Nazwa: MT Dni Knurowa
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.06.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JAGIEŁKO Justyna | 1 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
2. | KYRCZ Julia | 0 | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
3. | KUCZA Emilia | 18 | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
4. | GAJÓWKA Maria | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
5. | BAZYLAK Magdalena | 0 | AKS MIKOŁÓW | 07.12.1999 |
6. | URYGA Aleksandra | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.1998 |
7. | ELIAS Wioletta | 18 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
8. | ORAWSKA Justyna | 17 | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 |
9. | MARKOWICZ Dominika | 0 | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
10. | DZIUB Agata | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 24.01.1998 |
11. | CZARDYBON Joanna | 0 | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 |
12. | SOJKA Wiktoria | 27 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |
13. | MROSZCZAK Anna | 3 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
14. | KRODKIEWSKA Joanna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
15. | WADACH Patrycja | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
16. | OBOŃSKA Aleksandra | 5 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
17. | SKOWRONEK Dominika | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 |
18. | BEDNARSKA Julia | 0 | PIAST GLIWICE | 22.12.1999 |
19. | SKORUPA Weronika | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
20. | KUKIEŁKA Oliwia | 33 | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 |
21. | KOŁODZIEJ Dorota | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 27.03.2000 |
22. | WADACH Dominika | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 14.07.2000 |
23. | NYCZ Aleksandra | 0 | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
24. | ZIMNOCH Aleksandra | 9 | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
3. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 | zakwalifikowano |
4. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 | zakwalifikowano |
5. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
6. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
7. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
8. | SKOWRONEK Dominika | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 | zakwalifikowano |
9. | ORAWSKA Justyna | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 | zakwalifikowano |
10. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 | zakwalifikowano |
11. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 | zakwalifikowano |
12. | BEDNARSKA Julia | PIAST GLIWICE | 22.12.1999 | zakwalifikowano |
13. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 | zakwalifikowano |
14. | KOŁODZIEJ Dorota | MDK NR 1 BYTOM | 27.03.2000 | zakwalifikowano |
15. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 | zakwalifikowano |
16. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 | zakwalifikowano |
17. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 | zakwalifikowano |
18. | DZIUB Agata | MDK NR 1 BYTOM | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
19. | WADACH Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 14.07.2000 | zakwalifikowano |
20. | URYGA Aleksandra | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.1998 | zakwalifikowano |
21. | KUKIEŁKA Oliwia | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 | zakwalifikowano |
22. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
23. | CZARDYBON Joanna | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 | zakwalifikowano |
24. | BAZYLAK Magdalena | AKS MIKOŁÓW | 07.12.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
2. | OBOŃSKA Aleksandra | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.03.1997 |
3. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
3. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
5. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
6. | ORAWSKA Justyna | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 |
7. | MARKOWICZ Dominika | PIAST GLIWICE | 12.04.1997 |
8. | GAJÓWKA Maria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.06.1999 |
9. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
10. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
11. | SKOWRONEK Dominika | MDK NR 1 BYTOM | 09.08.1997 |
12. | SKORUPA Weronika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.09.1997 |
13. | KOŁODZIEJ Dorota | MDK NR 1 BYTOM | 27.03.2000 |
14. | KRODKIEWSKA Joanna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.04.1998 |
15. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
16. | KUKIEŁKA Oliwia | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 |
17. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |
18. | BEDNARSKA Julia | PIAST GLIWICE | 22.12.1999 |
19. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
20. | DZIUB Agata | MDK NR 1 BYTOM | 24.01.1998 |
21. | WADACH Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 14.07.2000 |
22. | URYGA Aleksandra | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.1998 |
23. | CZARDYBON Joanna | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 |
24. | BAZYLAK Magdalena | AKS MIKOŁÓW | 07.12.1999 |