Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.03.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BERGLIND Jonathan | 0 | ||
2. | SZLAMA Patryk | 8 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
3. | NAGORNYY Yaroslav | 0 | ||
4. | BOROŃ Paweł | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
5. | BIELEC Maciej | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
6. | KOSMOL Tomasz | 0 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
7. | VARGA Peter | 0 | 07.05.1996 | |
8. | FUŁAT Karol | 0 | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 |
9. | BOZHKO Artem | 0 | ||
10. | Budek Karol | 11 | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
11. | SZOPA Patryk | 16 | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 |
12. | Nawrocki Jerzy | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
13. | RUBES Martin | 0 | ||
14. | MC CUTCHEON Cal | 0 | ||
15. | HART Jasper | 0 | ||
16. | TRZEPIZUR Przemysław | 22 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
17. | PECHAR Marek | 0 | ||
18. | MARCOL Daniel | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
19. | Chyrek Kasper | 0 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
20. | STEINBOCK Daniel | 0 | ||
21. | SZUKALSKI Krzysztof | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
22. | NIKIEL Michał | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
23. | PAXA Pavel | 0 | ||
24. | ANTONYUK Pavlo | 0 | ||
25. | SORYS Sławomir | 29 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.10.1996 |
26. | MAJ Olivier | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
27. | PIOTROWSKI Michał | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.05.1997 |
28. | MAĆKOWIAK Kacper | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
29. | SOWA Dawid | 31 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.07.1996 |
30. | MCGLADE Daniel | 0 | ||
31. | Staszulonek Bartosz | 0 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
32. | BUGAYOV Oleksiy | 0 | ||
33. | WIŚNIOWSKI Aleksander | 32 | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
34. | SMOLEŃ Tomasz | 36 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
35. | ARIAS OLSSON Felix | 0 | ||
36. | MAKOWSKI Ernest | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
37. | SORYS Oskar | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 |
38. | BLASCHKA Simon | 0 | ||
39. | NICHOLS Harrison | 0 | ||
40. | TUREK Jakub | 39 | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
41. | DANISZEWSKI Marek | 0 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
42. | OPAŁKA Michał | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
43. | HUNT Marcin | 44 | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 |
44. | AGRIA Andrzej | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 01.04.1996 |
45. | Golec Maciej | 0 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
46. | KRZYŚCIN Marcin | 45 | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
47. | Skorupa Marcin | 0 | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
48. | DAMICO Kristian | 0 | ||
49. | CICHACZEWSKI Kamil | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
50. | MILLER Wiktor | 0 | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
51. | CIURKO Jakub | 47 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
52. | BOYLE Samuel | 0 | ||
53. | GLEZMAN Jakub | 0 | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
54. | HLAVA Marek | 0 | ||
55. | KAPAŁA Piotr | 0 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
56. | TIDMARSH Edward | 0 | ||
57. | STAMPACH Erwin | 0 | ||
58. | WYKA Tomasz | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
59. | MCFARLANE Tristen | 0 | ||
60. | MAJKUT Filip | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.01.1996 |
61. | MYŚLIWIEC Wojciech | 0 | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
62. | TOVARYS Jan | 0 | ||
63. | BURAS Wiliam | 75 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 06.01.1996 |
64. | LESIAK Piotr | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
65. | HARRIS Hugo | 0 | ||
66. | NOWAK Krystian | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 04.03.1997 |
67. | VOLCOK Arnas | 0 | ||
68. | SZYMAŃSKI Błażej | 0 | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
69. | PAVLOV Artem | 0 | ||
70. | JANIKOWSKI Artur | 64 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.12.1996 |
71. | PECK Harry | 0 | ||
72. | SZEWCZYK Patryk | 67 | KKS KRAKÓW | 15.10.1996 |
73. | RAUDIK Sergey | 0 | ||
74. | KOSEK Ondrej | 0 | ||
75. | KRÓLICKI Michał | 0 | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
76. | PYTLARZ Szymon | 65 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 | zakwalifikowano |
2. | DAMICO Kristian | zakwalifikowano | ||
3. | STEINBOCK Daniel | zakwalifikowano | ||
4. | NICHOLS Harrison | zakwalifikowano | ||
5. | NAGORNYY Yaroslav | zakwalifikowano | ||
5. | HARRIS Hugo | zakwalifikowano | ||
7. | ARIAS OLSSON Felix | zakwalifikowano | ||
8. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
9. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 | zakwalifikowano |
10. | TIDMARSH Edward | zakwalifikowano | ||
11. | MCFARLANE Tristen | zakwalifikowano | ||
12. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
13. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
14. | RUBES Martin | zakwalifikowano | ||
15. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 | zakwalifikowano |
16. | PAVLOV Artem | zakwalifikowano | ||
17. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
18. | PECK Harry | zakwalifikowano | ||
18. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 | zakwalifikowano |
20. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 | zakwalifikowano |
20. | PYTLARZ Szymon | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.1996 | zakwalifikowano |
22. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
23. | SORYS Sławomir | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.10.1996 | zakwalifikowano |
24. | AGRIA Andrzej | AZS AWF KRAKÓW | 01.04.1996 | zakwalifikowano |
24. | HART Jasper | zakwalifikowano | ||
26. | BUGAYOV Oleksiy | zakwalifikowano | ||
26. | HUNT Marcin | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 | zakwalifikowano |
28. | SOWA Dawid | MUSZKIETER GLIWICE | 02.07.1996 | zakwalifikowano |
28. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
30. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 | zakwalifikowano |
31. | SZOPA Patryk | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 | zakwalifikowano |
32. | TOVARYS Jan | zakwalifikowano | ||
33. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 | zakwalifikowano |
34. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 | zakwalifikowano |
35. | BLASCHKA Simon | zakwalifikowano | ||
35. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 | zakwalifikowano |
35. | MCGLADE Daniel | zakwalifikowano | ||
38. | BERGLIND Jonathan | zakwalifikowano | ||
39. | PECHAR Marek | zakwalifikowano | ||
40. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
41. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
41. | ANTONYUK Pavlo | zakwalifikowano | ||
43. | SZEWCZYK Patryk | KKS KRAKÓW | 15.10.1996 | zakwalifikowano |
44. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
45. | JANIKOWSKI Artur | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.12.1996 | zakwalifikowano |
46. | KOSEK Ondrej | zakwalifikowano | ||
46. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 | zakwalifikowano |
48. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
49. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 | zakwalifikowano |
49. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 | zakwalifikowano |
51. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
52. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 | zakwalifikowano |
52. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
54. | SORYS Oskar | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 | zakwalifikowano |
55. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 | zakwalifikowano |
56. | MAJKUT Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 08.01.1996 | zakwalifikowano |
57. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
58. | MC CUTCHEON Cal | zakwalifikowano | ||
59. | VARGA Peter | 07.05.1996 | zakwalifikowano | |
60. | NOWAK Krystian | UKS TRÓJKA RADLIN | 04.03.1997 | zakwalifikowano |
61. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
61. | FUŁAT Karol | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 | zakwalifikowano |
63. | BOYLE Samuel | zakwalifikowano | ||
64. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 | zakwalifikowano |
65. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
66. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
67. | PIOTROWSKI Michał | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.05.1997 | zakwalifikowano |
68. | PAXA Pavel | zakwalifikowano | ||
69. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
70. | VOLCOK Arnas | zakwalifikowano | ||
70. | BOZHKO Artem | zakwalifikowano | ||
72. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 | zakwalifikowano |
73. | STAMPACH Erwin | zakwalifikowano | ||
74. | BURAS Wiliam | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 06.01.1996 | zakwalifikowano |
74. | RAUDIK Sergey | zakwalifikowano | ||
76. | HLAVA Marek | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RUBES Martin | ||
2. | MAĆKOWIAK Kacper | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.01.1996 |
3. | DAMICO Kristian | ||
3. | NICHOLS Harrison | ||
5. | MCFARLANE Tristen | ||
6. | BLASCHKA Simon | ||
7. | PECHAR Marek | ||
8. | ANTONYUK Pavlo | ||
9. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
10. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
11. | PECK Harry | ||
12. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
13. | BUGAYOV Oleksiy | ||
14. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
15. | GLEZMAN Jakub | WROCŁAWIANIE | 16.07.1997 |
16. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
17. | NAGORNYY Yaroslav | ||
17. | HARRIS Hugo | ||
19. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
20. | Budek Karol | KKS KRAKÓW | 08.07.1996 |
21. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
22. | PAVLOV Artem | ||
23. | MILLER Wiktor | UKS START OPOLE | 20.04.1997 |
24. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
25. | SOWA Dawid | MUSZKIETER GLIWICE | 02.07.1996 |
26. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
27. | SZOPA Patryk | KKS KRAKÓW | 31.12.1996 |
28. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
29. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
30. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
31. | KRZYŚCIN Marcin | KKS KRAKÓW | 20.01.1996 |
32. | BOZHKO Artem | ||
33. | STEINBOCK Daniel | ||
34. | ARIAS OLSSON Felix | ||
35. | TIDMARSH Edward | ||
36. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
37. | PYTLARZ Szymon | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.1996 |
38. | SORYS Sławomir | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 02.10.1996 |
39. | AGRIA Andrzej | AZS AWF KRAKÓW | 01.04.1996 |
39. | HART Jasper | ||
41. | HUNT Marcin | RMKS RYBNIK | 10.11.1996 |
42. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
43. | TOVARYS Jan | ||
44. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
45. | Skorupa Marcin | UKS START OPOLE | 29.05.1997 |
45. | MCGLADE Daniel | ||
47. | BERGLIND Jonathan | ||
48. | SZEWCZYK Patryk | KKS KRAKÓW | 15.10.1996 |
49. | JANIKOWSKI Artur | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 10.12.1996 |
50. | KOSEK Ondrej | ||
50. | KRÓLICKI Michał | PIAST GLIWICE | 29.03.1997 |
52. | Golec Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.06.1997 |
53. | SZYMAŃSKI Błażej | UKS START OPOLE | 14.02.1997 |
54. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
55. | SZUKALSKI Krzysztof | MKS KUSY SZCZECIN | 15.05.1997 |
56. | SORYS Oskar | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 25.09.1997 |
57. | MAJKUT Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 08.01.1996 |
58. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
59. | VARGA Peter | 07.05.1996 | |
60. | BOYLE Samuel | ||
61. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
62. | PAXA Pavel | ||
63. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
64. | HLAVA Marek | ||
65. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
66. | MC CUTCHEON Cal | ||
67. | NOWAK Krystian | UKS TRÓJKA RADLIN | 04.03.1997 |
68. | FUŁAT Karol | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 |
69. | BOROŃ Paweł | AZS AWF WROCŁAW | 03.03.1997 |
70. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
71. | PIOTROWSKI Michał | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.05.1997 |
72. | VOLCOK Arnas | ||
73. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
74. | STAMPACH Erwin | ||
75. | RAUDIK Sergey | ||
75. | BURAS Wiliam | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 06.01.1996 |