Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jarosław Fajkis 30 RMKS RYBNIK 11.05.1999
2. Dominik SKUBAJA 76 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
3. Karol PANKIEWICZ 79 PIAST GLIWICE 14.11.2000
4. Damian Michalak 1 PIAST GLIWICE 04.04.1999
5. Wojciech KOLAŃCZYK 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
6. Jakub JERANEK 89 UKS KOSYNIER GLIWICE 11.07.2000
7. Franciszek Koc 24 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
8. Jarosław MARCINIAK 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
9. Ryszard Kałuziński 32 RMKS RYBNIK 01.09.1999
10. Michał Rachwalik 4 UKS START OPOLE 29.09.2000
11. Tomasz LEGIEĆ 0 PIAST GLIWICE 12.09.1999
12. Rafał KIEDROWSKI 69 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
13. Aleksander SIUDAK 23 T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
14. Sebastian HAUDER 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
15. Filip Ralko 5 AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
16. Bartosz BRYNKUS 68 UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2000
17. Michał BAR 19 PIAST GLIWICE 20.01.1999
18. Kamil Huwer 0 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
19. Łukasz GRODECKI 47 PIAST GLIWICE 15.06.1999
20. Przemysław KOTULSKI 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
21. Jakub KOŁODZIEJ 0 RMKS RYBNIK 12.06.1999
22. Rafał PROKOP 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
23. Jędrzej LISIAK 6 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
24. Kacper CEBO 48 UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
25. Robert SZAJTHAUER 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
26. Szymon WIŚNIEWSKI 66 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 15.09.1999
27. Mateusz MOŁDRZYK 0 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.07.1999
28. Jan TUREK 8 PIAST GLIWICE 10.06.1999
29. Sebastian ŚMIEJA 45 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
30. Wojciech LUBIENIECKI 62 KS AGH Kraków 08.12.1999
31. Szymon GROBELNY 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999
32. Iwo JANECKI 9 KKS KRAKÓW 01.06.1999
33. Paweł GHIESS 0 UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999
34. Łukasz DOMURAT 92 UKS TRÓJKA RADLIN 27.12.1999
35. Mateusz GERAS 60 KKS KRAKÓW 02.05.2000
36. Piotr ZAJĄC 11 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
37. Bartłomiej FRYC 11 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 29.09.1999
38. Kacper PAŁKA 61 RMKS RYBNIK 01.05.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
2. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
3. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999 zakwalifikowano
4. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000 zakwalifikowano
5. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
6. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
7. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999 zakwalifikowano
8. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999 zakwalifikowano
9. Bartłomiej FRYC PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 29.09.1999 zakwalifikowano
10. Dominik SKUBAJA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999 zakwalifikowano
11. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
12. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
13. Łukasz GRODECKI PIAST GLIWICE 15.06.1999 zakwalifikowano
14. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999 zakwalifikowano
15. Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999 zakwalifikowano
16. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999 zakwalifikowano
17. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999 zakwalifikowano
18. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999 zakwalifikowano
19. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000 zakwalifikowano
20. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
21. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000 zakwalifikowano
22. Szymon GROBELNY T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999 zakwalifikowano
23. Szymon WIŚNIEWSKI PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 15.09.1999 zakwalifikowano
24. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000 zakwalifikowano
25. Bartosz BRYNKUS UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2000 zakwalifikowano
26. Mateusz GERAS KKS KRAKÓW 02.05.2000 zakwalifikowano
27. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000 zakwalifikowano
28. Łukasz DOMURAT UKS TRÓJKA RADLIN 27.12.1999 zakwalifikowano
28. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999 zakwalifikowano
30. Paweł GHIESS UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999 zakwalifikowano
31. Tomasz LEGIEĆ PIAST GLIWICE 12.09.1999 zakwalifikowano
32. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000 zakwalifikowano
33. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000 zakwalifikowano
34. Mateusz MOŁDRZYK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.07.1999 zakwalifikowano
35. Jakub KOŁODZIEJ RMKS RYBNIK 12.06.1999 zakwalifikowano
36. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
37. Kacper PAŁKA RMKS RYBNIK 01.05.1999 zakwalifikowano
38. Jakub JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 11.07.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
2. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
3. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
3. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
5. Piotr ZAJĄC ZERWIKAPTUR KRAKÓW 09.03.2000
6. Bartłomiej FRYC PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 29.09.1999
7. Dominik SKUBAJA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.05.1999
8. Iwo JANECKI KKS KRAKÓW 01.06.1999
9. Michał BAR PIAST GLIWICE 20.01.1999
10. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
11. Filip Ralko AZS AWF WROCŁAW 09.05.1999
12. Aleksander SIUDAK T.S. WISŁA KRAKÓW 12.03.1999
13. Jędrzej LISIAK UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 13.05.1999
14. Jan TUREK PIAST GLIWICE 10.06.1999
15. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
16. Kacper PAŁKA RMKS RYBNIK 01.05.1999
17. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
18. Łukasz GRODECKI PIAST GLIWICE 15.06.1999
19. Jarosław Fajkis RMKS RYBNIK 11.05.1999
20. Sebastian HAUDER T.S. GÓRNIK RADLIN 26.02.1999
21. Kacper CEBO UKS KOSYNIER GLIWICE 30.08.2000
22. Przemysław KOTULSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 23.02.2000
23. Szymon GROBELNY T.S. GÓRNIK RADLIN 22.05.1999
24. Szymon WIŚNIEWSKI PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 15.09.1999
25. Rafał PROKOP ZERWIKAPTUR KRAKÓW 08.05.2000
26. Bartosz BRYNKUS UKS TRÓJKA RADLIN 04.08.2000
27. Mateusz GERAS KKS KRAKÓW 02.05.2000
28. Karol PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2000
29. Tomasz LEGIEĆ PIAST GLIWICE 12.09.1999
30. Jarosław MARCINIAK ZERWIKAPTUR KRAKÓW 28.07.2000
31. Jakub KOŁODZIEJ RMKS RYBNIK 12.06.1999
32. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
33. Sebastian ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 25.09.1999
33. Łukasz DOMURAT UKS TRÓJKA RADLIN 27.12.1999
35. Paweł GHIESS UKS KOSYNIER GLIWICE 18.08.1999
36. Rafał KIEDROWSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 09.02.2000
37. Mateusz MOŁDRZYK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21.07.1999
38. Jakub JERANEK UKS KOSYNIER GLIWICE 11.07.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy