Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.09.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RADOLSKA Weronika | 0 | KKSZ KONIN | 04.01.1996 |
2. | Komisarczyk Martyna | 1 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
3. | WOROSZYŁO Julia | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
4. | KOSTRZEWA Michalina | 36 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
5. | ROSIŃSKA Aleksandra | 48 | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
6. | CIEŚLAR Karolina | 18 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
7. | Wątor Angelika | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
8. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
9. | TRZMIELEWSKA Martyna | 20 | KS KARABELA | 01.07.1996 |
10. | Dobińska Julia | 0 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
11. | WOLDAN Katarzyna | 42 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 |
12. | Rowińska Karolina | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
13. | ŁUCZAK Martyna | 14 | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
14. | REDUCHA Urszula | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
15. | WARSZAWSKA Pamela | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
16. | GIERYN Monika | 0 | KKSZ KONIN | 04.04.1994 |
17. | DĄBROWSKA Ewelina | 0 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
18. | KALETA Karolina | 21 | KS KARABELA | 15.01.1996 |
19. | WASILEWSKA Izabella | 22 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
20. | CIESIELSKA Sara | 29 | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
21. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
22. | WALCZAK Karolina | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
23. | GERAGA Marta | 0 | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
24. | KULIKOWSKA Laura | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
25. | MACIEJEWSKA Weronika | 6 | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
26. | PLUTA Izabela | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 29.10.1993 |
27. | CIOS Anna | 25 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
28. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | 11 | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
29. | DRÓŻDŻ Kinga | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
30. | DRYGAŁA Gabriela | 10 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
31. | TOMCZUK Katarzyna | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
32. | WĄTOR Joanna | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
33. | TOBIASZEWSKA Martyna | 0 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
34. | RZEPKA Marika | 8 | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
35. | OLBRYSZ Anna | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 |
36. | KORDAS Aleksandra | 30 | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
37. | KWIATKOWSKA Sandra | 0 | KKSZ KONIN | 12.03.1995 |
38. | BIJAK Sylwia | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
2. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
2. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
4. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
5. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 | zakwalifikowano |
6. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
7. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
8. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 | zakwalifikowano |
9. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 | zakwalifikowano |
9. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
11. | OLBRYSZ Anna | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 | zakwalifikowano |
12. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 | zakwalifikowano |
13. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 | zakwalifikowano |
14. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 | zakwalifikowano |
15. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
16. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 | zakwalifikowano |
17. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 | zakwalifikowano |
18. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 | zakwalifikowano |
19. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 | zakwalifikowano |
20. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 | zakwalifikowano |
21. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 | zakwalifikowano |
22. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 | zakwalifikowano |
22. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 | zakwalifikowano |
24. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
25. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 | zakwalifikowano |
26. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 | zakwalifikowano |
27. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 | zakwalifikowano |
28. | GIERYN Monika | KKSZ KONIN | 04.04.1994 | zakwalifikowano |
29. | WOLDAN Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 | zakwalifikowano |
30. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 | zakwalifikowano |
31. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 | zakwalifikowano |
32. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 | zakwalifikowano |
33. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 | zakwalifikowano |
34. | KWIATKOWSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.03.1995 | zakwalifikowano |
35. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 | zakwalifikowano |
36. | RADOLSKA Weronika | KKSZ KONIN | 04.01.1996 | zakwalifikowano |
37. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 | zakwalifikowano |
38. | PLUTA Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 29.10.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
2. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
3. | ŻĄDZIŃSKA Blanka | DRAGON ŁÓDŹ | 03.06.1994 |
3. | PAŁCZYŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 20.03.1995 |
5. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
6. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
7. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
8. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
9. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
10. | GAŁCZYŃSKA Aleksandra | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.04.1993 |
11. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
12. | DRYGAŁA Gabriela | O.Ś. AZS POZNAŃ | 11.01.1995 |
13. | CIEŚLAR Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 26.04.1996 |
14. | CIOS Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.06.1996 |
15. | WASILEWSKA Izabella | UKS 13 BIAŁYSTOK | 14.08.1995 |
16. | WĄTOR Joanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.12.1996 |
17. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
18. | TRZMIELEWSKA Martyna | KS KARABELA | 01.07.1996 |
19. | ŁUCZAK Martyna | KKSZ KONIN | 22.06.1992 |
20. | KOSTRZEWA Michalina | O.Ś. AZS POZNAŃ | 07.04.1996 |
21. | KORDAS Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 13.03.1996 |
22. | KALETA Karolina | KS KARABELA | 15.01.1996 |
23. | WOROSZYŁO Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 26.04.1993 |
24. | Rowińska Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 18.11.1996 |
25. | OLBRYSZ Anna | AZS AWF WARSZAWA | 10.03.1993 |
26. | CIESIELSKA Sara | KKSZ KONIN | 15.09.1996 |
27. | REDUCHA Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 02.10.1995 |
28. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
29. | TOBIASZEWSKA Martyna | UKS 13 BIAŁYSTOK | 11.04.1997 |
30. | GIERYN Monika | KKSZ KONIN | 04.04.1994 |
31. | WOLDAN Katarzyna | DRAGON ŁÓDŹ | 03.07.1995 |
32. | KWIATKOWSKA Sandra | KKSZ KONIN | 12.03.1995 |
33. | Dobińska Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.08.1996 |
34. | GERAGA Marta | KKSZ KONIN | 12.04.1996 |
35. | ROSIŃSKA Aleksandra | DRAGON ŁÓDŹ | 08.06.1993 |
36. | RADOLSKA Weronika | KKSZ KONIN | 04.01.1996 |
37. | DĄBROWSKA Ewelina | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
38. | PLUTA Izabela | AZS AWF WARSZAWA | 29.10.1993 |