Nazwa: III Memoriał J. Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.04.2010
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ŁODEJ Mateusz | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 |
2. | MARCOL Daniel | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
3. | NIKIEL Marcin | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
4. | BIELEC Maciej | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
5. | ANTKOWIAK Maksymilian | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.06.1996 |
6. | TUSZKIEWICZ Damian | 0 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
7. | BOCHENEK Mikołaj | 0 | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
8. | NIŹNIK Brandon | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.07.1996 |
9. | TUREK Jakub | 0 | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
10. | HUTNY Oskar | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 |
11. | FICK Jakub | 0 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |
12. | BARTOLEWSKI Wacław | 0 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
13. | CICHACZEWSKI Kamil | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
14. | TUSZKIEWICZ Kamil | 0 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
15. | ANTONIAK Konrad | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
16. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
17. | STANASZEK Paweł | 0 | PIAST GLIWICE | 08.11.1996 |
18. | KORDAS Kacper | 0 | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
19. | NIKIEL Michał | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
20. | BIAŁY Michał | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
21. | PYTLARZ Szymon | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.1996 |
22. | Nawrocki Jerzy | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
23. | SMOLEŃ Tomasz | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
24. | MAJ Olivier | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
25. | Truchanowski Andrzej | 0 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
26. | CIURKO Jakub | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
27. | WYKA Tomasz | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
28. | SZLAMA Patryk | 0 | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
29. | RADECKI Marek | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.07.1997 |
30. | LESIAK Piotr | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
31. | KAPAŁA Piotr | 0 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
32. | DANISZEWSKI Marek | 0 | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
33. | KOSMOL Tomasz | 0 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
34. | OPAŁKA Michał | 0 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
35. | WIŚNIOWSKI Aleksander | 0 | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
36. | BLANIK Karol | 0 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
37. | Kłusek Damian | 0 | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
38. | Staszulonek Bartosz | 0 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
39. | TRZEPIZUR Przemysław | 0 | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 | zakwalifikowano |
2. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 | zakwalifikowano |
2. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 | zakwalifikowano |
2. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 | zakwalifikowano |
5. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 | zakwalifikowano |
6. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 | zakwalifikowano |
7. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 | zakwalifikowano |
8. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
9. | TUSZKIEWICZ Kamil | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 | zakwalifikowano |
10. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 | zakwalifikowano |
11. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 | zakwalifikowano |
12. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
13. | TUSZKIEWICZ Damian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 | zakwalifikowano |
14. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 | zakwalifikowano |
15. | STANASZEK Paweł | PIAST GLIWICE | 08.11.1996 | zakwalifikowano |
16. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
17. | PYTLARZ Szymon | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.1996 | zakwalifikowano |
18. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 | zakwalifikowano |
19. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
20. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 | zakwalifikowano |
21. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
22. | NIŹNIK Brandon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.07.1996 | zakwalifikowano |
23. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 | zakwalifikowano |
24. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 | zakwalifikowano |
25. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
26. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 | zakwalifikowano |
27. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 | zakwalifikowano |
28. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 | zakwalifikowano |
29. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
30. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
31. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
32. | HUTNY Oskar | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 | zakwalifikowano |
33. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
34. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
35. | ANTKOWIAK Maksymilian | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.06.1996 | zakwalifikowano |
36. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
36. | ŁODEJ Mateusz | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 | zakwalifikowano |
38. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
39. | RADECKI Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.07.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
2. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
3. | TRZEPIZUR Przemysław | AZS AWF KATOWICE | 11.03.1996 |
3. | BIELEC Maciej | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.09.1997 |
5. | TUREK Jakub | PIAST GLIWICE | 12.03.1996 |
6. | KORDAS Kacper | RMKS RYBNIK | 16.03.1998 |
7. | SZLAMA Patryk | PIAST GLIWICE | 18.03.1996 |
8. | OPAŁKA Michał | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 21.05.1997 |
9. | TUSZKIEWICZ Kamil | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
10. | Kłusek Damian | KS OLIMP LUBIN | 13.11.1996 |
11. | LESIAK Piotr | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.06.1997 |
12. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
13. | WIŚNIOWSKI Aleksander | UKS START OPOLE | 04.06.1996 |
14. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
15. | CIURKO Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 12.01.1996 |
16. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
17. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |
18. | DANISZEWSKI Marek | PIAST GLIWICE | 13.03.1997 |
19. | TUSZKIEWICZ Damian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.01.1998 |
20. | STANASZEK Paweł | PIAST GLIWICE | 08.11.1996 |
21. | PYTLARZ Szymon | MUSZKIETER GLIWICE | 31.03.1996 |
22. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
23. | NIKIEL Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.10.1997 |
24. | NIŹNIK Brandon | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.07.1996 |
25. | SMOLEŃ Tomasz | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.05.1996 |
26. | ANTONIAK Konrad | MUSZKIETER GLIWICE | 02.06.1998 |
27. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
28. | WYKA Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 11.07.1996 |
29. | Nawrocki Jerzy | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 08.08.1997 |
30. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
31. | ANTKOWIAK Maksymilian | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.06.1996 |
32. | ŁODEJ Mateusz | GKS ALLEZ GLIWICE | 29.06.1997 |
33. | MAJ Olivier | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.06.1997 |
34. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
35. | HUTNY Oskar | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 06.06.1998 |
36. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
37. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
38. | BOCHENEK Mikołaj | UKS TRÓJKA RADLIN | 24.06.1997 |
39. | RADECKI Marek | T.S. GÓRNIK RADLIN | 04.07.1997 |