Nazwa: Puchar Polski IV
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.06.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JASKÓLSKI Kacper | 23 | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
2. | MILAS Artur | 56 | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
3. | SKRODZKI Adam | 1 | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
4. | KWIATKOWSKI Paweł | 61 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 |
5. | ŻELECHOWSKI Szymon | 25 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
6. | Koniusz Marcin | 2 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
7. | WIĘCH Sebastian | 21 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
8. | GAL Michał | 24 | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
9. | SZYMIK Ryszard | 52 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
10. | STASZAK Artur | 57 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
11. | Górski Mateusz | 3 | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
12. | MAZUR Bartosz | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
13. | MARCZAK Wojciech | 18 | AZS AWF KATOWICE | 17.07.1985 |
14. | Pytel Tomasz | 50 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
15. | STANISŁAWSKI Albert | 16 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
16. | CHORCHOWSKI Kewin | 57 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
17. | CERANOWICZ Jakub | 4 | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
18. | OCIŃSKI Jakub | 33 | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
19. | ŁYSIK Bartłomiej | 48 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
20. | PAŁASZ Patryk | 5 | KKSZ KONIN | 12.02.1984 |
21. | MARZEC Kamil | 43 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
22. | KARKOSZ Jan | 15 | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 |
23. | RADWAŃSKI Maciej | 37 | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
24. | Wystel Marcin | 0 | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
25. | KACPRZAK Jakub | 13 | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
26. | JASTRZĘBSKI Filip | 46 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
27. | Koniusz Piotr | 19 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
28. | SKUBISZEWSKI Damian | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
29. | ŚWIERK Stanisław | 0 | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
30. | JASTRZĘBSKI Bartosz | 32 | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
31. | CIESZKOWSKI Filip | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
32. | Koniusz Bartosz | 22 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
33. | REGULEWSKI Maciej | 12 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
34. | GAL Łukasz | 9 | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
35. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
36. | STĘPIEŃ Krystian | 38 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
37. | Kochan Michał | 0 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
38. | PIŃSKI Przemysław | 27 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 | zakwalifikowano |
2. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 | zakwalifikowano |
3. | MARCZAK Wojciech | AZS AWF KATOWICE | 17.07.1985 | zakwalifikowano |
3. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 | zakwalifikowano |
5. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 | zakwalifikowano |
6. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 | zakwalifikowano |
7. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
8. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
9. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 | zakwalifikowano |
10. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 | zakwalifikowano |
11. | PAŁASZ Patryk | KKSZ KONIN | 12.02.1984 | zakwalifikowano |
12. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 | zakwalifikowano |
13. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
13. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 | zakwalifikowano |
15. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
16. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
17. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 | zakwalifikowano |
18. | KARKOSZ Jan | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 | zakwalifikowano |
19. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 | zakwalifikowano |
20. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
21. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 | zakwalifikowano |
22. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 | zakwalifikowano |
23. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 | zakwalifikowano |
24. | KWIATKOWSKI Paweł | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 | zakwalifikowano |
25. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
26. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
27. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 | zakwalifikowano |
28. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 | zakwalifikowano |
29. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 | zakwalifikowano |
30. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
31. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 | zakwalifikowano |
32. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 | zakwalifikowano |
33. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
34. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 | zakwalifikowano |
35. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
35. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 | zakwalifikowano |
37. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
38. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
2. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
3. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
3. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
5. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
6. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
7. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
8. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
9. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
10. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
11. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
12. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
13. | MARCZAK Wojciech | AZS AWF KATOWICE | 17.07.1985 |
14. | PAŁASZ Patryk | KKSZ KONIN | 12.02.1984 |
15. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
16. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
17. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
18. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
19. | OCIŃSKI Jakub | AZS AWF KATOWICE | 30.03.1993 |
20. | KARKOSZ Jan | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 |
21. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
22. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
23. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
24. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
25. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
26. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
27. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
28. | KWIATKOWSKI Paweł | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 |
29. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
30. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
31. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
32. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
33. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
34. | ŚWIERK Stanisław | KKSZ KONIN | 04.11.1995 |
35. | Wystel Marcin | AZS AWF KATOWICE | 03.12.1994 |
35. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
37. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
38. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |