Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki - III Memoriał Fechtmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.06.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Patryk OKRÓJ 66 KKSZ KONIN 18.01.1996
2. Mateusz Knez 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
3. Oliwier FILIPCZAK 55 DRAGON ŁÓDŹ 15.06.1996
4. Patryk JASKULSKI 0 KKSZ KONIN 06.09.1997
5. Jakub DAMS 0 KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
6. Kamil GRONIECKI 28 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
7. Paweł NASUTA 62 UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996
8. Mikołaj MAZUR 46 KKSZ KONIN 20.04.1996
9. Bartosz GRZEŚKOWIAK 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
10. Vitt LESAK 0
11. Bartosz STREJZA 0 KKSZ KONIN 24.06.1997
12. Michał ŁUKASZEWICZ 65 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.09.1996
13. Maksymilian PRACZ 29 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996
14. Dominik BURY 0 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.1997
15. Krzysztof Kaczkowski 0 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
16. Jakub KUPCZYŃSKI 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
17. Kamil SIWEK 31 KKSZ KONIN 22.01.1996
18. Patryk ZAREMBA 0 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997
19. Jan BURSKI 54 DRAGON ŁÓDŹ 15.11.1996
20. Kacper CIESIELSKI 71 AZS AWF POZNAŃ 30.11.1996
21. Adrian DZWONIARSKI 0 KKSZ KONIN 28.10.1997
22. Krzysztof WOŹNY 32 KKSZ KONIN 31.03.1996
23. Michał ROGUZ 0 DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997
24. Damian Ławresz 41 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
25. Jakub PATYNA 0 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.1997
26. Konrad BENDOWSKI 73 AZS AWF POZNAŃ 12.11.1996
27. Tomasz OSAJDA 40 KKSZ KONIN 22.12.1996
28. Mateusz PYCHYŃSKI 0 KKSZ KONIN 08.10.1997
29. Mateusz KAWALIŁO 39 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
30. Mateusz WERNER 0 AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
31. Piotr SOBCZYK 0 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997
32. Tomas HOLEC 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996 zakwalifikowano
2. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996 zakwalifikowano
3. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997 zakwalifikowano
4. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996 zakwalifikowano
5. Tomasz OSAJDA KKSZ KONIN 22.12.1996 zakwalifikowano
6. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996 zakwalifikowano
7. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
8. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996 zakwalifikowano
9. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996 zakwalifikowano
10. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997 zakwalifikowano
11. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997 zakwalifikowano
12. Jan BURSKI DRAGON ŁÓDŹ 15.11.1996 zakwalifikowano
13. Patryk OKRÓJ KKSZ KONIN 18.01.1996 zakwalifikowano
14. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997 zakwalifikowano
15. Michał ROGUZ DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997 zakwalifikowano
16. Mikołaj MAZUR KKSZ KONIN 20.04.1996 zakwalifikowano
17. Dominik BURY TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.1997 zakwalifikowano
18. Tomas HOLEC zakwalifikowano
19. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997 zakwalifikowano
20. Oliwier FILIPCZAK DRAGON ŁÓDŹ 15.06.1996 zakwalifikowano
21. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997 zakwalifikowano
22. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997 zakwalifikowano
23. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997 zakwalifikowano
24. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997 zakwalifikowano
25. Vitt LESAK zakwalifikowano
26. Piotr SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997 zakwalifikowano
27. Jakub PATYNA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.1997 zakwalifikowano
28. Kacper CIESIELSKI AZS AWF POZNAŃ 30.11.1996 zakwalifikowano
29. Michał ŁUKASZEWICZ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.09.1996 zakwalifikowano
30. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997 zakwalifikowano
31. Paweł NASUTA UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996 zakwalifikowano
32. Konrad BENDOWSKI AZS AWF POZNAŃ 12.11.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996
2. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996
3. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996
3. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
5. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
6. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
7. Tomasz OSAJDA KKSZ KONIN 22.12.1996
8. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
9. Damian Ławresz UKS 13 BIAŁYSTOK 27.06.1996
10. Jakub KUPCZYŃSKI O.Ś. AZS POZNAŃ 31.03.1997
11. Krzysztof Kaczkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.10.1997
12. Jan BURSKI DRAGON ŁÓDŹ 15.11.1996
13. Mikołaj MAZUR KKSZ KONIN 20.04.1996
14. Tomas HOLEC
15. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997
16. Oliwier FILIPCZAK DRAGON ŁÓDŹ 15.06.1996
17. Patryk OKRÓJ KKSZ KONIN 18.01.1996
18. Mateusz PYCHYŃSKI KKSZ KONIN 08.10.1997
19. Michał ROGUZ DRAGON ŁÓDŹ 02.01.1997
20. Dominik BURY TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.1997
21. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
22. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997
23. Patryk JASKULSKI KKSZ KONIN 06.09.1997
24. Patryk ZAREMBA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.06.1997
25. Vitt LESAK
26. Piotr SOBCZYK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 23.06.1997
27. Jakub PATYNA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.1997
28. Kacper CIESIELSKI AZS AWF POZNAŃ 30.11.1996
29. Michał ŁUKASZEWICZ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.09.1996
30. Mateusz WERNER AZS AWF POZNAŃ 02.08.1997
31. Paweł NASUTA UKS 13 BIAŁYSTOK 18.10.1996
32. Konrad BENDOWSKI AZS AWF POZNAŃ 12.11.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy