Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzieżowcy (M)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.01.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MAJCHERCZYK Marceli | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.03.1990 |
2. | MAJCHERSKI Aleksander | 0 | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
3. | Koniusz Piotr | 36 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
4. | KOSIŃSKI Jakub | 18 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.08.1990 |
5. | OLEJNIK Daniel | 1 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
6. | JASTRZĘBSKI Filip | 0 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
7. | ZIELIŃSKI Stanisław | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
8. | ZAJĄC Paweł | 37 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.10.1990 |
9. | ROSZAK Michał | 38 | KKSZ KONIN | 06.04.1991 |
10. | CIESZKOWSKI Filip | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
11. | REGULEWSKI Maciej | 2 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
12. | ODZIMEK Jarosław | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.1988 |
13. | SZYMIK Ryszard | 0 | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
14. | JUDA Łukasz | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 |
15. | GAL Michał | 3 | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
16. | MAJZEL Marek | 25 | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 |
17. | STÓS Maciej | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 04.03.1989 |
18. | SKUBISZEWSKI Damian | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
19. | SEWERYN Bartosz | 0 | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
20. | JOBS Dawid | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 10.08.1989 |
21. | SĘCZEK Adam | 27 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
22. | MARZEC Kamil | 40 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
23. | ŻELECHOWSKI Szymon | 5 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
24. | WRÓBEL Mariusz | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
25. | MARCINIAK Marcin | 21 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 16.06.1990 |
26. | KOWALEWSKI Kamil | 0 | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
27. | TRZEBIŃSKI Karol | 13 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 |
28. | SĘCZEK Aleksander | 41 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.02.1990 |
29. | PERESADA Jan | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 14.03.1991 |
30. | JASTRZĘBSKI Bartosz | 14 | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
31. | MAZUR Bartosz | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
32. | NIEMIEC Tomasz | 23 | AZS AWF WARSZAWA | 06.09.1990 |
33. | KRAWCZYK Piotr | 0 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
34. | WICHER Mateusz | 33 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
35. | WIĘCH Sebastian | 7 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
36. | PODSIADŁY Krystian | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 27.04.1990 |
37. | SYLA Patryk | 0 | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
38. | Koniusz Bartosz | 12 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
39. | KACPRZAK Jakub | 22 | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
40. | JASKÓLSKI Kacper | 24 | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
41. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
42. | Pytel Tomasz | 0 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
43. | STAWOWSKI Aleksander | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.11.1990 |
44. | Jasiński Mateusz | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
45. | OŁDYŃSKI Bartosz | 10 | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 |
46. | PIŃSKI Przemysław | 31 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
47. | ŁYSIK Bartłomiej | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
48. | SZCZĘSNY Mateusz | 0 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 |
49. | BUCIAK Robert | 30 | KKSZ KONIN | 27.02.1991 |
50. | KOSMAN Michał | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 | zakwalifikowano |
2. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
2. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 | zakwalifikowano |
4. | ODZIMEK Jarosław | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.1988 | zakwalifikowano |
5. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
6. | OŁDYŃSKI Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 | zakwalifikowano |
7. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 | zakwalifikowano |
8. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 | zakwalifikowano |
9. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 | zakwalifikowano |
9. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
11. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 | zakwalifikowano |
11. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 | zakwalifikowano |
13. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 | zakwalifikowano |
14. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 | zakwalifikowano |
15. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 | zakwalifikowano |
15. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 | zakwalifikowano |
17. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
18. | STÓS Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 04.03.1989 | zakwalifikowano |
19. | TRZEBIŃSKI Karol | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 | zakwalifikowano |
20. | MAJZEL Marek | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 | zakwalifikowano |
21. | NIEMIEC Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 06.09.1990 | zakwalifikowano |
22. | BUCIAK Robert | KKSZ KONIN | 27.02.1991 | zakwalifikowano |
23. | MAJCHERCZYK Marceli | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.03.1990 | zakwalifikowano |
23. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
25. | PODSIADŁY Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 27.04.1990 | zakwalifikowano |
26. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 | zakwalifikowano |
27. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 | zakwalifikowano |
28. | KOSIŃSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.08.1990 | zakwalifikowano |
28. | STAWOWSKI Aleksander | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.11.1990 | zakwalifikowano |
30. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 | zakwalifikowano |
31. | MARCINIAK Marcin | O.Ś. AZS POZNAŃ | 16.06.1990 | zakwalifikowano |
32. | SĘCZEK Aleksander | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.02.1990 | zakwalifikowano |
33. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 | zakwalifikowano |
34. | ZAJĄC Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.10.1990 | zakwalifikowano |
35. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
36. | ROSZAK Michał | KKSZ KONIN | 06.04.1991 | zakwalifikowano |
37. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 | zakwalifikowano |
38. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
39. | JOBS Dawid | AZS AWF WARSZAWA | 10.08.1989 | zakwalifikowano |
40. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 | zakwalifikowano |
41. | PERESADA Jan | AZS AWF WARSZAWA | 14.03.1991 | zakwalifikowano |
42. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
43. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 | zakwalifikowano |
44. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 | zakwalifikowano |
45. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 | zakwalifikowano |
46. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 | zakwalifikowano |
47. | JUDA Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 | zakwalifikowano |
48. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
49. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 | zakwalifikowano |
50. | SZCZĘSNY Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
2. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
3. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
3. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
5. | ODZIMEK Jarosław | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.1988 |
6. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
7. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
8. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
9. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
10. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
11. | OŁDYŃSKI Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 |
12. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
13. | JASTRZĘBSKI Bartosz | KKSZ KONIN | 10.05.1990 |
14. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
15. | JASKÓLSKI Kacper | KKSZ KONIN | 23.03.1990 |
16. | MAJZEL Marek | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 |
17. | Jasiński Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.1990 |
18. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
19. | STÓS Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 04.03.1989 |
20. | TRZEBIŃSKI Karol | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 |
21. | NIEMIEC Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 06.09.1990 |
22. | BUCIAK Robert | KKSZ KONIN | 27.02.1991 |
23. | MAJCHERCZYK Marceli | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.03.1990 |
23. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
25. | PODSIADŁY Krystian | AZS AWF WARSZAWA | 27.04.1990 |
26. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
27. | KOSIŃSKI Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.08.1990 |
27. | STAWOWSKI Aleksander | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.11.1990 |
29. | MARCINIAK Marcin | O.Ś. AZS POZNAŃ | 16.06.1990 |
30. | ZIELIŃSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 01.05.1992 |
31. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
32. | JOBS Dawid | AZS AWF WARSZAWA | 10.08.1989 |
33. | KACPRZAK Jakub | KKSZ KONIN | 19.04.1990 |
34. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
35. | SĘCZEK Aleksander | MUKS VICTOR WARSZAWA | 10.02.1990 |
36. | ZAJĄC Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.10.1990 |
37. | ROSZAK Michał | KKSZ KONIN | 06.04.1991 |
38. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
39. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
40. | SZYMIK Ryszard | AZS AWF KATOWICE | 28.04.1993 |
41. | PERESADA Jan | AZS AWF WARSZAWA | 14.03.1991 |
42. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
43. | SYLA Patryk | AZS AWF KATOWICE | 20.09.1993 |
44. | SEWERYN Bartosz | AZS AWF KATOWICE | 22.07.1993 |
45. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
46. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
47. | JUDA Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.02.1992 |
48. | KRAWCZYK Piotr | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 29.11.1993 |
49. | KOWALEWSKI Kamil | AZS AWF KATOWICE | 01.10.1992 |
50. | SZCZĘSNY Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 13.07.1992 |