURKO 47 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996
52. Samuel BOYLE 0
53. Jakub GLEZMAN 0 WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
54. Marek HLAVA 0
55. Piotr KAPAŁA 0 PIAST GLIWICE 06.01.1997
56. Edward TIDMARSH 0
57. Erwin STAMPACH 0
58. Tomasz WYKA 0 MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996
59. Tristen MCFARLANE 0
60. Filip MAJKUT 0 MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
61. Wojciech MYŚLIWIEC 0 AKS MIKOŁÓW 14.06.1997
62. Jan TOVARYS 0
63. Wiliam BURAS 75 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 06.01.1996
64. Piotr LESIAK 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
65. Hugo HARRIS 0
66. Krystian NOWAK 0 UKS TRÓJKA RADLIN 04.03.1997
67. Arnas VOLCOK 0
68. Błażej SZYMAŃSKI 0 UKS START OPOLE 14.02.1997
69. Artem PAVLOV 0
70. Artur JANIKOWSKI 64 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.12.1996
71. Harry PECK 0
72. Patryk SZEWCZYK 67 KKS KRAKÓW 15.10.1996
73. Sergey RAUDIK 0
74. Ondrej KOSEK 0
75. Michał KRÓLICKI 0 PIAST GLIWICE 29.03.1997
76. Szymon PYTLARZ 65 MUSZKIETER GLIWICE 31.03.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996 zakwalifikowano
2. Kristian DAMICO zakwalifikowano
3. Daniel STEINBOCK zakwalifikowano
4. Harrison NICHOLS zakwalifikowano
5. Yaroslav NAGORNYY zakwalifikowano
5. Hugo HARRIS zakwalifikowano
7. Felix ARIAS OLSSON zakwalifikowano
8. Michał NIKIEL UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997 zakwalifikowano
9. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
10. Edward TIDMARSH zakwalifikowano
11. Tristen MCFARLANE zakwalifikowano
12. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
13. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
14. Martin RUBES zakwalifikowano
15. Tomasz SMOLEŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996 zakwalifikowano
16. Artem PAVLOV zakwalifikowano
17. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
18. Harry PECK zakwalifikowano
18. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997 zakwalifikowano
20. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996 zakwalifikowano
20. Szymon PYTLARZ MUSZKIETER GLIWICE 31.03.1996 zakwalifikowano
22. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997 zakwalifikowano
23. Sławomir SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 02.10.1996 zakwalifikowano
24. Andrzej AGRIA AZS AWF KRAKÓW 01.04.1996 zakwalifikowano
24. Jasper HART zakwalifikowano
26. Oleksiy BUGAYOV zakwalifikowano
26. Marcin HUNT RMKS RYBNIK 10.11.1996 zakwalifikowano
28. Dawid SOWA MUSZKIETER GLIWICE 02.07.1996 zakwalifikowano
28. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
30. Jakub CIURKO T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996 zakwalifikowano
31. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996 zakwalifikowano
32. Jan TOVARYS zakwalifikowano
33. Wojciech MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 14.06.1997 zakwalifikowano
34. Jakub TUREK PIAST GLIWICE 12.03.1996 zakwalifikowano
35. Simon BLASCHKA zakwalifikowano
35. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997 zakwalifikowano
35. Daniel MCGLADE zakwalifikowano
38. Jonathan BERGLIND zakwalifikowano
39. Marek PECHAR zakwalifikowano
40. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
41. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997 zakwalifikowano
41. Pavlo ANTONYUK zakwalifikowano
43. Patryk SZEWCZYK KKS KRAKÓW 15.10.1996 zakwalifikowano
44. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996 zakwalifikowano
45. Artur JANIKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.12.1996 zakwalifikowano
46. Ondrej KOSEK zakwalifikowano
46. Michał KRÓLICKI PIAST GLIWICE 29.03.1997 zakwalifikowano
48. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
49. Tomasz WYKA MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996 zakwalifikowano
49. Błażej SZYMAŃSKI UKS START OPOLE 14.02.1997 zakwalifikowano
51. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997 zakwalifikowano
52. Krzysztof SZUKALSKI MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997 zakwalifikowano
52. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997 zakwalifikowano
54. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997 zakwalifikowano
55. Marcin KRZYŚCIN KKS KRAKÓW 20.01.1996 zakwalifikowano
56. Filip MAJKUT MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996 zakwalifikowano
57. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
58. Cal MC CUTCHEON zakwalifikowano
59. Peter VARGA 07.05.1996 zakwalifikowano
60. Krystian NOWAK UKS TRÓJKA RADLIN 04.03.1997 zakwalifikowano
61. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
61. Karol FUŁAT AKS MIKOŁÓW 10.09.1997 zakwalifikowano
63. Samuel BOYLE zakwalifikowano
64. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
65. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
66. Olivier MAJ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.06.1997 zakwalifikowano
67. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997 zakwalifikowano
68. Pavel PAXA zakwalifikowano
69. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997 zakwalifikowano
70. Arnas VOLCOK zakwalifikowano
70. Artem BOZHKO zakwalifikowano
72. Ernest MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.07.1997 zakwalifikowano
73. Erwin STAMPACH zakwalifikowano
74. Wiliam BURAS ZERWIKAPTUR KRAKÓW 06.01.1996 zakwalifikowano
74. Sergey RAUDIK zakwalifikowano
76. Marek HLAVA zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Martin RUBES
2. Kacper MAĆKOWIAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 01.01.1996
3. Kristian DAMICO
3. Harrison NICHOLS
5. Tristen MCFARLANE
6. Simon BLASCHKA
7. Marek PECHAR
8. Pavlo ANTONYUK
9. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
10. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
11. Harry PECK
12. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996
13. Oleksiy BUGAYOV
14. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
15. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
16. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
17. Hugo HARRIS
17. Yaroslav NAGORNYY
19. Michał NIKIEL UKS KOSYNIER GLIWICE 03.10.1997
20. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
21. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
22. Artem PAVLOV
23. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997
24. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
25. Dawid SOWA MUSZKIETER GLIWICE 02.07.1996
26. Jakub CIURKO T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996
27. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996
28. Wojciech MYŚLIWIEC AKS MIKOŁÓW 14.06.1997
29. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996
30. Tomasz WYKA MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996
31. Marcin KRZYŚCIN KKS KRAKÓW 20.01.1996
32. Artem BOZHKO
33. Daniel STEINBOCK
34. Felix ARIAS OLSSON
35. Edward TIDMARSH
36. Tomasz SMOLEŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
37. Szymon PYTLARZ MUSZKIETER GLIWICE 31.03.1996
38. Sławomir SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 02.10.1996
39. Jasper HART
39. Andrzej AGRIA AZS AWF KRAKÓW 01.04.1996
41. Marcin HUNT RMKS RYBNIK 10.11.1996
42. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
43. Jan TOVARYS
44. Jakub TUREK PIAST GLIWICE 12.03.1996
45. Daniel MCGLADE
45. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997
47. Jonathan BERGLIND
48. Patryk SZEWCZYK KKS KRAKÓW 15.10.1996
49. Artur JANIKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 10.12.1996
50. Ondrej KOSEK
50. Michał KRÓLICKI PIAST GLIWICE 29.03.1997
52. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
53. Błażej SZYMAŃSKI UKS START OPOLE 14.02.1997
54. Marek DANISZEWSKI PIAST GLIWICE 13.03.1997
55. Krzysztof SZUKALSKI MKS KUSY SZCZECIN 15.05.1997
56. Oskar SORYS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 25.09.1997
57. Filip MAJKUT MKS KUSY SZCZECIN 08.01.1996
58. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
59. Peter VARGA 07.05.1996
60. Samuel BOYLE
61. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
62. Pavel PAXA
63. Tomasz KOSMOL PIAST GLIWICE 21.04.1997
64. Marek HLAVA
65. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
66. Cal MC CUTCHEON
67. Krystian NOWAK UKS TRÓJKA RADLIN 04.03.1997
68. Karol FUŁAT AKS MIKOŁÓW 10.09.1997
69. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
70. Olivier MAJ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.06.1997
71. Michał PIOTROWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 06.05.1997
72. Arnas VOLCOK
73. Ernest MAKOWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 19.07.1997
74. Erwin STAMPACH
75. Wiliam BURAS ZERWIKAPTUR KRAKÓW 06.01.1996
75. Sergey RAUDIK

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy