Nazwa: X MTS Rybnik Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.05.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SIWOŃ Aleksandra | 31 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
2. | JAROSZ Gabriela | 32 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
3. | JAGIEŁKO Justyna | 1 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
4. | GRYSZKA Agnieszka | 15 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
5. | SKORUPA Weronika | 44 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
6. | MISZCZAK Maria | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 29.07.1998 |
7. | ROLEK Agnieszka | 31 | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
8. | ROK Kaja | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
9. | MROSZCZAK Anna | 2 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
10. | KARWACKA Agnieszka | 34 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.08.1997 |
11. | WERYK Małgorzata | 25 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
12. | KRZYSTOLIK Patrycja | 0 | AKS MIKOŁÓW | 02.08.1998 |
13. | ZIMNOCH Aleksandra | 5 | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
14. | ELIAS Wioletta | 29 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
15. | PRZYBYŁA Olga | 12 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
16. | ROŻNIECKA Dorota | 45 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 |
17. | SERWACKA Klaudia | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
18. | OBOŃSKA Aleksandra | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
19. | ORAWSKA Justyna | 43 | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 |
20. | KUCZERA Jagoda | 36 | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.1998 |
21. | SOJKA Wiktoria | 23 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |
22. | DZIEMBOWSKA Karolina | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.12.1997 |
23. | PISAREK Aleksandra | 0 | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 |
24. | MUSZYŃSKA Karolina | 18 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.06.1997 |
25. | KUCZA Emilia | 22 | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
26. | BRAWAŃSKA Kinga | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
27. | BORYCZKA Laura | 42 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 |
28. | MARKOWICZ Dominika | 42 | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 | zakwalifikowano |
2. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
3. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
4. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 | zakwalifikowano |
5. | ROŻNIECKA Dorota | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 | zakwalifikowano |
6. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 | zakwalifikowano |
7. | ORAWSKA Justyna | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 | zakwalifikowano |
8. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 | zakwalifikowano |
9. | KRZYSTOLIK Patrycja | AKS MIKOŁÓW | 02.08.1998 | zakwalifikowano |
10. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
10. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
12. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 | zakwalifikowano |
12. | PISAREK Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 | zakwalifikowano |
14. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 | zakwalifikowano |
15. | KARWACKA Agnieszka | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.08.1997 | zakwalifikowano |
16. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 | zakwalifikowano |
17. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 | zakwalifikowano |
18. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 | zakwalifikowano |
19. | MISZCZAK Maria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 29.07.1998 | zakwalifikowano |
20. | MUSZYŃSKA Karolina | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.06.1997 | zakwalifikowano |
21. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
22. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 | zakwalifikowano |
23. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 | zakwalifikowano |
24. | KUCZERA Jagoda | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.1998 | zakwalifikowano |
25. | DZIEMBOWSKA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
25. | BORYCZKA Laura | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
27. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 | zakwalifikowano |
28. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
2. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
3. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
3. | PISAREK Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 25.02.1998 |
5. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
6. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
7. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
8. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
9. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
10. | ROŻNIECKA Dorota | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 |
11. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
12. | KRZYSTOLIK Patrycja | AKS MIKOŁÓW | 02.08.1998 |
13. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
14. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
15. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
16. | BORYCZKA Laura | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.05.1997 |
17. | ORAWSKA Justyna | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 |
18. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
18. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
20. | KARWACKA Agnieszka | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.08.1997 |
21. | ROK Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.09.1998 |
22. | MISZCZAK Maria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 29.07.1998 |
23. | MUSZYŃSKA Karolina | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 27.06.1997 |
24. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
25. | KUCZERA Jagoda | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.1998 |
26. | DZIEMBOWSKA Karolina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.12.1997 |
27. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |
28. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |