Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.09.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STASZAK Artur | 45 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
2. | SZCZEPANIAK Hubert | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
3. | MARZEC Kamil | 1 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
4. | KOBESZKO Maciej | 49 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.03.1995 |
5. | MALINOWSKI Kamil | 21 | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 |
6. | JASTRZĘBSKI Filip | 2 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
7. | KUBASZEWSKI Jan | 0 | KKSZ KONIN | 18.06.1994 |
8. | SEWERYN Bartosz | 18 | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
9. | WICHER Bartosz | 43 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 21.12.1993 |
10. | KANAREK Krzysztof | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
11. | CHORCHOWSKI Kewin | 0 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
12. | ŚWIERK Stanisław | 41 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
13. | WARZYCH Szymon | 23 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
14. | RYNKOWSKI Kornel | 17 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 |
15. | SZYMIK Ryszard | 3 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
16. | GOŹDZIK Kamil | 0 | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
17. | KACPRZAK Adam | 24 | KKSZ KONIN | 13.10.1993 |
18. | KUBACKI Sebastian | 35 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 |
19. | Grzegorek Mikołaj | 16 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
20. | STĘPIEŃ Krystian | 4 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
21. | Dzwoniarski Damian | 13 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
22. | RACHUBA Mateusz | 59 | KKSZ KONIN | 05.11.1994 |
23. | STUCHLIK Marek | 39 | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
24. | ŁAZAR Kamil | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
25. | OCIŃSKI Jakub | 5 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
26. | JANASIK Adam | 6 | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
27. | MARCINIAK Łukasz | 0 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.06.1994 |
28. | WORONOW Konstantin | 0 | ||
29. | JAROMIN Paweł | 38 | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
30. | OLEJNICZAK Mateusz | 25 | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
31. | SYLA Patryk | 15 | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
32. | Wystel Marcin | 12 | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
33. | ZIOŁA Damian | 26 | KKSZ KONIN | 15.10.1994 |
34. | Kochan Michał | 7 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
35. | MARCZEWSKI Dominik | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
36. | MAŃCZAK Mariusz | 8 | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
37. | PIEŃ Aleksander | 32 | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
38. | PYZDER Adam | 0 | KKSZ KONIN | 28.02.1995 |
39. | CZARKOWSKI Mateusz | 29 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
40. | Pytel Tomasz | 11 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
41. | KRYGIER Łukasz | 46 | KKSZ KONIN | 05.05.1994 |
42. | KRAWCZYK Piotr | 10 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
43. | KORCZAKOWSKI Sebastian | 0 | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
44. | GRYCKIEWICZ Łukasz | 9 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 |
45. | KOZIEŁ Łukasz | 31 | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 |
46. | PLATONOW Bogdan | 0 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
2. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 | zakwalifikowano |
2. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
4. | RYNKOWSKI Kornel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 | zakwalifikowano |
5. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
6. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
7. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 | zakwalifikowano |
8. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 | zakwalifikowano |
9. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
10. | PLATONOW Bogdan | zakwalifikowano | ||
11. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
12. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 | zakwalifikowano |
13. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
14. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 | zakwalifikowano |
15. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 | zakwalifikowano |
16. | GRYCKIEWICZ Łukasz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 | zakwalifikowano |
17. | WORONOW Konstantin | zakwalifikowano | ||
18. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
19. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 | zakwalifikowano |
20. | ZIOŁA Damian | KKSZ KONIN | 15.10.1994 | zakwalifikowano |
21. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
22. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
23. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 | zakwalifikowano |
24. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
25. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 | zakwalifikowano |
26. | KACPRZAK Adam | KKSZ KONIN | 13.10.1993 | zakwalifikowano |
26. | KOBESZKO Maciej | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.03.1995 | zakwalifikowano |
28. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 | zakwalifikowano |
29. | KOZIEŁ Łukasz | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 | zakwalifikowano |
30. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 | zakwalifikowano |
31. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 | zakwalifikowano |
32. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 | zakwalifikowano |
33. | MALINOWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 | zakwalifikowano |
34. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
35. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 | zakwalifikowano |
36. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 | zakwalifikowano |
37. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
38. | RACHUBA Mateusz | KKSZ KONIN | 05.11.1994 | zakwalifikowano |
39. | WICHER Bartosz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 21.12.1993 | zakwalifikowano |
40. | KRYGIER Łukasz | KKSZ KONIN | 05.05.1994 | zakwalifikowano |
41. | MARCINIAK Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.06.1994 | zakwalifikowano |
42. | PYZDER Adam | KKSZ KONIN | 28.02.1995 | zakwalifikowano |
43. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 | zakwalifikowano |
44. | KUBACKI Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 | zakwalifikowano |
45. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 | zakwalifikowano |
46. | KUBASZEWSKI Jan | KKSZ KONIN | 18.06.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
2. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
3. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
3. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
5. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
6. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
7. | KANAREK Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 19.05.1994 |
8. | KOBESZKO Maciej | UKS 13 BIAŁYSTOK | 09.03.1995 |
9. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
10. | RYNKOWSKI Kornel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.03.1993 |
11. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
12. | WORONOW Konstantin | ||
13. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
14. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
15. | SZCZEPANIAK Hubert | AZS AWF WARSZAWA | 11.09.1994 |
16. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
17. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
18. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
19. | PLATONOW Bogdan | ||
20. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
21. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
22. | GRYCKIEWICZ Łukasz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 21.11.1993 |
23. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
24. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
25. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
26. | KACPRZAK Adam | KKSZ KONIN | 13.10.1993 |
27. | OLEJNICZAK Mateusz | DRAGON ŁÓDŹ | 09.01.1994 |
28. | CZARKOWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.1993 |
29. | MARCZEWSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 25.10.1994 |
30. | JAROMIN Paweł | AZS AWF KATOWICE | 15.02.1994 |
31. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
32. | STUCHLIK Marek | AZS AWF KATOWICE | 27.05.1994 |
33. | ZIOŁA Damian | KKSZ KONIN | 15.10.1994 |
34. | KOZIEŁ Łukasz | DRAGON ŁÓDŹ | 11.12.1993 |
35. | MALINOWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 12.01.1994 |
36. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
37. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
38. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
39. | RACHUBA Mateusz | KKSZ KONIN | 05.11.1994 |
40. | WICHER Bartosz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 21.12.1993 |
41. | KRYGIER Łukasz | KKSZ KONIN | 05.05.1994 |
42. | MARCINIAK Łukasz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25.06.1994 |
43. | PYZDER Adam | KKSZ KONIN | 28.02.1995 |
44. | KORCZAKOWSKI Sebastian | KKSZ KONIN | 28.04.1995 |
45. | KUBACKI Sebastian | DRAGON ŁÓDŹ | 03.02.1993 |
46. | KUBASZEWSKI Jan | KKSZ KONIN | 18.06.1994 |