Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.09.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KONON Adrianna | 15 | KKSZ KONIN | 29.11.1995 |
2. | KOSTRZEWA Michalina | 0 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
3. | Wątor Angelika | 1 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
4. | SZAMBURSKA Wiktoria | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 08.07.1994 |
5. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | 17 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 |
6. | GERAGA Marta | 0 | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
7. | SIEKACZ Dominika | 16 | KKSZ KONIN | 07.03.1995 |
8. | SZUMILAS Samanta | 14 | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 |
9. | WĄTOR Joanna | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
10. | Grzegorek Małgorzata | 2 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
11. | CIESIELSKA Sara | 0 | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
12. | CIEŚLAR Karolina | 0 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
13. | KULIKOWSKA Laura | 13 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
14. | WOLDAN Katarzyna | 18 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 |
15. | SZUMILAS Nicola | 3 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
16. | KAMIŃSKA Daria | 4 | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
17. | KUŚMIERCZYK Hanna | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 |
18. | RADOLSKA Weronika | 0 | KKSZ KONIN | 04.01.1996 |
19. | WASILEWSKA Izabella | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
20. | TOMCZUK Katarzyna | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
21. | DĄBEK Katarzyna | 30 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.05.1995 |
22. | KWIATKOWSKA Sandra | 27 | KKSZ KONIN | 12.03.1995 |
23. | DRÓŻDŻ Kinga | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
24. | PEŁKA Patrycja | 11 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.05.1995 |
25. | REDUCHA Urszula | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
26. | DOMINIAK Katarzyna | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 29.04.1995 |
27. | TRZMIELEWSKA Martyna | 0 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
28. | Dobińska Julia | 0 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
29. | NADWORNA Magdalena | 10 | KKSZ KONIN | 06.08.1994 |
30. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
31. | FABISZAK Alicja | 22 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1995 |
32. | DRYGAŁA Gabriela | 9 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
33. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | 7 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
34. | KALETA Karolina | 29 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
35. | KORDAS Aleksandra | 0 | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
2. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
3. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 | zakwalifikowano |
4. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
5. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
6. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 | zakwalifikowano |
7. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
8. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
9. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
10. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
11. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
12. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 | zakwalifikowano |
13. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
14. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 | zakwalifikowano |
15. | NADWORNA Magdalena | KKSZ KONIN | 06.08.1994 | zakwalifikowano |
16. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
17. | PEŁKA Patrycja | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.05.1995 | zakwalifikowano |
18. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 | zakwalifikowano |
19. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 | zakwalifikowano |
20. | KWIATKOWSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.03.1995 | zakwalifikowano |
21. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
22. | KONON Adrianna | KKSZ KONIN | 29.11.1995 | zakwalifikowano |
23. | FABISZAK Alicja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1995 | zakwalifikowano |
24. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
25. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
26. | SZUMILAS Samanta | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 | zakwalifikowano |
27. | SIEKACZ Dominika | KKSZ KONIN | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
28. | DĄBEK Katarzyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.05.1995 | zakwalifikowano |
29. | RADOLSKA Weronika | KKSZ KONIN | 04.01.1996 | zakwalifikowano |
30. | KUŚMIERCZYK Hanna | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 | zakwalifikowano |
31. | WOLDAN Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 | zakwalifikowano |
32. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 | zakwalifikowano |
33. | SZAMBURSKA Wiktoria | DRAGON ŁÓDŹ | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
34. | DOMINIAK Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 29.04.1995 | zakwalifikowano |
35. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
2. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
3. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
3. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
5. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
6. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
7. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
8. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
9. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
10. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
11. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
12. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
13. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
14. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 |
15. | NADWORNA Magdalena | KKSZ KONIN | 06.08.1994 |
16. | SZUMILAS Samanta | DRAGON ŁÓDŹ | 19.04.1994 |
17. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
18. | PEŁKA Patrycja | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.05.1995 |
19. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
20. | KWIATKOWSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.03.1995 |
21. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
22. | KONON Adrianna | KKSZ KONIN | 29.11.1995 |
23. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
24. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
25. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
26. | FABISZAK Alicja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1995 |
27. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
28. | SIEKACZ Dominika | KKSZ KONIN | 07.03.1995 |
29. | DĄBEK Katarzyna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 01.05.1995 |
30. | RADOLSKA Weronika | KKSZ KONIN | 04.01.1996 |
31. | WOLDAN Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 |
32. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
33. | KUŚMIERCZYK Hanna | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 |
34. | SZAMBURSKA Wiktoria | DRAGON ŁÓDŹ | 08.07.1994 |
35. | DOMINIAK Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 29.04.1995 |