Turniej

Nazwa: III Puchar Polski juniorów młodszych 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 01.01.1970


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Mikołaj ADAMCZYK 60 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
2. Błażej Bednarski 43 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
3. Krzysztof Bezuch 11 RMKS RYBNIK 18.05.2004
4. Mateusz Biedroński 39 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
5. Jan BRZEZOWSKI 59 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
6. Adrian BURDEK 48 KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006
7. Jakub CEPIŃSKI 18 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
8. Krzysztof Domowicz 26 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
9. Franciszek Drobczyk 50 PIAST GLIWICE 26.09.2007
10. Szymon Drozdowski 47 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
11. Stanisław Dziura 2 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
12. Mateusz EMILIANOWICZ 42 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
13. Ireneusz FILEK 8 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
14. Jerzy GIEDROJĆ 22 KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
15. Jan GLINKA 10 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
16. Michał Gładyszczak 25 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
17. Franciszek Grabowski 55 PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
18. SEWERYN GUSTA 45 PIAST GLIWICE 14.03.2007
19. Szymon HAJDUK 54 KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
20. Jakub Haładuda 49 SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
21. Aleksander HAMERSKI 63 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
22. Filip HORNIK 68 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.10.2006
23. Tymoteusz Huwer 52 RMKS RYBNIK 01.06.2007
24. Marcin JABŁOŃSKI 27 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
25. Augustyn Kapias 13 RMKS RYBNIK 14.01.2005
26. Nuri KESHK 32 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
27. Kacper Klocek 61 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
28. Hubert KLUGHARDT 4 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
29. Paweł KLYTTA 14 PIAST GLIWICE 28.01.2005
30. Filip KROCHMALSKI 30 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
31. Jakub KUREK 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
32. Błażej Kurowski 36 PIAST GLIWICE 24.03.2007
33. Bartosz Kuźnik 58 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
34. Dominik Kwaśnik 20 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
35. Wojciech Lewandowski 33 IKS WARSZAWA 22.07.2004
36. Wojciech MARCZAK 6 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
37. Julian MISZTELA 64 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
38. Michał Mróz 28 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
39. Kamil Olejniczak 35 PIAST GLIWICE 29.10.2004
40. Łukasz Parafiniuk 3 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
41. Kacper Podsiadło 41 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
42. Stanisław PRUCHNIK 67 STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
43. Mikołaj Puchała 19 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
44. Paweł Rainer 44 AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004
45. Wojciech Rzyczniak 5 PIAST GLIWICE 26.05.2004
46. Adam Siergiej 34 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
47. Jan Skalski 17 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
48. Michał Skoczylas 62 AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
49. Antoni Socha 1 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
50. Adam Sojka 21 RMKS RYBNIK 20.12.2005
51. Jakub Szóstek 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
52. Maciej SZURLEJ 23 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
53. Konrad Szymański 24 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
54. Stanisław SZYMAŃSKI 37 PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004
55. Kacper Szynal 66 AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
56. Antoni ŚCIBICH 53 RMKS RYBNIK 17.03.2005
57. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 51 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
58. Szymon WALKOWIAK 9 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
59. Tadeusz Wąsik 40 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
60. Oskar Wery 31 PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
61. Mikołaj WESOŁOWSKI 7 PIAST GLIWICE 23.09.2004
62. Piotr WŁODARCZYK 57 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
63. Szymon WODNIAK 38 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
64. Szymon Wojciechowski 16 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
65. Bartosz Wróblewski 70 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
66. Jan Zachorowski 69 MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
67. Jan Zalewski 56 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
68. Aleksander Ziajowski 65 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
69. Franciszek Zieliński 46 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
70. Marcin Żelazny 12 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
2. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
3. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
4. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
5. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
6. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
7. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
7. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
9. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
10. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
11. Oskar Wery PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004 zakwalifikowano
11. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
13. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
14. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
15. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
16. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005 zakwalifikowano
16. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
18. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
19. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
20. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
21. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
22. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005 zakwalifikowano
23. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
23. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
25. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
26. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
27. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
28. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007 zakwalifikowano
29. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
30. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
31. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
32. Adrian BURDEK KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006 zakwalifikowano
33. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
34. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007 zakwalifikowano
35. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 zakwalifikowano
36. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
37. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
38. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
39. Wojciech Lewandowski IKS WARSZAWA 22.07.2004 zakwalifikowano
39. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
41. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
42. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
43. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
44. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
45. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
46. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005 zakwalifikowano
47. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005 zakwalifikowano
48. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 zakwalifikowano
49. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005 zakwalifikowano
50. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005 zakwalifikowano
51. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
52. Paweł Rainer AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004 zakwalifikowano
53. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
54. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008 zakwalifikowano
55. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
56. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006 zakwalifikowano
57. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007 wyeliminowano
58. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 wyeliminowano
59. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006 wyeliminowano
60. Stanisław SZYMAŃSKI PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004 wyeliminowano
61. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 wyeliminowano
62. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 wyeliminowano
63. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006 wyeliminowano
64. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 wyeliminowano
65. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 wyeliminowano
66. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 wyeliminowano
67. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 wyeliminowano
68. Filip HORNIK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.10.2006 wyeliminowano
69. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 wyeliminowano
70. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
2. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
3. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
5. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
6. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
7. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
8. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
9. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
10. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
11. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
12. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
13. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
14. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
15. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
16. Piotr WŁODARCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.08.2008
17. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
18. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
19. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
20. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
21. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
22. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
23. Jakub Haładuda SKS FLESZ ŚWIDNICA 15.12.2005
24. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
25. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
26. Bartosz Kuźnik SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.06.2007
27. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
28. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
29. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
30. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
31. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
32. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
33. Oskar Wery PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
34. Stanisław PRUCHNIK STSZERM LEGIA WARSZAWA 24.03.2005
35. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
36. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
37. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
38. Adrian BURDEK KS SZPADA WADOWICE 08.07.2006
39. Mikołaj ADAMCZYK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 11.10.2007
40. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
41. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
42. Wojciech Lewandowski IKS WARSZAWA 22.07.2004
43. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005
44. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
45. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
46. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
47. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
48. Jerzy GIEDROJĆ KS SZPADA WROCŁAW. 31.07.2005
49. Adam Siergiej WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.03.2005
50. Julian MISZTELA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.12.2005
51. Kacper Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.08.2005
52. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
53. Paweł Rainer AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004
54. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
55. Szymon HAJDUK KS SZPADA WADOWICE 21.08.2006
56. Franciszek Grabowski PKSZERM WARSZAWA 20.03.2006
57. Jan Zalewski KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.2007
58. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
59. Kacper Szynal AZS AWF WROCŁAW 27.12.2006
60. Stanisław SZYMAŃSKI PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004
61. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
62. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
63. Michał Skoczylas AZS AWF WROCŁAW 08.02.2006
64. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
65. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
66. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
67. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
68. Filip HORNIK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.10.2006
69. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
70. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy