Nazwa: III Memoriał J. Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.04.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DZIUB Agata | 0 | MDK NR 1 BYTOM | 24.01.1998 |
2. | JAGIEŁKO Justyna | 2 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
3. | KUKIEŁKA Oliwia | 92 | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 |
4. | ŁUSZCZ Weronika | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
5. | KUCZERA Jagoda | 83 | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.1998 |
6. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 75 | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
7. | Guzik Dominika | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
8. | PTASZYŃSKA Paulina | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
9. | SZOLKE Adrianna | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
10. | MROSZCZAK Anna | 3 | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
11. | SOSNA Marlena | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.02.1996 |
12. | SIWOŃ Aleksandra | 70 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
13. | FUNIOK Magdalena | 0 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.04.1996 |
14. | ROLEK Agnieszka | 6 | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
15. | ELIAS Wioletta | 96 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
16. | KONWICKA Izabella | 64 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
17. | KAMIŃSKA Kinga | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.09.1996 |
18. | GRYSZKA Agnieszka | 7 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
19. | ZIMNOCH Aleksandra | 11 | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
20. | RUCIŃSKA Michalina | 0 | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
21. | KARWACKA Agnieszka | 124 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.08.1997 |
22. | WADACH Patrycja | 54 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
23. | JAROSZ Gabriela | 16 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
24. | PRZYBYŁA Olga | 53 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
25. | PAWELEC Sandra | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 |
26. | PINERO-VALIENTE Laura | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 11.12.1998 |
27. | SOJKA Wiktoria | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |
28. | MAJNUSZ Kinga | 0 | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 |
29. | KUCZA Emilia | 29 | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
30. | ORAWSKA Justyna | 48 | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 |
31. | NAJDERSKA Nicola | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.03.1996 |
32. | ROŻNIECKA Dorota | 34 | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 |
33. | POROWIEC Alicja | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 |
34. | PAWEŁOSZEK Joanna | 117 | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.02.1997 |
35. | SERWACKA Klaudia | 45 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
36. | FIDALI Oliwia | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 12.11.1998 |
37. | FORNALCZYK Julia | 119 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.08.1996 |
38. | NIEGOWSKA Julia | 42 | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
39. | WERYK Małgorzata | 119 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
40. | PUŁA Klaudia | 38 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 | zakwalifikowano |
2. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 | zakwalifikowano |
3. | ROŻNIECKA Dorota | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 | zakwalifikowano |
4. | FUNIOK Magdalena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.04.1996 | zakwalifikowano |
5. | MAJNUSZ Kinga | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 | zakwalifikowano |
6. | PAWELEC Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 | zakwalifikowano |
7. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 | zakwalifikowano |
8. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 | zakwalifikowano |
9. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 | zakwalifikowano |
10. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 | zakwalifikowano |
11. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 | zakwalifikowano |
12. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 | zakwalifikowano |
13. | KAMIŃSKA Kinga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.09.1996 | zakwalifikowano |
14. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 | zakwalifikowano |
15. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
16. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 | zakwalifikowano |
17. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 | zakwalifikowano |
18. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
19. | NAJDERSKA Nicola | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.03.1996 | zakwalifikowano |
20. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
21. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 | zakwalifikowano |
22. | POROWIEC Alicja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 | zakwalifikowano |
23. | FORNALCZYK Julia | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.08.1996 | zakwalifikowano |
24. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
25. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 | zakwalifikowano |
26. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 | zakwalifikowano |
27. | SOSNA Marlena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.02.1996 | zakwalifikowano |
28. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
29. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 | zakwalifikowano |
30. | PAWEŁOSZEK Joanna | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.02.1997 | zakwalifikowano |
31. | FIDALI Oliwia | AZS AWF KRAKÓW | 12.11.1998 | zakwalifikowano |
32. | KARWACKA Agnieszka | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.08.1997 | zakwalifikowano |
33. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 | zakwalifikowano |
33. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 | zakwalifikowano |
35. | PINERO-VALIENTE Laura | AZS AWF KRAKÓW | 11.12.1998 | zakwalifikowano |
36. | KUCZERA Jagoda | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.1998 | zakwalifikowano |
36. | DZIUB Agata | MDK NR 1 BYTOM | 24.01.1998 | zakwalifikowano |
38. | KUKIEŁKA Oliwia | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 | zakwalifikowano |
39. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 | zakwalifikowano |
40. | ORAWSKA Justyna | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JAGIEŁKO Justyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 31.08.1997 |
2. | PTASZYŃSKA Paulina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.03.1996 |
3. | PAWELEC Sandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 31.12.1996 |
3. | ROLEK Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 03.06.1997 |
5. | RUCIŃSKA Michalina | AZS AWF KATOWICE | 06.05.1996 |
6. | ROŻNIECKA Dorota | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.10.1997 |
7. | ZIMNOCH Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.03.1997 |
8. | SZOLKE Adrianna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 24.01.1996 |
9. | MAJNUSZ Kinga | PIAST GLIWICE | 09.11.1996 |
10. | GRYSZKA Agnieszka | KS SZPADA WROCŁAW | 27.07.1997 |
11. | PUŁA Klaudia | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 02.05.1997 |
12. | PRZYBYŁA Olga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.06.1997 |
13. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
14. | WADACH Patrycja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 26.10.1997 |
15. | KUCZA Emilia | RMKS RYBNIK | 17.07.1997 |
16. | POROWIEC Alicja | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 24.07.1997 |
17. | FUNIOK Magdalena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 01.04.1996 |
18. | MROSZCZAK Anna | RMKS RYBNIK | 02.10.1997 |
19. | KAMIŃSKA Kinga | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.09.1996 |
20. | SERWACKA Klaudia | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 30.04.1998 |
21. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
22. | NAJDERSKA Nicola | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.03.1996 |
23. | SOJKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.11.1998 |
24. | FORNALCZYK Julia | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 08.08.1996 |
25. | WERYK Małgorzata | T.S. WISŁA KRAKÓW | 24.04.1997 |
26. | NIEGOWSKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 29.11.1998 |
27. | JAROSZ Gabriela | SKS RADOMYŚL WIELKI | 29.01.1997 |
28. | SOSNA Marlena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 20.02.1996 |
29. | ELIAS Wioletta | T.S. GÓRNIK RADLIN | 09.07.1997 |
30. | PAWEŁOSZEK Joanna | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.02.1997 |
31. | KONWICKA Izabella | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.06.1998 |
31. | SIWOŃ Aleksandra | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.09.1997 |
33. | FIDALI Oliwia | AZS AWF KRAKÓW | 12.11.1998 |
34. | KARWACKA Agnieszka | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.08.1997 |
35. | PINERO-VALIENTE Laura | AZS AWF KRAKÓW | 11.12.1998 |
36. | KUCZERA Jagoda | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.08.1998 |
36. | DZIUB Agata | MDK NR 1 BYTOM | 24.01.1998 |
38. | KUKIEŁKA Oliwia | AKS MIKOŁÓW | 14.12.1998 |
39. | Guzik Dominika | AZS AWF KRAKÓW | 07.02.1996 |
40. | ORAWSKA Justyna | AKS MIKOŁÓW | 07.07.1997 |