Nazwa: III Memoriał J. Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.04.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DUDZIAK Piotr | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 14.05.2000 |
2. | ZAWILIŃSKI Beniamin | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 06.07.2000 |
3. | BAR Michał | 0 | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
4. | KOLAŃCZYK Wojciech | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
5. | ŚMIEJA Sebastian | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
6. | BORYCKA Maciej | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 |
7. | PRZYBYŁ Paweł | 0 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.04.2000 |
8. | WOŹNIAK Hubert | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 01.08.2000 |
9. | LISIAK Jędrzej | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
10. | PANKIEWICZ Karol | 0 | PIAST GLIWICE | 14.11.2000 |
11. | BOCHYNEK Paweł | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 21.07.2000 |
12. | Rachwalik Michał | 0 | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
13. | CEBO Kacper | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
14. | Kałuziński Ryszard | 0 | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
15. | KOBIELA Wiktor | 0 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 29.11.2000 |
16. | Czudak Jacek | 0 | AKS MIKOŁÓW | 10.03.1999 |
17. | SIKORA Jakub | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.11.2000 |
18. | GRODECKI Łukasz | 0 | PIAST GLIWICE | 15.06.1999 |
19. | KOTULSKI Przemysław | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
20. | MAKOWSKI Maksymilian | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 |
21. | WYSOCKI Michał | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 16.09.1999 |
22. | Fajkis Jarosław | 0 | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
23. | Ralko Filip | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
24. | HAUDER Sebastian | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
25. | PIOTROWSKI Karol | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 |
26. | KIEDROWSKI Rafał | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 |
27. | TUREK Jan | 0 | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
28. | Michalak Damian | 0 | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
29. | GIZA Hubert | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.11.1999 |
30. | SZAJTHAUER Robert | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
31. | MUSZYŃSKI Witold | 0 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.1999 |
32. | CEBULSKI Bartosz | 0 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 05.07.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 | zakwalifikowano |
2. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 | zakwalifikowano |
3. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 | zakwalifikowano |
4. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 | zakwalifikowano |
5. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 | zakwalifikowano |
6. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 | zakwalifikowano |
7. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 | zakwalifikowano |
8. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 | zakwalifikowano |
9. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 | zakwalifikowano |
10. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 | zakwalifikowano |
11. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 | zakwalifikowano |
12. | WOŹNIAK Hubert | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 01.08.2000 | zakwalifikowano |
13. | MUSZYŃSKI Witold | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.1999 | zakwalifikowano |
14. | Czudak Jacek | AKS MIKOŁÓW | 10.03.1999 | zakwalifikowano |
15. | MAKOWSKI Maksymilian | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 | zakwalifikowano |
16. | ZAWILIŃSKI Beniamin | UKS TRÓJKA RADLIN | 06.07.2000 | zakwalifikowano |
17. | DUDZIAK Piotr | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 14.05.2000 | zakwalifikowano |
18. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
19. | KIEDROWSKI Rafał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 | zakwalifikowano |
20. | BOCHYNEK Paweł | UKS TRÓJKA RADLIN | 21.07.2000 | zakwalifikowano |
21. | PIOTROWSKI Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 | zakwalifikowano |
22. | GIZA Hubert | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.11.1999 | zakwalifikowano |
23. | GRODECKI Łukasz | PIAST GLIWICE | 15.06.1999 | zakwalifikowano |
24. | SIKORA Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.11.2000 | zakwalifikowano |
25. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 | zakwalifikowano |
26. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 | zakwalifikowano |
27. | WYSOCKI Michał | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 16.09.1999 | zakwalifikowano |
28. | PRZYBYŁ Paweł | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.04.2000 | zakwalifikowano |
29. | CEBULSKI Bartosz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 05.07.2000 | zakwalifikowano |
30. | BORYCKA Maciej | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 | zakwalifikowano |
31. | KOBIELA Wiktor | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 29.11.2000 | zakwalifikowano |
32. | PANKIEWICZ Karol | PIAST GLIWICE | 14.11.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOLAŃCZYK Wojciech | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 14.07.1999 |
2. | Kałuziński Ryszard | RMKS RYBNIK | 01.09.1999 |
3. | LISIAK Jędrzej | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 13.05.1999 |
3. | Michalak Damian | PIAST GLIWICE | 04.04.1999 |
5. | Ralko Filip | AZS AWF WROCŁAW | 09.05.1999 |
6. | Rachwalik Michał | UKS START OPOLE | 29.09.2000 |
7. | BAR Michał | PIAST GLIWICE | 20.01.1999 |
8. | Fajkis Jarosław | RMKS RYBNIK | 11.05.1999 |
9. | KOTULSKI Przemysław | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.02.2000 |
10. | TUREK Jan | PIAST GLIWICE | 10.06.1999 |
11. | ŚMIEJA Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.09.1999 |
12. | MUSZYŃSKI Witold | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 24.03.1999 |
13. | DUDZIAK Piotr | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 14.05.2000 |
14. | HAUDER Sebastian | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.02.1999 |
15. | KIEDROWSKI Rafał | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 09.02.2000 |
16. | PIOTROWSKI Karol | UKS KOSYNIER GLIWICE | 11.05.2000 |
17. | WOŹNIAK Hubert | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 01.08.2000 |
18. | Czudak Jacek | AKS MIKOŁÓW | 10.03.1999 |
19. | MAKOWSKI Maksymilian | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 22.06.2000 |
20. | ZAWILIŃSKI Beniamin | UKS TRÓJKA RADLIN | 06.07.2000 |
21. | BOCHYNEK Paweł | UKS TRÓJKA RADLIN | 21.07.2000 |
22. | GIZA Hubert | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.11.1999 |
23. | GRODECKI Łukasz | PIAST GLIWICE | 15.06.1999 |
24. | SIKORA Jakub | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.11.2000 |
25. | CEBO Kacper | UKS KOSYNIER GLIWICE | 30.08.2000 |
26. | SZAJTHAUER Robert | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.06.1999 |
27. | WYSOCKI Michał | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 16.09.1999 |
28. | PRZYBYŁ Paweł | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 17.04.2000 |
29. | CEBULSKI Bartosz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 05.07.2000 |
30. | BORYCKA Maciej | UKS KOSYNIER GLIWICE | 14.03.2000 |
31. | KOBIELA Wiktor | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 29.11.2000 |
32. | PANKIEWICZ Karol | PIAST GLIWICE | 14.11.2000 |