Turniej

Nazwa: MT o Puchar Elbudu
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Weronika KUBANEK 0 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 05.12.1998
2. Alicja WĘGRZYN 0 AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
3. Natalia MARYNIAK 0 WROCŁAWIANIE. 16.10.1998
4. Melania LIPIŃSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
5. Aleksandra FRĄCKOWIAK 0 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
6. Julia Walczyk 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
7. Adrianna FRĄCKOWIAK 0 WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
8. Beata ŻUROWSKA 0 WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
9. Karolina KUĆKO 0 UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
10. Anna SZYMCZAK 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
11. Michalina SZULC 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
12. Julia WĄSOWICZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
13. Julia STRACHOWSKA 0 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
14. Aleksandra NIWIŃSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
15. Klaudia ADAMSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
16. Agnieszka DĄBROWSKA 0 WROCŁAWIANIE. 07.04.1997
17. Matylda CURYŁO 0 WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
18. Michalina MATUSZEWSKA 0 IKS LESZNO 07.12.1996
19. Zuzanna MATUSZEWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
20. Elizabeta PUMPURA 0
21. Wiktoria JANOTA 0 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.09.1997
22. Anna JERECZEK 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
23. Marianna JANKOWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
24. Elza LENSBERGA 0
25. Sara ŻELECHOWSKA 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
26. Katarzyna LACHMAN 0 AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
27. Małgorzata STRACHOWSKA 0 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
28. Hanna SALAMON 0 WROCŁAWIANIE. 05.01.1997
29. Luiza STANISŁAWSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
30. Daniela KUZMANI 0
31. Ewelina KOLAK 0 IKS LESZNO 24.01.1998
32. Alicja SZOSTAKIEWICZ 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
33. Magdalena STRACHOWSKA 0 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
34. Patrycja RUDZIŃSKA 0 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
35. Monika DOMBROWSKA 0 AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
36. Laura STRAZDINA 0
37. Klaudia ZAWÓŁ 0 UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 20.03.1997
38. Agnieszka PIJACZYŃSKA 0 POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
2. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
3. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997 zakwalifikowano
4. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996 zakwalifikowano
5. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997 zakwalifikowano
6. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998 zakwalifikowano
7. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997 zakwalifikowano
8. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
9. Elza LENSBERGA zakwalifikowano
10. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
11. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998 zakwalifikowano
12. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998 zakwalifikowano
13. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997 zakwalifikowano
14. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996 zakwalifikowano
15. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996 zakwalifikowano
16. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
17. Michalina SZULC UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996 zakwalifikowano
18. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998 zakwalifikowano
19. Hanna SALAMON WROCŁAWIANIE. 05.01.1997 zakwalifikowano
20. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996 zakwalifikowano
21. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996 zakwalifikowano
22. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996 zakwalifikowano
23. Zuzanna MATUSZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
24. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997 zakwalifikowano
25. Agnieszka DĄBROWSKA WROCŁAWIANIE. 07.04.1997 zakwalifikowano
26. Elizabeta PUMPURA zakwalifikowano
27. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998 zakwalifikowano
28. Daniela KUZMANI zakwalifikowano
29. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997 zakwalifikowano
30. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
31. Laura STRAZDINA zakwalifikowano
32. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
33. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998 zakwalifikowano
34. Klaudia ZAWÓŁ UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 20.03.1997 zakwalifikowano
35. Wiktoria JANOTA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.09.1997 zakwalifikowano
36. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998 zakwalifikowano
37. Natalia MARYNIAK WROCŁAWIANIE. 16.10.1998 zakwalifikowano
38. Weronika KUBANEK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 05.12.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Anna SZYMCZAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 22.08.1997
2. Karolina KUĆKO UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
3. Anna JERECZEK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
3. Aleksandra FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
5. Elza LENSBERGA
6. Klaudia ADAMSKA AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
7. Michalina MATUSZEWSKA IKS LESZNO 07.12.1996
8. Beata ŻUROWSKA WROCŁAWIANIE. 08.09.1997
9. Julia STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
10. Julia Walczyk KU AZS-UAM POZNAŃ. 28.10.1997
11. Sara ŻELECHOWSKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 14.12.1997
12. Julia WĄSOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
13. Małgorzata STRACHOWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
14. Melania LIPIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
15. Katarzyna LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
16. Ewelina KOLAK IKS LESZNO 24.01.1998
17. Magdalena STRACHOWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
18. Patrycja RUDZIŃSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.07.1998
19. Alicja SZOSTAKIEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.04.1998
20. Luiza STANISŁAWSKA AZS AWF POZNAŃ 17.01.1998
21. Adrianna FRĄCKOWIAK WROCŁAWIANIE. 07.10.1997
22. Michalina SZULC UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
23. Monika DOMBROWSKA AZS AWF POZNAŃ 14.09.1998
24. Hanna SALAMON WROCŁAWIANIE. 05.01.1997
25. Zuzanna MATUSZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
26. Matylda CURYŁO WROCŁAWIANIE. 05.07.1997
27. Agnieszka DĄBROWSKA WROCŁAWIANIE. 07.04.1997
28. Elizabeta PUMPURA
29. Daniela KUZMANI
30. Aleksandra NIWIŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
31. Laura STRAZDINA
32. Marianna JANKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
33. Agnieszka PIJACZYŃSKA POLONIA 1912 LESZNO 05.07.1998
34. Klaudia ZAWÓŁ UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 20.03.1997
35. Wiktoria JANOTA UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 25.09.1997
36. Alicja WĘGRZYN AZS AWF POZNAŃ 28.05.1998
37. Natalia MARYNIAK WROCŁAWIANIE. 16.10.1998
38. Weronika KUBANEK UKS FLORET RUDA ŚLĄSKA 05.12.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy