Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.03.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kamil SIWEK 1 KKSZ KONIN 22.01.1996
2. Viktor KURUDIMOV 0
3. Constantin KRAUSE 0
4. Vasily KURALEV 0
5. Mateusz DĄBROWSKI 43 MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997
6. Krzysztof WOŹNY 2 KKSZ KONIN 31.03.1996
7. Daniil FEDEROV 0
8. Kirill EFIMOV 0
9. Alexander LEONOV 0
10. Mateusz GODLEWSKI 0 KKSZ KONIN 18.04.1997
11. Mateusz SZATKOWSKI 3 AZS AWF WARSZAWA 04.04.1996
12. Filip GRZEGOREK 44 MUKS VICTOR WARSZAWA 14.06.1997
13. Oleg LAKOMKIN 0
14. Luca CHIODETTO 0
15. Eddie CHIN 0
16. Fedor KOLOTAEV 0
17. Mateusz Knez 6 O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
18. David HOFMANN 0
19. Pavel NIKONOV 0
20. Jonathan SAUER 0
21. Mikhail KISCHENKOV 0
22. Michał KISIEL 7 MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
23. Dawid ŁOGWINOWICZ 39 UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997
24. Ivan TKACHEV 0
25. Yuriy PYESHKOV 0
26. Egor BRONIKOV 0
27. Vasiliy SHIRSHOV 0
28. Michał RÓŻYCKI 8 AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
29. Rik THEIJSSEN 0
30. Daniil KEIZEROV 0
31. Michał ŁUKASZEWICZ 35 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.09.1996
32. Rafał GOLEWSKI 9 KKSZ KONIN 07.05.1996
33. Pavel MATYASH 0
34. Maksym POLISHUK 0
35. Kamil GRONIECKI 10 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
36. Bartosz STREJZA 32 KKSZ KONIN 24.06.1997
37. Vladyslav SADOVETS 0
38. Petr NIKONOV 0
39. Jonas REINHARD 0
40. Alexey NAUMOV 0
41. Anikita-Platon ERMAKOV 0
42. Nikita KLOCHKOV 0
43. Daniela MORVAI 0
44. Jan SKOBIEJ 55 UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 06.05.1997
45. Patryk OKRÓJ 11 KKSZ KONIN 18.01.1996
46. Mark MATUZ 0
47. Bartosz GRZEŚKOWIAK 13 O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
48. Nikita YAKOVENKO 0
49. Miroslav BYKOV 0
50. Patryk WIECZORKIEWICZ 29 KKSZ KONIN 04.04.1996
51. Kostantyn VORONOV 0
52. Jakub DAMS 28 KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
53. Aron HOLLOS 0
54. Dmitrijs SOROKIN 0
55. Ilya SEMIN 0
56. Sergey KOZYARCHUK 0
57. Artemy KUZMIN 0
58. Stefan WITKOWSKI 0 AZS AWF KATOWICE 10.11.1996
59. Umut ULUSALOGLU 0
60. Nikola TASIC 0
61. Iurii NIKITIN 0
62. Bogdan PLATONOV 0
63. Jonas STEGER 0
64. Benjamin VASS 0 29.04.1996
65. Mateusz KAWALIŁO 16 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
66. Artemy STEPANOV 0
67. Tomasz OSAJDA 24 KKSZ KONIN 22.12.1996
68. Huba GEMESI 0
69. Dmytro DEMYANOV 0 08.05.1996
70. Alexander DMITRIEV 0
71. Kevin KAINZ 0
72. Stanislav LEVCHENKO 0
73. Adrian DZWONIARSKI 22 KKSZ KONIN 28.10.1997
74. Mate BANCSICS 0
75. Jakub ŁOCHOWSKI 0 UKS 13 BIAŁYSTOK 04.09.1996
76. Artem IURCHENKO 0 09.02.1997
77. Alexandre KAES 0
78. Thomas SCHAICH 0
79. Andrey GLADKOV 0
80. Richard BERNSTEIN 0
81. Beniamin BADURA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997
82. Alexander BUDARIN 0
83. Paul NILS 0
84. Viktor HABONY 0
85. Jiri PLONER 0
86. Maksymilian PRACZ 23 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Iurii NIKITIN zakwalifikowano
2. Vasiliy SHIRSHOV zakwalifikowano
3. Nikita KLOCHKOV zakwalifikowano
4. Ilya SEMIN zakwalifikowano
5. Bogdan PLATONOV zakwalifikowano
6. Daniil FEDEROV zakwalifikowano
7. Constantin KRAUSE zakwalifikowano
8. Huba GEMESI zakwalifikowano
9. Mateusz SZATKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 04.04.1996 zakwalifikowano
10. Eddie CHIN zakwalifikowano
11. Viktor HABONY zakwalifikowano
12. Kostantyn VORONOV zakwalifikowano
13. Nikita YAKOVENKO zakwalifikowano
14. Maksym POLISHUK zakwalifikowano
15. Alexandre KAES zakwalifikowano
16. Artemy STEPANOV zakwalifikowano
17. Luca CHIODETTO zakwalifikowano
18. Stanislav LEVCHENKO zakwalifikowano
19. Michał RÓŻYCKI AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996 zakwalifikowano
19. Daniil KEIZEROV zakwalifikowano
21. Jiri PLONER zakwalifikowano
22. Thomas SCHAICH zakwalifikowano
23. Patryk OKRÓJ KKSZ KONIN 18.01.1996 zakwalifikowano
24. Dmitrijs SOROKIN zakwalifikowano
25. Petr NIKONOV zakwalifikowano
26. Umut ULUSALOGLU zakwalifikowano
27. Mate BANCSICS zakwalifikowano
28. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996 zakwalifikowano
29. Vasily KURALEV zakwalifikowano
30. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997 zakwalifikowano
31. Jonathan SAUER zakwalifikowano
32. Andrey GLADKOV zakwalifikowano
33. Jonas STEGER zakwalifikowano
34. Miroslav BYKOV zakwalifikowano
35. Rafał GOLEWSKI KKSZ KONIN 07.05.1996 zakwalifikowano
36. Daniela MORVAI zakwalifikowano
37. Artemy KUZMIN zakwalifikowano
38. Sergey KOZYARCHUK zakwalifikowano
39. Vladyslav SADOVETS zakwalifikowano
39. Jakub ŁOCHOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 04.09.1996 zakwalifikowano
41. Alexey NAUMOV zakwalifikowano
42. Pavel MATYASH zakwalifikowano
43. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996 zakwalifikowano
44. Kevin KAINZ zakwalifikowano
45. Yuriy PYESHKOV zakwalifikowano
46. Tomasz OSAJDA KKSZ KONIN 22.12.1996 zakwalifikowano
47. Mikhail KISCHENKOV zakwalifikowano
48. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996 zakwalifikowano
49. Fedor KOLOTAEV zakwalifikowano
50. Kirill EFIMOV zakwalifikowano
51. Ivan TKACHEV zakwalifikowano
52. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997 zakwalifikowano
53. Alexander DMITRIEV zakwalifikowano
54. Alexander LEONOV zakwalifikowano
55. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997 zakwalifikowano
56. Benjamin VASS 29.04.1996 zakwalifikowano
57. Artem IURCHENKO 09.02.1997 zakwalifikowano
58. Filip GRZEGOREK MUKS VICTOR WARSZAWA 14.06.1997 zakwalifikowano
59. Egor BRONIKOV zakwalifikowano
60. Aron HOLLOS zakwalifikowano
61. Anikita-Platon ERMAKOV zakwalifikowano
62. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997 zakwalifikowano
63. Paul NILS zakwalifikowano
64. Jonas REINHARD zakwalifikowano
65. Richard BERNSTEIN zakwalifikowano
66. Nikola TASIC zakwalifikowano
67. Beniamin BADURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997 zakwalifikowano
68. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997 zakwalifikowano
69. David HOFMANN zakwalifikowano
70. Pavel NIKONOV zakwalifikowano
71. Viktor KURUDIMOV zakwalifikowano
72. Mateusz DĄBROWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997 zakwalifikowano
73. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996 zakwalifikowano
74. Michał ŁUKASZEWICZ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.09.1996 zakwalifikowano
75. Oleg LAKOMKIN zakwalifikowano
76. Dmytro DEMYANOV 08.05.1996 zakwalifikowano
77. Alexander BUDARIN zakwalifikowano
78. Mark MATUZ zakwalifikowano
79. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997 zakwalifikowano
80. Rik THEIJSSEN zakwalifikowano
81. Stefan WITKOWSKI AZS AWF KATOWICE 10.11.1996 zakwalifikowano
82. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996 zakwalifikowano
83. Patryk WIECZORKIEWICZ KKSZ KONIN 04.04.1996 zakwalifikowano
84. Jan SKOBIEJ UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 06.05.1997 zakwalifikowano
85. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997 zakwalifikowano
86. Dawid ŁOGWINOWICZ UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Constantin KRAUSE
2. Ilya SEMIN
3. Huba GEMESI
3. Viktor HABONY
5. Kostantyn VORONOV
6. Maksym POLISHUK
7. Artemy STEPANOV
8. Miroslav BYKOV
9. Bogdan PLATONOV
10. Eddie CHIN
11. Nikita YAKOVENKO
12. Alexandre KAES
13. Mate BANCSICS
14. Andrey GLADKOV
15. Rafał GOLEWSKI KKSZ KONIN 07.05.1996
16. Alexey NAUMOV
17. Iurii NIKITIN
18. Vasiliy SHIRSHOV
19. Nikita KLOCHKOV
20. Stanislav LEVCHENKO
21. Michał RÓŻYCKI AZS AWF WARSZAWA 18.09.1996
21. Daniil KEIZEROV
23. Thomas SCHAICH
24. Patryk OKRÓJ KKSZ KONIN 18.01.1996
25. Umut ULUSALOGLU
26. Krzysztof WOŹNY KKSZ KONIN 31.03.1996
27. Vasily KURALEV
28. Vladyslav SADOVETS
29. Kevin KAINZ
30. Kamil SIWEK KKSZ KONIN 22.01.1996
31. Benjamin VASS 29.04.1996
32. Pavel NIKONOV
33. Daniil FEDEROV
34. Mateusz SZATKOWSKI AZS AWF WARSZAWA 04.04.1996
35. Luca CHIODETTO
36. Jiri PLONER
37. Dmitrijs SOROKIN
38. Petr NIKONOV
39. Michał KISIEL MUKS VICTOR WARSZAWA 03.10.1997
40. Jonathan SAUER
41. Jonas STEGER
42. Daniela MORVAI
43. Artemy KUZMIN
44. Sergey KOZYARCHUK
45. Jakub ŁOCHOWSKI UKS 13 BIAŁYSTOK 04.09.1996
46. Pavel MATYASH
47. Maksymilian PRACZ O.Ś. AZS POZNAŃ 23.05.1996
48. Tomasz OSAJDA KKSZ KONIN 22.12.1996
49. Fedor KOLOTAEV
50. Mateusz Knez O.Ś. AZS POZNAŃ 10.04.1997
51. Alexander DMITRIEV
52. Alexander LEONOV
53. Bartosz STREJZA KKSZ KONIN 24.06.1997
54. Artem IURCHENKO 09.02.1997
55. Anikita-Platon ERMAKOV
56. Bartosz GRZEŚKOWIAK O.Ś. AZS POZNAŃ 20.07.1997
57. Richard BERNSTEIN
58. Nikola TASIC
59. David HOFMANN
60. Viktor KURUDIMOV
61. Mark MATUZ
62. Jakub DAMS KU AZS-UAM POZNAŃ. 17.12.1997
63. Mateusz KAWALIŁO TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15.09.1996
64. Jan SKOBIEJ UKS SIÓDEMKA SZCZECINEK 06.05.1997
65. Yuriy PYESHKOV
66. Mikhail KISCHENKOV
67. Kirill EFIMOV
68. Ivan TKACHEV
69. Filip GRZEGOREK MUKS VICTOR WARSZAWA 14.06.1997
70. Egor BRONIKOV
71. Aron HOLLOS
72. Paul NILS
73. Jonas REINHARD
74. Beniamin BADURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.03.1997
75. Adrian DZWONIARSKI KKSZ KONIN 28.10.1997
76. Mateusz DĄBROWSKI MUKS VICTOR WARSZAWA 26.12.1997
77. Kamil GRONIECKI TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21.01.1996
78. Michał ŁUKASZEWICZ UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 19.09.1996
79. Oleg LAKOMKIN
80. Dmytro DEMYANOV 08.05.1996
81. Alexander BUDARIN
82. Rik THEIJSSEN
83. Stefan WITKOWSKI AZS AWF KATOWICE 10.11.1996
84. Patryk WIECZORKIEWICZ KKSZ KONIN 04.04.1996
85. Mateusz GODLEWSKI KKSZ KONIN 18.04.1997
86. Dawid ŁOGWINOWICZ UKS 13 BIAŁYSTOK 21.07.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy