Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Joanna WĄTOR 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996
2. Anastasia KOCHETOVA 0
3. Anna KRASNORUTSKAYA 0
4. Mariya TSYMBOTA 0
5. Kea KRUEGER 0
6. Daria GICZAN 25 UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997
7. Laura PATERNOTTE 0
8. Kristina TEN 0
9. Paulina WIDERA 2 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
10. Milena MAMEDOVA 0
11. Sarah KIEFFER 0
12. Nadiya KOZAK 0
13. Ksenia BODROVA 0
14. Lisa VAN DER LINDE 0
15. Nadia KRÓLIKOWSKA 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
16. Anna SOLOVYEVA 0
17. Lea MALFRAIT 0
18. Karolina CIEŚLAR 4 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996
19. Anna YEDNORAL 0
20. Julita ZAWADZKA 33 KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.03.1997
21. Monika WYSOCKA 20 UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
22. Zofia KWIATKOWSKA 0 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 07.04.1996
23. Anna BASHTA 0
24. Lili DRAJKO 0
25. Karolina KALETA 5 KS KARABELA 15.01.1996
26. Yulia GOLOVINA 0
27. Anastasiya BEREZHNAYA 0
28. Martyna TOBIASZEWSKA 6 UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
29. Magdalena SZTYBER 19 UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1997
30. Julia Dobińska 7 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996
31. Rasel BLATZ 0
32. Evgenia ALENINA 0
33. Michalina KOSTRZEWA 16 O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1996
34. Ewa KSIĄDZ 37 UKS DZIKA ŚWIERZNO 02.05.1996
35. Daria KOCHETOVA 0
36. Weronika MICHALAK 18 KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
37. Martyna TRZMIELEWSKA 8 KS KARABELA 01.07.1996
38. Lena KELECSENYI 0
39. Cara OTTENBACHER 0
40. Inga LAYDEGER 0
41. Anna CIOS 9 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996
42. Alexandra HELL 0
43. Elizaveta NIKOLAEVA 0
44. Ksenia RUMYANTSEVA 0
45. Katarzyna LENGOWSKA 14 KKSZ KONIN 04.02.1997
46. Agnieszka STRYSZOWSKA 29 AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
47. Izabela NITCZYŃSKA 17 UKS SZABLA ZĄBKI 19.04.1997
48. Ekaterina KOSTINA 0
49. Wiktoria JEŻEWSKA 26 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997
50. Marta GERAGA 10 KKSZ KONIN 12.04.1996
51. Layla WYATT 0
52. Aleksandra KORDAS 15 AZS AWF KATOWICE 13.03.1996
53. Sara CIESIELSKA 11 KKSZ KONIN 15.09.1996
54. Paulina LICHTOROWICZ 28 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23.07.1997
55. Aleksandra MARTYNOVA 0
56. Marlene ERTZ 0
57. Natalia UBOWSKA 12 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997
58. Weronika RADOLSKA 39 KKSZ KONIN 04.01.1996
59. Kristina KRASNORUTSKAYA 0
60. Urszula SAŁAŃSKA 13 UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 05.05.1997
61. Diana ZALEVSKA 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina CIEŚLAR ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996 zakwalifikowano
2. Anna KRASNORUTSKAYA zakwalifikowano
2. Alexandra HELL zakwalifikowano
4. Martyna TRZMIELEWSKA KS KARABELA 01.07.1996 zakwalifikowano
5. Anna BASHTA zakwalifikowano
6. Aleksandra MARTYNOVA zakwalifikowano
7. Wiktoria JEŻEWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997 zakwalifikowano
8. Anna SOLOVYEVA zakwalifikowano
9. Milena MAMEDOVA zakwalifikowano
10. Lili DRAJKO zakwalifikowano
11. Daria KOCHETOVA zakwalifikowano
11. Ksenia BODROVA zakwalifikowano
13. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997 zakwalifikowano
14. Cara OTTENBACHER zakwalifikowano
15. Ekaterina KOSTINA zakwalifikowano
16. Diana ZALEVSKA zakwalifikowano
17. Kristina KRASNORUTSKAYA zakwalifikowano
18. Anastasiya BEREZHNAYA zakwalifikowano
19. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997 zakwalifikowano
20. Nadiya KOZAK zakwalifikowano
21. Lena KELECSENYI zakwalifikowano
22. Julia Dobińska ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996 zakwalifikowano
23. Anna CIOS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996 zakwalifikowano
24. Anna YEDNORAL zakwalifikowano
25. Anastasia KOCHETOVA zakwalifikowano
26. Laura PATERNOTTE zakwalifikowano
27. Lisa VAN DER LINDE zakwalifikowano
27. Kea KRUEGER zakwalifikowano
29. Kristina TEN zakwalifikowano
30. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997 zakwalifikowano
31. Zofia KWIATKOWSKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 07.04.1996 zakwalifikowano
