Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 16.04.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | TRZEBIŃSKI Karol | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 |
2. | Koniusz Marcin | 1 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
3. | WRÓBEL Mariusz | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
4. | MARZEC Kamil | 21 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
5. | Stanisławski Adrian | 38 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
6. | GAL Michał | 23 | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
7. | MAJZEL Marek | 0 | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 |
8. | WĘGLIŃSKI Paweł | 41 | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
9. | JANASIK Adam | 50 | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
10. | SKRODZKI Adam | 2 | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
11. | MAZUR Bartosz | 20 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
12. | MILAS Artur | 52 | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
13. | KUTEK Łukasz | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1988 |
14. | Górski Mateusz | 3 | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
15. | ŁYSIK Bartłomiej | 40 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
16. | OLEJNIK Daniel | 17 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
17. | Koniusz Bartosz | 18 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
18. | MAJCHERSKI Aleksander | 47 | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
19. | STĘPIEŃ Krystian | 24 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
20. | DYNOWSKI Piotr | 0 | KKSZ KONIN | 14.08.1994 |
21. | CERANOWICZ Jakub | 4 | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
22. | WICHER Mateusz | 45 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
23. | WIĘCH Sebastian | 16 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
24. | JASTRZĘBSKI Filip | 35 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
25. | STASZAK Artur | 53 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
26. | PIŃSKI Przemysław | 25 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
27. | SKUBISZEWSKI Damian | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
28. | ŻELECHOWSKI Szymon | 15 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
29. | CHORCHOWSKI Kewin | 54 | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
30. | KOSMAN Michał | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
31. | KWIATKOWSKI Paweł | 36 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 |
32. | RADWAŃSKI Maciej | 26 | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
33. | MAŃCZAK Mariusz | 46 | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
34. | OŁDYŃSKI Bartosz | 27 | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 |
35. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
36. | DOMINIK Grzegorz | 34 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.01.1983 |
37. | Koniusz Piotr | 13 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
38. | Dzwoniarski Damian | 55 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
39. | GAL Łukasz | 11 | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
40. | Pytel Tomasz | 33 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
41. | REGULEWSKI Maciej | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
42. | STANISŁAWSKI Albert | 10 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
43. | CIESZKOWSKI Filip | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
44. | KARKOSZ Jan | 32 | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 |
45. | Kochan Michał | 29 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 | zakwalifikowano |
2. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 | zakwalifikowano |
3. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 | zakwalifikowano |
4. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
6. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
7. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 | zakwalifikowano |
8. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
9. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
10. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 | zakwalifikowano |
11. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
12. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 | zakwalifikowano |
13. | DOMINIK Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.01.1983 | zakwalifikowano |
14. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 | zakwalifikowano |
15. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
16. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 | zakwalifikowano |
17. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 | zakwalifikowano |
18. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
19. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
20. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 | zakwalifikowano |
21. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 | zakwalifikowano |
22. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
23. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 | zakwalifikowano |
24. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 | zakwalifikowano |
25. | OŁDYŃSKI Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 | zakwalifikowano |
26. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
27. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
28. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 | zakwalifikowano |
29. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 | zakwalifikowano |
30. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 | zakwalifikowano |
31. | MAJZEL Marek | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 | zakwalifikowano |
32. | TRZEBIŃSKI Karol | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 | zakwalifikowano |
33. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 | zakwalifikowano |
34. | KARKOSZ Jan | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 | zakwalifikowano |
35. | KWIATKOWSKI Paweł | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 | zakwalifikowano |
36. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 | zakwalifikowano |
37. | KUTEK Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1988 | zakwalifikowano |
38. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 | zakwalifikowano |
39. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 | zakwalifikowano |
40. | DYNOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 14.08.1994 | zakwalifikowano |
41. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
42. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 | zakwalifikowano |
43. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 | zakwalifikowano |
44. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 | zakwalifikowano |
45. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
45. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
2. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
3. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
3. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
5. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
6. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
7. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
8. | KOŚCIELNIAKOWSKI Marcin | AZS AWF WARSZAWA | 06.12.1989 |
9. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
10. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
11. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
12. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
13. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
14. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
15. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
16. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
17. | DOMINIK Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 28.01.1983 |
18. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
19. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
20. | TRZEBIŃSKI Karol | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 09.04.1988 |
21. | KARKOSZ Jan | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 |
22. | KUTEK Łukasz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.11.1988 |
23. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
24. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
25. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
26. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
27. | ŁYSIK Bartłomiej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20.09.1992 |
28. | OŁDYŃSKI Bartosz | UKS SZABLA ZĄBKI | 30.04.1988 |
29. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
30. | GAL Michał | KKSZ KONIN | 03.03.1989 |
31. | JANASIK Adam | KKSZ KONIN | 08.05.1994 |
32. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
33. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
34. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
35. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
36. | MAJZEL Marek | AZS AWF KATOWICE | 05.07.1988 |
37. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
38. | KWIATKOWSKI Paweł | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 05.12.1987 |
39. | CHORCHOWSKI Kewin | KKSZ KONIN | 16.02.1995 |
40. | MILAS Artur | KKSZ KONIN | 26.05.1994 |
41. | DYNOWSKI Piotr | KKSZ KONIN | 14.08.1994 |
42. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
43. | JASTRZĘBSKI Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.04.1993 |
44. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
44. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |