Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.04.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WALCZAK Karolina | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
2. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | 33 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
3. | WIĘCKOWSKA Irena | 3 | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
4. | PASTERNAK Magdalena | 18 | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
5. | TRZMIELEWSKA Martyna | 0 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
6. | MACIEJEWSKA Weronika | 13 | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
7. | Kozaczuk Małgorzata | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
8. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | 31 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
9. | Puda Marta | 15 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
10. | KALETA Karolina | 0 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
11. | Grzegorek Małgorzata | 24 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
12. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
13. | KĘDZIORA Katarzyna | 5 | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
14. | WILCZYŃSKA Lidia | 12 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 |
15. | Komisarczyk Martyna | 11 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
16. | KAMIŃSKA Daria | 29 | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
17. | SKUBISZEWSKA Marta | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
18. | BIJAK Sylwia | 22 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
19. | KULIKOWSKA Laura | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
20. | OSTOJSKA Matylda | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
21. | SZUMILAS Nicola | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
22. | ŁUCZAK Martyna | 27 | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
23. | CIWONIUK Anna | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 |
24. | Wątor Angelika | 16 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
25. | RZEPKA Marika | 23 | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
26. | PLUTA Izabela | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 29.10.1993 |
27. | ZDROJEWSKA Agnieszka | 9 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
28. | Sajewicz Izabela | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 |
29. | RAK Katarzyna | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 | zakwalifikowano |
1. | WILCZYŃSKA Lidia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 | zakwalifikowano |
3. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 | zakwalifikowano |
4. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
5. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 | zakwalifikowano |
6. | Sajewicz Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 | zakwalifikowano |
7. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
8. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 | zakwalifikowano |
9. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
10. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 | zakwalifikowano |
11. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
12. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 | zakwalifikowano |
13. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 | zakwalifikowano |
14. | CIWONIUK Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 | zakwalifikowano |
15. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
16. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 | zakwalifikowano |
17. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
18. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 | zakwalifikowano |
18. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 | zakwalifikowano |
20. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
21. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 | zakwalifikowano |
22. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
23. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
24. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
25. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
26. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
27. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
28. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
29. | PLUTA Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 29.10.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
2. | ZDROJEWSKA Agnieszka | O.Ś. AZS POZNAŃ | 19.08.1988 |
3. | WIĘCKOWSKA Irena | KKSZ KONIN | 17.02.1982 |
3. | SKUBISZEWSKA Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.01.1987 |
5. | WILCZYŃSKA Lidia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.08.1988 |
6. | Sajewicz Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 09.08.1987 |
7. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
8. | CIWONIUK Anna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.04.1988 |
9. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
10. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
11. | Kozaczuk Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 06.06.1988 |
12. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
13. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
14. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
15. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
16. | SZUMILAS Nicola | KU AZS-UAM POZNAŃ | 13.08.1994 |
17. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
18. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
19. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
20. | KAMIŃSKA Daria | KKSZ KONIN | 21.11.1994 |
21. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
22. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
23. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
24. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
25. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
26. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
27. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
28. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
29. | PLUTA Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 29.10.1993 |