32. Michalina KOSTRZEWA O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1996 zakwalifikowano
33. Ksenia RUMYANTSEVA zakwalifikowano
34. Magdalena SZTYBER UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1997 zakwalifikowano
35. Yulia GOLOVINA zakwalifikowano
36. Aleksandra KORDAS AZS AWF KATOWICE 13.03.1996 zakwalifikowano
37. Weronika RADOLSKA KKSZ KONIN 04.01.1996 zakwalifikowano
38. Joanna WĄTOR TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996 zakwalifikowano
39. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997 zakwalifikowano
39. Karolina KALETA KS KARABELA 15.01.1996 zakwalifikowano
41. Mariya TSYMBOTA zakwalifikowano
42. Evgenia ALENINA zakwalifikowano
43. Rasel BLATZ zakwalifikowano
44. Lea MALFRAIT zakwalifikowano
45. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997 zakwalifikowano
46. Sara CIESIELSKA KKSZ KONIN 15.09.1996 zakwalifikowano
47. Urszula SAŁAŃSKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 05.05.1997 zakwalifikowano
48. Paulina LICHTOROWICZ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23.07.1997 zakwalifikowano
49. Izabela NITCZYŃSKA UKS SZABLA ZĄBKI 19.04.1997 zakwalifikowano
49. Marlene ERTZ zakwalifikowano
51. Layla WYATT zakwalifikowano
52. Sarah KIEFFER zakwalifikowano
53. Elizaveta NIKOLAEVA zakwalifikowano
54. Inga LAYDEGER zakwalifikowano
55. Ewa KSIĄDZ UKS DZIKA ŚWIERZNO 02.05.1996 zakwalifikowano
56. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997 zakwalifikowano
57. Julita ZAWADZKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.03.1997 zakwalifikowano
58. Daria GICZAN UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997 zakwalifikowano
59. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997 zakwalifikowano
60. Natalia UBOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997 zakwalifikowano
60. Marta GERAGA KKSZ KONIN 12.04.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Lili DRAJKO
2. Martyna TRZMIELEWSKA KS KARABELA 01.07.1996
3. Karolina CIEŚLAR ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 26.04.1996
3. Kea KRUEGER
5. Anna BASHTA
6. Milena MAMEDOVA
7. Ekaterina KOSTINA
8. Sara CIESIELSKA KKSZ KONIN 15.09.1996
9. Anna KRASNORUTSKAYA
10. Ksenia BODROVA
11. Diana ZALEVSKA
12. Nadiya KOZAK
13. Lena KELECSENYI
14. Laura PATERNOTTE
15. Zofia KWIATKOWSKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 07.04.1996
16. Karolina KALETA KS KARABELA 15.01.1996
17. Alexandra HELL
18. Aleksandra MARTYNOVA
19. Wiktoria JEŻEWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.05.1997
20. Anna SOLOVYEVA
21. Daria KOCHETOVA
22. Nadia KRÓLIKOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 27.05.1997
23. Cara OTTENBACHER
24. Kristina KRASNORUTSKAYA
25. Anna CIOS TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13.06.1996
26. Kristina TEN
27. Paulina WIDERA ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24.02.1997
28. Ksenia RUMYANTSEVA
29. Weronika RADOLSKA KKSZ KONIN 04.01.1996
30. Mariya TSYMBOTA
31. Rasel BLATZ
32. Urszula SAŁAŃSKA UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA 05.05.1997
33. Anastasiya BEREZHNAYA
34. Martyna TOBIASZEWSKA UKS 13 BIAŁYSTOK 11.04.1997
35. Julia Dobińska ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 19.08.1996
36. Anna YEDNORAL
37. Anastasia KOCHETOVA
38. Lisa VAN DER LINDE
39. Michalina KOSTRZEWA O.Ś. AZS POZNAŃ 07.04.1996
40. Magdalena SZTYBER UKS SZABLA ZĄBKI 26.08.1997
41. Yulia GOLOVINA
42. Aleksandra KORDAS AZS AWF KATOWICE 13.03.1996
43. Joanna WĄTOR TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 04.12.1996
44. Katarzyna LENGOWSKA KKSZ KONIN 04.02.1997
45. Evgenia ALENINA
46. Lea MALFRAIT
47. Weronika MICHALAK KU AZS-UAM POZNAŃ. 09.09.1997
48. Paulina LICHTOROWICZ TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23.07.1997
49. Izabela NITCZYŃSKA UKS SZABLA ZĄBKI 19.04.1997
49. Marlene ERTZ
51. Layla WYATT
52. Sarah KIEFFER
53. Elizaveta NIKOLAEVA
54. Inga LAYDEGER
55. Ewa KSIĄDZ UKS DZIKA ŚWIERZNO 02.05.1996
56. Monika WYSOCKA UKS 13 BIAŁYSTOK 28.10.1997
57. Julita ZAWADZKA KU AZS-UAM POZNAŃ. 15.03.1997
58. Daria GICZAN UKS 13 BIAŁYSTOK 18.01.1997
59. Agnieszka STRYSZOWSKA AZS AWF POZNAŃ 24.04.1997
60. Natalia UBOWSKA TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.02.1997
60. Marta GERAGA KKSZ KONIN 12.04.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy