Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.12.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STANISŁAWSKI Albert | 24 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
2. | STASZAK Artur | 45 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
3. | MAZUR Bartosz | 20 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
4. | Koniusz Marcin | 1 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
5. | Grzegorek Mikołaj | 25 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
6. | LISAJ Maciej | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |
7. | SKRODZKI Adam | 2 | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
8. | STĘPIEŃ Krystian | 18 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
9. | ANT Ibrahim-Ahmet | 0 | 13.02.1992 | |
10. | MAJCHERSKI Aleksander | 50 | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
11. | Koniusz Bartosz | 23 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
12. | Górski Mateusz | 3 | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
13. | WRÓBEL Mariusz | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
14. | FIRAT Caglayan-Nehir | 0 | 20.07.1992 | |
15. | WĘGLIŃSKI Paweł | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
16. | CERANOWICZ Jakub | 4 | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
17. | MARZEC Kamil | 15 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
18. | SCHWARZ Gilbert | 0 | 21.02.1990 | |
19. | MAŃCZAK Mariusz | 26 | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
20. | REGULEWSKI Maciej | 5 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
21. | ŻELECHOWSKI Szymon | 16 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
22. | Pytel Tomasz | 39 | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
23. | Dzwoniarski Damian | 35 | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
24. | GALLI Lucas | 0 | 24.07.1991 | |
25. | SĘCZEK Adam | 28 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
26. | TOMASIAK Michał | 56 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
27. | GAL Łukasz | 29 | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
28. | RADWAŃSKI Maciej | 32 | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
29. | CIESZKOWSKI Filip | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
30. | SKUBISZEWSKI Damian | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
31. | Kochan Michał | 27 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
32. | Stanisławski Adrian | 7 | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
33. | WILLAU Mathias | 0 | 23.06.1992 | |
34. | OLEJNIK Daniel | 12 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
35. | PIŃSKI Przemysław | 31 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
36. | PAŁASZ Patryk | 14 | KKSZ KONIN | 12.02.1984 |
37. | KOSMAN Michał | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
38. | NIKOLIC Nikolai | 0 | 29.10.1990 | |
39. | PIEŃ Aleksander | 60 | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
40. | KARKOSZ Jan | 30 | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 |
41. | WIĘCH Sebastian | 10 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
42. | WICHER Mateusz | 33 | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
43. | TOMASIAK Paweł | 64 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 |
44. | Koniusz Piotr | 11 | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 | zakwalifikowano |
2. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 | zakwalifikowano |
2. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 | zakwalifikowano |
4. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 | zakwalifikowano |
5. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 | zakwalifikowano |
6. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 | zakwalifikowano |
7. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 | zakwalifikowano |
8. | SCHWARZ Gilbert | 21.02.1990 | zakwalifikowano | |
9. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 | zakwalifikowano |
10. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 | zakwalifikowano |
11. | WILLAU Mathias | 23.06.1992 | zakwalifikowano | |
12. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 | zakwalifikowano |
13. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 | zakwalifikowano |
14. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
15. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 | zakwalifikowano |
16. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 | zakwalifikowano |
17. | GALLI Lucas | 24.07.1991 | zakwalifikowano | |
18. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 | zakwalifikowano |
19. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 | zakwalifikowano |
20. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 | zakwalifikowano |
21. | PAŁASZ Patryk | KKSZ KONIN | 12.02.1984 | zakwalifikowano |
22. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 | zakwalifikowano |
23. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
24. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 | zakwalifikowano |
25. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 | zakwalifikowano |
26. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 | zakwalifikowano |
27. | NIKOLIC Nikolai | 29.10.1990 | zakwalifikowano | |
28. | KARKOSZ Jan | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 | zakwalifikowano |
29. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 | zakwalifikowano |
30. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 | zakwalifikowano |
31. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 | zakwalifikowano |
32. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 | zakwalifikowano |
33. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 | zakwalifikowano |
34. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 | zakwalifikowano |
35. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 | zakwalifikowano |
35. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 | zakwalifikowano |
37. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 | zakwalifikowano |
38. | TOMASIAK Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 | zakwalifikowano |
39. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 | zakwalifikowano |
40. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 | zakwalifikowano |
41. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 | zakwalifikowano |
42. | FIRAT Caglayan-Nehir | 20.07.1992 | zakwalifikowano | |
43. | ANT Ibrahim-Ahmet | 13.02.1992 | zakwalifikowano | |
44. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Koniusz Marcin | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.09.1983 |
2. | SKRODZKI Adam | AZS AWF KATOWICE | 22.12.1983 |
3. | SKUBISZEWSKI Damian | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.03.1989 |
3. | WIĘCH Sebastian | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.02.1989 |
5. | SCHWARZ Gilbert | 21.02.1990 | |
6. | Koniusz Bartosz | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 15.01.1991 |
7. | NIKOLIC Nikolai | 29.10.1990 | |
8. | GAL Łukasz | KKSZ KONIN | 10.12.1987 |
9. | MARZEC Kamil | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.10.1993 |
9. | REGULEWSKI Maciej | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.07.1990 |
11. | OLEJNIK Daniel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.11.1988 |
12. | CIESZKOWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 16.10.1988 |
13. | WILLAU Mathias | 23.06.1992 | |
14. | GALLI Lucas | 24.07.1991 | |
15. | KOSMAN Michał | AZS AWF WARSZAWA | 31.12.1988 |
16. | PAŁASZ Patryk | KKSZ KONIN | 12.02.1984 |
17. | Grzegorek Mikołaj | MUKS VICTOR WARSZAWA | 22.07.1994 |
18. | Górski Mateusz | UKS SZABLA BRZOZA | 07.02.1984 |
19. | RADWAŃSKI Maciej | AZS AWF KATOWICE | 23.12.1987 |
20. | CERANOWICZ Jakub | AZS AWF KATOWICE | 29.12.1986 |
21. | WRÓBEL Mariusz | AZS AWF WARSZAWA | 17.07.1992 |
22. | MAJCHERSKI Aleksander | KKSZ KONIN | 22.07.1992 |
23. | ŻELECHOWSKI Szymon | O.Ś. AZS POZNAŃ | 09.08.1989 |
24. | MAZUR Bartosz | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 01.09.1989 |
25. | Stanisławski Adrian | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
26. | Koniusz Piotr | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 12.08.1992 |
27. | STĘPIEŃ Krystian | KU AZS-UAM POZNAŃ | 24.01.1993 |
28. | Pytel Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 23.08.1993 |
29. | PIŃSKI Przemysław | MKS FORTIS SOSNOWIEC | 01.07.1991 |
30. | TOMASIAK Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 01.06.1992 |
31. | SĘCZEK Adam | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.10.1992 |
32. | FIRAT Caglayan-Nehir | 20.07.1992 | |
33. | STANISŁAWSKI Albert | KKSZ KONIN | 18.12.1987 |
34. | WICHER Mateusz | UKS SZABLA ZĄBKI | 22.04.1991 |
35. | KARKOSZ Jan | AZS AWF KATOWICE | 17.10.1986 |
36. | MAŃCZAK Mariusz | KKSZ KONIN | 21.05.1993 |
37. | PIEŃ Aleksander | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1994 |
38. | Kochan Michał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 16.08.1993 |
39. | STASZAK Artur | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18.03.1994 |
40. | TOMASIAK Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.03.1990 |
41. | WĘGLIŃSKI Paweł | AZS AWF WARSZAWA | 10.06.1992 |
42. | Dzwoniarski Damian | UKS SZABLA BRZOZA | 10.03.1994 |
43. | ANT Ibrahim-Ahmet | 13.02.1992 | |
44. | LISAJ Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 25.07.1993 |