Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 30.03.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | BUDNA Karolina | 12 | KKSZ KONIN | 07.11.1987 |
2. | MEJER Magdalena | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 |
3. | ZDROJEWSKA Agnieszka | 11 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
4. | SKUBISZEWSKA Marta | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
5. | GRONIECKA Małgorzata | 35 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 |
6. | Kozaczuk Małgorzata | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
7. | CIWONIUK Anna | 6 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 |
8. | OWCZAREK Ewelina | 0 | KKSZ KONIN | 12.08.1987 |
9. | RÓŻYCKA Katarzyna | 32 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.05.1988 |
10. | Sajewicz Izabela | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 |
11. | ROSIAK Marta | 22 | DRAGON ŁÓDŹ | 22.03.1987 |
12. | WILCZYŃSKA Lidia | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 | zakwalifikowano |
2. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
3. | Sajewicz Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 | zakwalifikowano |
4. | RÓŻYCKA Katarzyna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.05.1988 | zakwalifikowano |
5. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 | zakwalifikowano |
6. | CIWONIUK Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 | zakwalifikowano |
7. | GRONIECKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 | zakwalifikowano |
8. | MEJER Magdalena | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 | zakwalifikowano |
9. | ROSIAK Marta | DRAGON ŁÓDŹ | 22.03.1987 | zakwalifikowano |
10. | OWCZAREK Ewelina | KKSZ KONIN | 12.08.1987 | zakwalifikowano |
11. | WILCZYŃSKA Lidia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 | zakwalifikowano |
12. | BUDNA Karolina | KKSZ KONIN | 07.11.1987 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CIWONIUK Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 |
2. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
3. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
3. | OWCZAREK Ewelina | KKSZ KONIN | 12.08.1987 |
5. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
6. | Sajewicz Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 |
7. | RÓŻYCKA Katarzyna | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.05.1988 |
8. | ROSIAK Marta | DRAGON ŁÓDŹ | 22.03.1987 |
9. | GRONIECKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 |
10. | MEJER Magdalena | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 |
11. | WILCZYŃSKA Lidia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 |
12. | BUDNA Karolina | KKSZ KONIN | 07.11.1987 |