Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.12.2010


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tomasz SMOLEŃ 50 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
2. Daniel OCHMANN 0 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 26.10.1995
3. Jakub SZYDŁOWSKI 26 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995
4. Paweł Golec 22 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
5. Patryk SZOPA 42 KKS KRAKÓW 31.12.1996
6. Bartłomiej KARDAS 0 MDK NR 1 BYTOM 23.11.1995
7. Sebastian Majgier 3 PIAST GLIWICE 13.03.1995
8. Jan KORONKIEWICZ 25 KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995
9. Daniel NIESTRÓJ 19 PIAST GLIWICE 08.06.1995
10. Tadeusz Koc 8 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
11. Marcin HUNT 55 RMKS RYBNIK 10.11.1996
12. Brandon NIŹNIK 0 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.07.1996
13. Władysław DEYNEZHENKO 54 STSZERM LEGIA WARSZAWA 23.04.1995
14. Tomasz WYKA 48 MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996
15. Paweł CIEŚLIK 21 PIAST GLIWICE 05.04.1995
16. Jakub CIURKO 18 T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996
17. Maciej PONICKI 37 AZS AWF KATOWICE 02.07.1995
18. Bartosz GABRYŚ 0 PIAST GLIWICE 10.02.1996
19. Mikołaj MROSZCZAK 14 RMKS RYBNIK 22.07.1995
20. Jan KAPAŁA 60 MUSZKIETER GLIWICE 27.02.1995
21. Karol Budek 53 KKS KRAKÓW 08.07.1996
22. Patryk SZLAMA 16 PIAST GLIWICE 18.03.1996
23. Przemysław TRZEPIZUR 17 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
24. Łukasz BERWID 57 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.1995
25. Jakub TUREK 32 PIAST GLIWICE 12.03.1996
26. Patryk SZEWCZYK 0 KKS KRAKÓW 15.10.1996
27. Aleksander WIŚNIOWSKI 35 UKS START OPOLE 04.06.1996
28. Karol WÓJCIK 60 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 19.04.1995

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
2. Jan KORONKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995 zakwalifikowano
3. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
4. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
5. Mikołaj MROSZCZAK RMKS RYBNIK 22.07.1995 zakwalifikowano
6. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995 zakwalifikowano
7. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996 zakwalifikowano
8. Jakub CIURKO T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996 zakwalifikowano
9. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996 zakwalifikowano
10. Tomasz SMOLEŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996 zakwalifikowano
11. Jakub TUREK PIAST GLIWICE 12.03.1996 zakwalifikowano
12. Jakub SZYDŁOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995 zakwalifikowano
13. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
14. Tomasz WYKA MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996 zakwalifikowano
15. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996 zakwalifikowano
16. Jan KAPAŁA MUSZKIETER GLIWICE 27.02.1995 zakwalifikowano
17. Karol WÓJCIK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 19.04.1995 zakwalifikowano
18. Władysław DEYNEZHENKO STSZERM LEGIA WARSZAWA 23.04.1995 zakwalifikowano
19. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
20. Maciej PONICKI AZS AWF KATOWICE 02.07.1995 zakwalifikowano
21. Bartosz GABRYŚ PIAST GLIWICE 10.02.1996 zakwalifikowano
22. Paweł CIEŚLIK PIAST GLIWICE 05.04.1995 zakwalifikowano
23. Marcin HUNT RMKS RYBNIK 10.11.1996 zakwalifikowano
24. Łukasz BERWID MUSZKIETER GLIWICE 27.07.1995 zakwalifikowano
25. Daniel OCHMANN DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 26.10.1995 zakwalifikowano
26. Brandon NIŹNIK T.S. GÓRNIK RADLIN 22.07.1996 zakwalifikowano
27. Bartłomiej KARDAS MDK NR 1 BYTOM 23.11.1995 zakwalifikowano
28. Patryk SZEWCZYK KKS KRAKÓW 15.10.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
2. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996
3. Jan KORONKIEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 26.06.1995
3. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995
5. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
6. Mikołaj MROSZCZAK RMKS RYBNIK 22.07.1995
7. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
8. Aleksander WIŚNIOWSKI UKS START OPOLE 04.06.1996
9. Jakub CIURKO T.S. GÓRNIK RADLIN 12.01.1996
10. Jakub SZYDŁOWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.08.1995
11. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
12. Jan KAPAŁA MUSZKIETER GLIWICE 27.02.1995
13. Władysław DEYNEZHENKO STSZERM LEGIA WARSZAWA 23.04.1995
14. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
15. Paweł CIEŚLIK PIAST GLIWICE 05.04.1995
16. Marcin HUNT RMKS RYBNIK 10.11.1996
17. Tomasz SMOLEŃ T.S. GÓRNIK RADLIN 10.05.1996
18. Jakub TUREK PIAST GLIWICE 12.03.1996
19. Tomasz WYKA MUSZKIETER GLIWICE 11.07.1996
20. Patryk SZOPA KKS KRAKÓW 31.12.1996
21. Karol WÓJCIK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 19.04.1995
22. Maciej PONICKI AZS AWF KATOWICE 02.07.1995
23. Bartosz GABRYŚ PIAST GLIWICE 10.02.1996
24. Łukasz BERWID MUSZKIETER GLIWICE 27.07.1995
25. Daniel OCHMANN DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 26.10.1995
26. Brandon NIŹNIK T.S. GÓRNIK RADLIN 22.07.1996
27. Bartłomiej KARDAS MDK NR 1 BYTOM 23.11.1995
28. Patryk SZEWCZYK KKS KRAKÓW 15.10.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy