Nazwa: IX Międzynarodowy Turniej Szermierczy \"Rybnik Cup\" w szpadzie dziewcząt
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.05.2009
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KORDAS Aleksandra | 0 | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
2. | ZIMNOCH Aleksandra | 0 | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
3. | CZAMPIEL Katarzyna | 0 | RMKS RYBNIK | 19.09.1997 |
4. | SZYMAŃSKA Anna | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
5. | NEVOSADOVA Alzbeta | 0 | 16.03.1997 | |
6. | KRZEMIŃSKA Julia | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 |
7. | PTASZYŃSKA Paulina | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
8. | LAZNICKOVA Monika | 0 | ||
9. | MIŁOWSKA Magdalena | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
10. | WADACH Patrycja | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
11. | MROSZCZAK Anna | 0 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
12. | SZOLKE Adrianna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
13. | ŁUSZCZ Weronika | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
14. | WIDAWSKA Zuzanna | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.09.1996 |
15. | OLIWA Katarzyna | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 |
16. | RUCIŃSKA Michalina | 0 | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
17. | OBOŃSKA Aleksandra | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
18. | KUCZA Emilia | 0 | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
19. | MICHALEC Alicja | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.1996 |
20. | POKORSKA Aleksandra | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 23.02.1996 |
21. | SZYDłO Natalia | 0 | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 |
22. | GRYSZKA Agnieszka | 0 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
23. | ROLEK Agnieszka | 0 | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
24. | BORKOWSKA Agata | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.03.1996 |
25. | ZUŻEWICZ Weronika | 0 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.09.1997 |
26. | SKOWRONEK Dominika | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 |
27. | JAGIEŁKO Justyna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
28. | RECLOVA Klara | 0 | ||
29. | POKORSKA Magdalena | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.08.1997 |
30. | ŻAK Natalia | 0 | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 |
31. | POROWIEC Alicja | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | NEVOSADOVA Alzbeta | 16.03.1997 | zakwalifikowano | |
2. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 | zakwalifikowano |
3. | LAZNICKOVA Monika | zakwalifikowano | ||
4. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 | zakwalifikowano |
5. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 | zakwalifikowano |
6. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 | zakwalifikowano |
7. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
8. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 | zakwalifikowano |
9. | POROWIEC Alicja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 | zakwalifikowano |
10. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 | zakwalifikowano |
11. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
12. | SZYDłO Natalia | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 | zakwalifikowano |
13. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
14. | RECLOVA Klara | zakwalifikowano | ||
15. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 | zakwalifikowano |
16. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 | zakwalifikowano |
17. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
18. | WIDAWSKA Zuzanna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
19. | OLIWA Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 | zakwalifikowano |
20. | POKORSKA Aleksandra | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 23.02.1996 | zakwalifikowano |
21. | POKORSKA Magdalena | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.08.1997 | zakwalifikowano |
22. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
23. | MIŁOWSKA Magdalena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 | zakwalifikowano |
24. | SZYMAŃSKA Anna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 | zakwalifikowano |
25. | CZAMPIEL Katarzyna | RMKS RYBNIK | 19.09.1997 | zakwalifikowano |
26. | KRZEMIŃSKA Julia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 | zakwalifikowano |
27. | BORKOWSKA Agata | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.03.1996 | zakwalifikowano |
28. | ZUŻEWICZ Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.09.1997 | zakwalifikowano |
29. | MICHALEC Alicja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.1996 | zakwalifikowano |
30. | SKOWRONEK Dominika | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 | zakwalifikowano |
30. | ŻAK Natalia | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
2. | NEVOSADOVA Alzbeta | 16.03.1997 | |
3. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
3. | LAZNICKOVA Monika | ||
5. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
6. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
7. | SZYDłO Natalia | RMKS RYBNIK | 12.05.1996 |
8. | SZYMAŃSKA Anna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
9. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
10. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
11. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
12. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
13. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
14. | RECLOVA Klara | ||
15. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
16. | WIDAWSKA Zuzanna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.09.1996 |
17. | POROWIEC Alicja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 |
18. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
19. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
20. | OLIWA Katarzyna | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.01.1996 |
21. | POKORSKA Aleksandra | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 23.02.1996 |
22. | POKORSKA Magdalena | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 11.08.1997 |
23. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
24. | MIŁOWSKA Magdalena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.10.1997 |
25. | CZAMPIEL Katarzyna | RMKS RYBNIK | 19.09.1997 |
26. | KRZEMIŃSKA Julia | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 25.05.1996 |
27. | BORKOWSKA Agata | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.03.1996 |
28. | ZUŻEWICZ Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.09.1997 |
29. | MICHALEC Alicja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.1996 |
30. | SKOWRONEK Dominika | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 |
30. | ŻAK Natalia | RMKS RYBNIK | 03.01.1997 |