Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.04.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GUTOWSKA Katarzyna | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
2. | Kryczało Katarzyna | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.1984 |
3. | Łyczbińska Marta | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
4. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 35 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
5. | BREŚ Aleksandra | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 |
6. | ZIELONKA Agnieszka | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.07.1985 |
7. | RYBICKA Anna | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.1977 |
8. | GDOWSKA Sylwia | 37 | WROCŁAWIANIE | 26.07.1981 |
9. | RAJCZAK Natalia | 18 | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1988 |
10. | CHLEWIŃSKA Karolina | 4 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 |
11. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
12. | LEWAŃCZYK Laura | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
13. | NOWOK Paulina | 41 | UKS FLORET Ruda Śląska | 13.05.1991 |
14. | Jelińska Martyna | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
15. | CIESIELSKA Marta | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
16. | Łyczbińska Hanna | 13 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
17. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 21 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
18. | Synoradzka Martyna | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
19. | PAZIK Marta | 27 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 |
20. | OLBROMSKA Iwona | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
21. | WOJTKOWIAK Małgorzata | 6 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
22. | RYGIELSKA Emilia | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
23. | KUROWSKA Dominika | 23 | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
24. | SOBCZAK Zuzanna | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
25. | PALISZEWSKA Monika | 11 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
26. | MATYSIK Marta | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 |
27. | HAUSMAN Marta | 22 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
28. | TOBOŁA Dagmara | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
29. | ANUSZEWSKA Justyna | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 |
30. | KANTORSKA Agata | 8 | AZS AWF POZNAŃ | 02.06.1986 |
31. | POZOREK Angelika | 47 | AZS AWF WARSZAWA | 31.03.1983 |
32. | SUSFAŁ Małgorzata | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 28.11.1988 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kryczało Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.1984 | zakwalifikowano |
2. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 | zakwalifikowano |
3. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 | zakwalifikowano |
4. | CHLEWIŃSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 | zakwalifikowano |
5. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 | zakwalifikowano |
6. | RAJCZAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1988 | zakwalifikowano |
7. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
8. | SUSFAŁ Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 28.11.1988 | zakwalifikowano |
9. | ANUSZEWSKA Justyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 | zakwalifikowano |
10. | MATYSIK Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 | zakwalifikowano |
11. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 | zakwalifikowano |
11. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 | zakwalifikowano |
13. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 | zakwalifikowano |
14. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
15. | RYBICKA Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.1977 | zakwalifikowano |
16. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
17. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 | zakwalifikowano |
18. | ZIELONKA Agnieszka | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.07.1985 | zakwalifikowano |
19. | GDOWSKA Sylwia | WROCŁAWIANIE | 26.07.1981 | zakwalifikowano |
20. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
21. | KANTORSKA Agata | AZS AWF POZNAŃ | 02.06.1986 | zakwalifikowano |
22. | BREŚ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 | zakwalifikowano |
23. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 | zakwalifikowano |
24. | PAZIK Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 | zakwalifikowano |
25. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 | zakwalifikowano |
26. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
27. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 | zakwalifikowano |
28. | NOWOK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 13.05.1991 | zakwalifikowano |
29. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 | zakwalifikowano |
30. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 | zakwalifikowano |
31. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
32. | POZOREK Angelika | AZS AWF WARSZAWA | 31.03.1983 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SUSFAŁ Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 28.11.1988 |
2. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
3. | RYBICKA Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.1977 |
3. | CHLEWIŃSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 |
5. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
6. | MATYSIK Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 |
7. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
8. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
9. | Kryczało Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.1984 |
10. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
11. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
12. | ANUSZEWSKA Justyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 |
13. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
14. | KANTORSKA Agata | AZS AWF POZNAŃ | 02.06.1986 |
15. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
16. | GUTOWSKA Katarzyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.02.1991 |
17. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
18. | RAJCZAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1988 |
19. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
20. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
21. | ZIELONKA Agnieszka | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.07.1985 |
22. | GDOWSKA Sylwia | WROCŁAWIANIE | 26.07.1981 |
23. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
24. | BREŚ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.1990 |
25. | TOBOŁA Dagmara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 03.11.1991 |
26. | PAZIK Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 |
27. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
28. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
29. | NOWOK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 13.05.1991 |
30. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
31. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
32. | POZOREK Angelika | AZS AWF WARSZAWA | 31.03.1983 |