Turniej

Nazwa: Winobraniowa Gala Szermiercza
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.09.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktor KRALKA 0 KKS KRAKÓW 14.08.1998
2. Paweł BOROŃ 0 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
3. Kamil TUSZKIEWICZ 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 22.01.1998
4. Michał OPAŁKA 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
5. Piotr KAPAŁA 0 PIAST GLIWICE 06.01.1997
6. Albert HUBERT 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.12.1997
7. Damian Kłusek 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
8. Sławomir LEWANDOWSKI 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.12.1998
9. Piotr RODZYNKIEWICZ 0 KKS KRAKÓW 18.05.1998
10. Karol Budek 0 KKS KRAKÓW 08.07.1996
11. Damian TUSZKIEWICZ 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 22.01.1998
12. Aleksander HOPPE 0
13. Michał BIAŁY 0 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
14. Jerzy Nawrocki 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
15. Aleksander WIŚNIOWSKI 0 UKS START OPOLE 04.06.1996
16. Bartłomiej CICHACZEWSKI 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
17. Tomasz ĆWIELĄG 0 MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
18. Piotr LESIAK 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
19. Marcin NIKIEL 0 AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
20. Julian JAGER 0
21. Patryk SZOPA 0 KKS KRAKÓW 31.12.1996
22. Wiktor MILLER 0 UKS START OPOLE 20.04.1997
23. Marcin KRZYŚCIN 0 KKS KRAKÓW 20.01.1996
24. Maciej BIELEC 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
25. Bartosz Staszulonek 0 PIAST GLIWICE 01.07.1997
26. Petr BRADAC 0 30.04.1996
27. Mikołaj MILEWSKI 0 KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998
28. Krzysztof GERAS 0 KKS KRAKÓW 23.01.1998
29. Kamil CICHACZEWSKI 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
30. Maciej Golec 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
31. Marcin SKORUPA 0 UKS START OPOLE 29.05.1997
32. Olgierd PIOTROWSKI 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.03.1998

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
2. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
3. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997 zakwalifikowano
4. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
5. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
6. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996 zakwalifikowano
7. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997 zakwalifikowano
8. Aleksander HOPPE zakwalifikowano
9. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998 zakwalifikowano
10. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998 zakwalifikowano
11. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
12. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996 zakwalifikowano
13. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
14. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
15. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996 zakwalifikowano
16. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997 zakwalifikowano
17. Damian TUSZKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 22.01.1998 zakwalifikowano
18. Krzysztof GERAS KKS KRAKÓW 23.01.1998 zakwalifikowano
19. Marcin KRZYŚCIN KKS KRAKÓW 20.01.1996 zakwalifikowano
20. Wiktor KRALKA KKS KRAKÓW 14.08.1998 zakwalifikowano
21. Albert HUBERT SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.12.1997 zakwalifikowano
22. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997 zakwalifikowano
23. Petr BRADAC 30.04.1996 zakwalifikowano
24. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998 zakwalifikowano
25. Piotr RODZYNKIEWICZ KKS KRAKÓW 18.05.1998 zakwalifikowano
26. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997 zakwalifikowano
27. Julian JAGER zakwalifikowano
28. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997 zakwalifikowano
29. Olgierd PIOTROWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.03.1998 zakwalifikowano
30. Kamil TUSZKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 22.01.1998 zakwalifikowano
31. Sławomir LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.12.1998 zakwalifikowano
32. Mikołaj MILEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996
2. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
3. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
3. Aleksander HOPPE
5. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
6. Piotr KAPAŁA PIAST GLIWICE 06.01.1997
7. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
8. Petr BRADAC 30.04.1996
9. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
10. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996
11. Piotr LESIAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.06.1997
12. Bartłomiej CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 02.02.1998
13. Damian Kłusek WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 13.11.1996
14. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
15. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
16. Michał BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 15.11.1997
17. Marcin NIKIEL AZS AWF WROCŁAW 15.01.1998
18. Damian TUSZKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 22.01.1998
19. Krzysztof GERAS KKS KRAKÓW 23.01.1998
20. Marcin KRZYŚCIN KKS KRAKÓW 20.01.1996
21. Wiktor KRALKA KKS KRAKÓW 14.08.1998
22. Albert HUBERT SKS FLESZ ŚWIDNICA 28.12.1997
23. Kamil CICHACZEWSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 25.01.1997
24. Tomasz ĆWIELĄG MUSZKIETER GLIWICE 13.02.1998
25. Piotr RODZYNKIEWICZ KKS KRAKÓW 18.05.1998
26. Marcin SKORUPA UKS START OPOLE 29.05.1997
27. Julian JAGER
28. Wiktor MILLER UKS START OPOLE 20.04.1997
29. Olgierd PIOTROWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.03.1998
30. Kamil TUSZKIEWICZ UKS MDK OLIMP LUBIN 22.01.1998
31. Sławomir LEWANDOWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.12.1998
32. Mikołaj MILEWSKI KS SZPADA WROCŁAW. 18.04.1998

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy