Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.09.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KWIATKOWSKA Sandra | 22 | KKSZ KONIN | 12.03.1995 |
2. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
3. | Dobińska Julia | 21 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
4. | GICZAN Daria | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
5. | DZIUBLEWSKA Martyna | 0 | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
6. | DRYGAŁA Gabriela | 2 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
7. | DOMINIAK Katarzyna | 19 | DRAGON ŁÓDŹ | 29.04.1995 |
8. | BŁASZCZYK Aleksandra | 24 | KKS KRAKÓW | 08.07.1995 |
9. | WIDERA Paulina | 0 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
10. | SAŁAŃSKA Urszula | 0 | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
11. | ALENINA Evgeniia | 0 | ||
12. | ZAWADZKA Julita | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.03.1997 |
13. | PIOTROWSKA Patrycja | 25 | KKSZ KONIN | 27.05.1995 |
14. | KALETA Karolina | 3 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
15. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | 18 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 |
16. | KOSTRZEWA Michalina | 16 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
17. | Matuszak Sylwia | 0 | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
18. | WYSOCKA Monika | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
19. | STRYSZOWSKA Agnieszka | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 |
20. | CIEŚLAR Karolina | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
21. | CHATŁAS Monika | 27 | KKSZ KONIN | 14.10.1995 |
22. | TRZMIELEWSKA Martyna | 6 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
23. | UBOWSKA Natalia | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
24. | KUKUŁA Alicja | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 08.04.1995 |
25. | KORDAS Aleksandra | 17 | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
26. | WŁODARSKA Weronika | 0 | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 |
27. | KACZMAREK Katarzyna | 0 | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
28. | PORSZKE Klaudia | 0 | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1995 |
29. | DĄBROWSKA Ewelina | 0 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
30. | GERAGA Marta | 14 | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
31. | CIOS Anna | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
32. | KWIKA Aleksandra | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1995 |
33. | CIESIELSKA Sara | 13 | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
34. | SZTYBER Magdalena | 0 | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |
35. | LENGOWSKA Katarzyna | 0 | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
36. | WĄTOR Joanna | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
37. | TOBIASZEWSKA Martyna | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
38. | SIEKACZ Dominika | 12 | KKSZ KONIN | 07.03.1995 |
39. | REDUCHA Urszula | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
40. | JEŻEWSKA Wiktoria | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.05.1997 |
41. | Rowińska Karolina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
42. | MICHALAK Weronika | 0 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
43. | KONON Adrianna | 10 | KKSZ KONIN | 29.11.1995 |
44. | WASILEWSKA Izabella | 11 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
45. | KRÓLIKOWSKA Nadia | 0 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
46. | PALUSZKIEWICZ Hanna | 0 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.09.1996 |
47. | KUŚMIERCZYK Hanna | 35 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 |
48. | MICHALSKA Monika | 0 | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
2. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
3. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
3. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 | zakwalifikowano |
5. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
6. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
7. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 | zakwalifikowano |
7. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
9. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
10. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 | zakwalifikowano |
11. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
12. | PIOTROWSKA Patrycja | KKSZ KONIN | 27.05.1995 | zakwalifikowano |
13. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 | zakwalifikowano |
14. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 | zakwalifikowano |
15. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 | zakwalifikowano |
16. | SIEKACZ Dominika | KKSZ KONIN | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
17. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 | zakwalifikowano |
18. | KONON Adrianna | KKSZ KONIN | 29.11.1995 | zakwalifikowano |
19. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 | zakwalifikowano |
20. | KWIATKOWSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.03.1995 | zakwalifikowano |
21. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
22. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 | zakwalifikowano |
23. | KWIKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1995 | zakwalifikowano |
24. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
25. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 | zakwalifikowano |
26. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
27. | JEŻEWSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.05.1997 | zakwalifikowano |
28. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 | zakwalifikowano |
29. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
30. | KUŚMIERCZYK Hanna | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 | zakwalifikowano |
31. | ALENINA Evgeniia | zakwalifikowano | ||
32. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 | zakwalifikowano |
33. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 | zakwalifikowano |
34. | PORSZKE Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1995 | zakwalifikowano |
35. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 | zakwalifikowano |
36. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 | zakwalifikowano |
37. | WŁODARSKA Weronika | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 | zakwalifikowano |
38. | BŁASZCZYK Aleksandra | KKS KRAKÓW | 08.07.1995 | zakwalifikowano |
39. | DOMINIAK Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 29.04.1995 | zakwalifikowano |
40. | PALUSZKIEWICZ Hanna | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.09.1996 | zakwalifikowano |
41. | STRYSZOWSKA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 | zakwalifikowano |
42. | ZAWADZKA Julita | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.03.1997 | zakwalifikowano |
43. | MICHALSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 | zakwalifikowano |
44. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | zakwalifikowano |
45. | CHATŁAS Monika | KKSZ KONIN | 14.10.1995 | zakwalifikowano |
46. | KUKUŁA Alicja | AZS AWF WARSZAWA | 08.04.1995 | zakwalifikowano |
47. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 | zakwalifikowano |
48. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
2. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
3. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
3. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
5. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
6. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
7. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
8. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
9. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
10. | KRÓLIKOWSKA Nadia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.05.1997 |
11. | Matuszak Sylwia | KKSZ KONIN | 16.10.1997 |
12. | JEŻEWSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.05.1997 |
13. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
14. | SIEKACZ Dominika | KKSZ KONIN | 07.03.1995 |
15. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
16. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
17. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
18. | PIOTROWSKA Patrycja | KKSZ KONIN | 27.05.1995 |
19. | KONON Adrianna | KKSZ KONIN | 29.11.1995 |
20. | GRZEGORZEWSKA Katarzyna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.01.1995 |
21. | KWIATKOWSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.03.1995 |
22. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
23. | LENGOWSKA Katarzyna | KKSZ KONIN | 04.02.1997 |
24. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
25. | WIDERA Paulina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 24.02.1997 |
26. | GICZAN Daria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 18.01.1997 |
27. | KWIKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1995 |
28. | WYSOCKA Monika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.10.1997 |
29. | MICHALAK Weronika | KU AZS-UAM POZNAŃ | 09.09.1997 |
30. | ALENINA Evgeniia | ||
31. | SAŁAŃSKA Urszula | UKS GOCŁAW 75 WARSZAWA | 05.05.1997 |
32. | DZIUBLEWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 20.02.1997 |
33. | KUŚMIERCZYK Hanna | DRAGON ŁÓDŹ | 20.05.1996 |
34. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
35. | PORSZKE Klaudia | AZS AWF KATOWICE | 26.04.1995 |
36. | UBOWSKA Natalia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.02.1997 |
37. | WŁODARSKA Weronika | DRAGON ŁÓDŹ | 06.05.1997 |
38. | BŁASZCZYK Aleksandra | KKS KRAKÓW | 08.07.1995 |
39. | DOMINIAK Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 29.04.1995 |
40. | PALUSZKIEWICZ Hanna | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 12.09.1996 |
41. | STRYSZOWSKA Agnieszka | AZS AWF POZNAŃ | 24.04.1997 |
42. | ZAWADZKA Julita | KU AZS-UAM POZNAŃ | 15.03.1997 |
43. | MICHALSKA Monika | AZS AWF POZNAŃ | 13.06.1997 |
44. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
45. | CHATŁAS Monika | KKSZ KONIN | 14.10.1995 |
46. | KUKUŁA Alicja | AZS AWF WARSZAWA | 08.04.1995 |
47. | KACZMAREK Katarzyna | KKSZ KONIN | 08.07.1997 |
48. | SZTYBER Magdalena | UKS SZABLA ZĄBKI | 26.08.1997 |