Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.05.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JANASIK Adam | 43 | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
2. | GOŹDZIK Kamil | 0 | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
3. | WIĘCH Sebastian | 28 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
4. | TOMASIAK Michał | 29 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
5. | SKRODZKI Adam | 1 | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
6. | JASKÓLSKI Kacper | 24 | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
7. | GOLA Bartłomiej | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 21.11.1992 |
8. | ŻELECHOWSKI Szymon | 32 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
9. | SEWERYN Bartosz | 0 | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
10. | Koniusz Marcin | 2 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
11. | JASTRZĘBSKI Bartosz | 35 | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
12. | CERANOWICZ Jakub | 3 | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
13. | KWIATKOWSKI Paweł | 0 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 |
14. | KOSMAN Michał | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
15. | Górski Mateusz | 5 | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
16. | WĘGLIŃSKI Paweł | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
17. | MARCZAK Wojciech | 22 | AZS AWF KATOWICE | 17.07.1985 |
18. | WARZYCH Szymon | 0 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
19. | GAL Michał | 21 | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
20. | MILAS Artur | 0 | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
21. | MARZEC Kamil | 51 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
22. | Koniusz Bartosz | 25 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
23. | CIESZKOWSKI Filip | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
24. | ŁAZAR Kamil | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
25. | MAJCHERSKI Aleksander | 40 | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
26. | STĘPIEŃ Krystian | 37 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
27. | Koniusz Piotr | 20 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
28. | SKUBISZEWSKI Damian | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
29. | CHORCHOWSKI Kewin | 0 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
30. | PAŁASZ Patryk | 9 | KKSZ KONIN | 12.02.1984 |
31. | ŁYSIK Bartłomiej | 50 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
32. | TOMASIAK Paweł | 0 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 |
33. | OLEJNIK Daniel | 18 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
34. | PIŃSKI Przemysław | 26 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
35. | GAL Łukasz | 10 | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
36. | JASTRZĘBSKI Filip | 48 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
37. | Pytel Tomasz | 52 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
38. | MAZUR Bartosz | 15 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
39. | OCIŃSKI Jakub | 38 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
40. | RADWAŃSKI Maciej | 53 | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
41. | SĘCZEK Adam | 42 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
42. | STANISŁAWSKI Albert | 14 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
43. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
44. | SZYMIK Ryszard | 46 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
45. | KACPRZAK Jakub | 12 | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
46. | SYLA Patryk | 0 | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
47. | ZIELIŃSKI Stanisław | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
48. | REGULEWSKI Maciej | 13 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 | zakwalifikowano |
2. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 | zakwalifikowano |
3. | PAŁASZ Patryk | KKSZ KONIN | 12.02.1984 | zakwalifikowano |
4. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 | zakwalifikowano |
4. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 | zakwalifikowano |
4. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 | zakwalifikowano |
7. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 | zakwalifikowano |
8. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 | zakwalifikowano |
9. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
10. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
11. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
12. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
13. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
14. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
15. | MARCZAK Wojciech | AZS AWF KATOWICE | 17.07.1985 | zakwalifikowano |
16. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 | zakwalifikowano |
17. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 | zakwalifikowano |
18. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 | zakwalifikowano |
19. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 | zakwalifikowano |
20. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 | zakwalifikowano |
20. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 | zakwalifikowano |
22. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 | zakwalifikowano |
23. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 | zakwalifikowano |
24. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
25. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 | zakwalifikowano |
26. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 | zakwalifikowano |
27. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 | zakwalifikowano |
27. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 | zakwalifikowano |
29. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
30. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 | zakwalifikowano |
31. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 | zakwalifikowano |
32. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 | zakwalifikowano |
33. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
34. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 | zakwalifikowano |
35. | GOLA Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 21.11.1992 | zakwalifikowano |
36. | KWIATKOWSKI Paweł | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 | zakwalifikowano |
36. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 | zakwalifikowano |
38. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 | zakwalifikowano |
39. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 | zakwalifikowano |
40. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
41. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
42. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 | zakwalifikowano |
43. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 | zakwalifikowano |
44. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 | zakwalifikowano |
45. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 | zakwalifikowano |
46. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
47. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 | zakwalifikowano |
48. | TOMASIAK Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PAŁASZ Patryk | KKSZ KONIN | 12.02.1984 |
2. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
3. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
3. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
5. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
6. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
6. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
8. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
9. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
10. | MARCZAK Wojciech | AZS AWF KATOWICE | 17.07.1985 |
11. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
12. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
13. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
14. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
15. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
16. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
17. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
18. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
19. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
20. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
21. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
22. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
23. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
24. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
25. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
26. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
26. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
28. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
29. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
30. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
31. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
32. | WARZYCH Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.03.1993 |
33. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
34. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
35. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
36. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
37. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
38. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
39. | GOLA Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 21.11.1992 |
40. | KWIATKOWSKI Paweł | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 |
40. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
42. | GOŹDZIK Kamil | KKSZ KONIN | 03.06.1995 |
43. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
44. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
45. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
46. | ŁAZAR Kamil | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.06.1993 |
47. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
48. | TOMASIAK Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 |