Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.12.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Barbara Piekarska 22 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
2. Dorota ROŻNIECKA 24 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
3. Wioletta ELIAS 66 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997
4. Anna MROSZCZAK 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
5. Justyna JAGIEŁKO 2 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997
6. Paulina WILASZEK 21 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
7. Aleksandra SIWOŃ 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
8. Joanna STĘŻALSKA 102 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998
9. Patrycja WADACH 69 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997
10. Klaudia SERWACKA 32 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
11. Katarzyna TARASIEWICZ 100 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.11.1997
12. Agnieszka GRYSZKA 3 KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
13. Dominika MARKOWICZ 82 PIAST GLIWICE 12.04.1997
14. Weronika SKORUPA 34 T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
15. Zuzanna BASAŁYGO 84 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
16. Wiktoria ZAMACHOWSKA 18 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
17. Olga PRZYBYŁA 4 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997
18. Agnieszka ROLEK 5 AZS AWF KATOWICE 03.06.1997
19. Kinga BRAWAŃSKA 37 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
20. Malwina MACIONCZYK 89 UKS TRÓJKA RADLIN 21.12.1998
21. Oliwia MALOWANIEC 94 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
22. Rozalia DARDA 10 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
23. Julia NIEGOWSKA 63 AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
24. Weronika RABCZEWSKA 6 AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
25. Patrycja SARNA 47 KS SZPADA WROCŁAW. 19.04.1997
26. Klaudia PUŁA 14 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
27. Aleksandra PISAREK 49 AZS AWF KATOWICE 25.02.1998
28. Aleksandra ZIMNOCH 9 AZS AWF KATOWICE 08.03.1997
29. Gabriela JAROSZ 7 SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997
30. Sara CHMYŁKO 50 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997
31. Izabella KONWICKA 48 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
32. Olga NAWROCKA 91 KKS KRAKÓW 10.03.1997

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998 zakwalifikowano
2. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998 zakwalifikowano
3. Justyna JAGIEŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997 zakwalifikowano
4. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997 zakwalifikowano
5. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
6. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997 zakwalifikowano
7. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997 zakwalifikowano
7. Weronika SKORUPA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997 zakwalifikowano
9. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
10. Katarzyna TARASIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.11.1997 zakwalifikowano
11. Agnieszka ROLEK AZS AWF KATOWICE 03.06.1997 zakwalifikowano
12. Olga NAWROCKA KKS KRAKÓW 10.03.1997 zakwalifikowano
13. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997 zakwalifikowano
14. Klaudia SERWACKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998 zakwalifikowano
15. Olga PRZYBYŁA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997 zakwalifikowano
16. Aleksandra SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997 zakwalifikowano
16. Patrycja SARNA KS SZPADA WROCŁAW. 19.04.1997 zakwalifikowano
18. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998 zakwalifikowano
19. Aleksandra PISAREK AZS AWF KATOWICE 25.02.1998 zakwalifikowano
20. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998 zakwalifikowano
21. Wioletta ELIAS T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997 zakwalifikowano
22. Aleksandra ZIMNOCH AZS AWF KATOWICE 08.03.1997 zakwalifikowano
23. Malwina MACIONCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 21.12.1998 zakwalifikowano
24. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998 zakwalifikowano
25. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997 zakwalifikowano
26. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998 zakwalifikowano
27. Dominika MARKOWICZ PIAST GLIWICE 12.04.1997 zakwalifikowano
28. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998 zakwalifikowano
28. Joanna STĘŻALSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998 zakwalifikowano
30. Julia NIEGOWSKA AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998 zakwalifikowano
31. Patrycja WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997 zakwalifikowano
32. Sara CHMYŁKO T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Justyna JAGIEŁKO PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 31.08.1997
2. Klaudia PUŁA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 02.05.1997
3. Anna MROSZCZAK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 02.10.1997
3. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
5. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
6. Barbara Piekarska AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13.05.1998
7. Agnieszka ROLEK AZS AWF KATOWICE 03.06.1997
8. Wioletta ELIAS T.S. GÓRNIK RADLIN 09.07.1997
9. Gabriela JAROSZ SKS RADOMYŚL WIELKI 29.01.1997
10. Agnieszka GRYSZKA KS SZPADA WROCŁAW. 27.07.1997
11. Weronika SKORUPA T.S. GÓRNIK RADLIN 26.09.1997
12. Katarzyna TARASIEWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.11.1997
13. Patrycja SARNA KS SZPADA WROCŁAW. 19.04.1997
14. Kinga BRAWAŃSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 05.09.1998
15. Aleksandra PISAREK AZS AWF KATOWICE 25.02.1998
16. Oliwia MALOWANIEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 29.04.1998
17. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
18. Olga NAWROCKA KKS KRAKÓW 10.03.1997
19. Klaudia SERWACKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.04.1998
20. Olga PRZYBYŁA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 25.06.1997
21. Aleksandra SIWOŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 04.09.1997
22. Rozalia DARDA MKS KUSY SZCZECIN 19.07.1998
23. Aleksandra ZIMNOCH AZS AWF KATOWICE 08.03.1997
24. Malwina MACIONCZYK UKS TRÓJKA RADLIN 21.12.1998
25. Izabella KONWICKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.06.1998
26. Dorota ROŻNIECKA SKS RADOMYŚL WIELKI 29.10.1997
27. Zuzanna BASAŁYGO WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 07.09.1998
28. Dominika MARKOWICZ PIAST GLIWICE 12.04.1997
29. Joanna STĘŻALSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.06.1998
30. Julia NIEGOWSKA AZS AWF WROCŁAW 29.11.1998
31. Patrycja WADACH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 26.10.1997
32. Sara CHMYŁKO T.S. GÓRNIK RADLIN 20.06.1997

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy