Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.04.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KNOP Magdalena | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 |
2. | PALISZEWSKA Monika | 15 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
3. | PAZIK Marta | 30 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 |
4. | BARON Karolina | 54 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
5. | Kryczało Katarzyna | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.1984 |
6. | ANUSZEWSKA Justyna | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 |
7. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
8. | SOBCZAK Zuzanna | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
9. | SULIK Sandra | 43 | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
10. | Synoradzka Martyna | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
11. | KOLETSOS Magdalena | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.1979 |
12. | ZIELONKA Agnieszka | 23 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.07.1985 |
13. | WASILEWSKA Barbara | 52 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
14. | HAUSMAN Marta | 18 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
15. | WOJTKOWIAK Małgorzata | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
16. | MATYSIK Marta | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 |
17. | RYGIELSKA Emilia | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
18. | CHLEWIŃSKA Karolina | 6 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 |
19. | Łyczbińska Hanna | 11 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
20. | OPOLSKA Aleksandra | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
21. | LASIC Aleksandra | 26 | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
22. | MADAJCZYK Zuzanna | 41 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
23. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 22 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
24. | Jelińska Martyna | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
25. | SARNOWSKA Patrycja | 20 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
26. | SUSFAŁ Małgorzata | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 28.11.1988 |
27. | SZCZYGIOŁ Anna | 36 | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 |
28. | Łyczbińska Marta | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
29. | OLBROMSKA Iwona | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
30. | POZOREK Angelika | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 31.03.1983 |
31. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | 24 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
32. | SIEDLIK Ewa | 39 | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Kryczało Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.1984 | zakwalifikowano |
2. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
3. | KOLETSOS Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.1979 | zakwalifikowano |
4. | SUSFAŁ Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 28.11.1988 | zakwalifikowano |
5. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 | zakwalifikowano |
6. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 | zakwalifikowano |
7. | KNOP Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 | zakwalifikowano |
8. | CHLEWIŃSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 | zakwalifikowano |
9. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 | zakwalifikowano |
10. | SZCZYGIOŁ Anna | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 | zakwalifikowano |
11. | ZIELONKA Agnieszka | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.07.1985 | zakwalifikowano |
12. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 | zakwalifikowano |
13. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 | zakwalifikowano |
14. | MATYSIK Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 | zakwalifikowano |
15. | PAZIK Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 | zakwalifikowano |
16. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 | zakwalifikowano |
17. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 | zakwalifikowano |
18. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
19. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
20. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 | zakwalifikowano |
21. | ANUSZEWSKA Justyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 | zakwalifikowano |
22. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 | zakwalifikowano |
23. | POZOREK Angelika | AZS AWF WARSZAWA | 31.03.1983 | zakwalifikowano |
24. | SIEDLIK Ewa | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.1991 | zakwalifikowano |
25. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 | zakwalifikowano |
26. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 | zakwalifikowano |
27. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 | zakwalifikowano |
28. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
29. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 | zakwalifikowano |
30. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 | zakwalifikowano |
31. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
32. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WOJTKOWIAK Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1982 |
2. | KNOP Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.11.1981 |
3. | Synoradzka Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 30.01.1988 |
3. | MATYSIK Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1985 |
5. | Kryczało Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.1984 |
6. | RYGIELSKA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.05.1990 |
7. | Chrzanowska - Kasprzyk Marika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 07.11.1995 |
8. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
9. | Łyczbińska Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 20.04.1990 |
10. | KOLETSOS Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.1979 |
11. | SUSFAŁ Małgorzata | AZS AWF POZNAŃ | 28.11.1988 |
12. | CHLEWIŃSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 08.11.1983 |
13. | Łyczbińska Hanna | KU AZS-UAM POZNAŃ | 20.04.1990 |
14. | PALISZEWSKA Monika | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.07.1990 |
15. | OLBROMSKA Iwona | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.10.1991 |
16. | POZOREK Angelika | AZS AWF WARSZAWA | 31.03.1983 |
17. | SZCZYGIOŁ Anna | UKS FLORET Ruda Śląska | 29.07.1991 |
18. | ZIELONKA Agnieszka | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.07.1985 |
19. | PAZIK Marta | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 30.03.1989 |
20. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
21. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
22. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
23. | ANUSZEWSKA Justyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.06.1989 |
24. | SIEDLIK Ewa | AZS AWF POZNAŃ | 15.10.1991 |
25. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
26. | JĘDRZEJEWSKA Barbara | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.1991 |
27. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
28. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
29. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
30. | SULIK Sandra | WROCŁAWIANIE | 03.01.1996 |
31. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
32. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |