Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.04.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Julia MUSZYŃSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
2. Olimpia SOBOTA 28 POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000
3. Sandra PAWELEC 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 11.08.2000
4. Zofia KSENIAK 0 UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
5. Zofia WÓJTOWICZ 0 UKS RONDO SZCZECIN 15.06.2000
6. Zuzanna ROMPCZYK 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
7. Julia MICHNIEWICZ 3 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
8. Agnieszka FEDORUK 0 UKS RONDO SZCZECIN 22.02.2000
9. Zofia GODLEWSKA 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
10. Weronika MIELEWCZYK 76 UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2001
11. Martyna KRAŚNICKA 26 BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
12. Julia ZAJĄĆ 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 22.09.2000
13. Zuzanna KOSTRZEWA 0 MKS KUSY SZCZECIN 31.07.2001
14. Joanna KARPIAK 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
15. Jagna KRYCHOWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2001
16. Weronika Wisoky 7 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
17. Aleksandra LASKOWSKA 73 MKS KUSY SZCZECIN 19.09.2001
18. Natalia GRZENKOWICZ 0 UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001
19. Wiktoria KOZŁOWSKA 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.09.2000
20. Maria SADOWSKA 23 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
21. Joanna RÓŻYCKA 29 UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
22. Marta WILCZEWSKA 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000
23. Sandra TULEWICZ 60 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
24. Martyna BUKSIŃSKA 22 IKS LESZNO 31.10.2000
25. Karolina POPIOŁEK 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 23.11.2000
26. Oliwia SZABELSKA 9 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
27. Julia JANIK 31 UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
28. Karolina ZIĘTEK 0 UKS RONDO SZCZECIN 21.01.2000
29. Agnieszka KULIG 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 05.02.2000
30. Patrycja BYZEWSKA 57 UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
31. Karolina PIETROSZEK 11 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
32. Patrycja NIEDOŚMIAŁEK 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 02.09.2000
33. Karolina KOSTRZEWA 0 MKS KUSY SZCZECIN 31.07.2001
34. Karolina MURAWSKA 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
35. Kinga Pijaczyńska 20 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
36. Anna WYGANOWSKA 18 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
37. Paulina DARDA 13 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
38. Julia Kolibabka 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
39. Hanna STAŃCZYK 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 19.02.2000
40. Hanna DZIWOSZ 34 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
41. Julia BESSMAN 44 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
42. Agnieszka WIERZCHOWSKA 0 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
43. Aleksandra CZYŻYK 0 UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 14.10.2000
44. Anna BORKOWSKA 14 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
45. Zuzanna GRACZYK 39 BUDOWLANI TORUŃ 13.07.2000
46. Malwina Bytner 16 WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
47. Adrianna RODAK 47 UKS RONDO SZCZECIN 27.07.2000
48. Kinga MAJSZEWSKA 41 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
49. Magdalena RYBAK 0 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
50. Michalina MACHOWIAK 40 IKS LESZNO 11.09.2000
51. Zofia HAŁABURDA 0 AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
52. Alicja KOZŁOWSKA 17 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
53. Katarzyna TURKIEWICZ 15 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000 zakwalifikowano
2. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000 zakwalifikowano
3. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000 zakwalifikowano
4. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000 zakwalifikowano
5. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
6. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000 zakwalifikowano
7. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
8. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
9. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
10. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000 zakwalifikowano
11. Zofia HAŁABURDA AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000 zakwalifikowano
12. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000 zakwalifikowano
13. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
14. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano
15. Zuzanna GRACZYK BUDOWLANI TORUŃ 13.07.2000 zakwalifikowano
16. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000 zakwalifikowano
17. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000 zakwalifikowano
18. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
19. Martyna BUKSIŃSKA IKS LESZNO 31.10.2000 zakwalifikowano
20. Zofia KSENIAK UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000 zakwalifikowano
21. Natalia GRZENKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001 zakwalifikowano
22. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000 zakwalifikowano
23. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000 zakwalifikowano
24. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
25. Adrianna RODAK UKS RONDO SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
26. Joanna RÓŻYCKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000 zakwalifikowano
27. Karolina ZIĘTEK UKS RONDO SZCZECIN 21.01.2000 zakwalifikowano
28. Sandra PAWELEC UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 11.08.2000 zakwalifikowano
29. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano
30. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
31. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 zakwalifikowano
32. Olimpia SOBOTA POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000 zakwalifikowano
33. Julia MUSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000 zakwalifikowano
34. Patrycja NIEDOŚMIAŁEK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 02.09.2000 zakwalifikowano
35. Weronika MIELEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2001 zakwalifikowano
36. Jagna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2001 zakwalifikowano
36. Marta WILCZEWSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000 zakwalifikowano
38. Karolina KOSTRZEWA MKS KUSY SZCZECIN 31.07.2001 zakwalifikowano
39. Agnieszka FEDORUK UKS RONDO SZCZECIN 22.02.2000 zakwalifikowano
40. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001 zakwalifikowano
40. Zuzanna KOSTRZEWA MKS KUSY SZCZECIN 31.07.2001 zakwalifikowano
42. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
43. Michalina MACHOWIAK IKS LESZNO 11.09.2000 zakwalifikowano
44. Wiktoria KOZŁOWSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.09.2000 zakwalifikowano
45. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
46. Agnieszka KULIG UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 05.02.2000 zakwalifikowano
47. Hanna STAŃCZYK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 19.02.2000 zakwalifikowano
48. Aleksandra CZYŻYK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 14.10.2000 zakwalifikowano
49. Zofia WÓJTOWICZ UKS RONDO SZCZECIN 15.06.2000 zakwalifikowano
50. Aleksandra LASKOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 19.09.2001 zakwalifikowano
51. Karolina POPIOŁEK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 23.11.2000 zakwalifikowano
52. Julia ZAJĄĆ UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 22.09.2000 zakwalifikowano
53. Magdalena RYBAK MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
2. Malwina Bytner WROCŁAWIANIE. 25.04.2000
3. Oliwia SZABELSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.04.2000
3. Agnieszka WIERZCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
5. Julia MICHNIEWICZ WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.02.2000
6. Martyna KRAŚNICKA BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
7. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
8. Kinga MAJSZEWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
9. Maria SADOWSKA POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
10. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
11. Zofia HAŁABURDA AZS AWF POZNAŃ 06.02.2000
12. Alicja KOZŁOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 14.02.2000
13. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
14. Anna WYGANOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
15. Zuzanna GRACZYK BUDOWLANI TORUŃ 13.07.2000
16. Kinga Pijaczyńska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2000
17. Weronika Wisoky WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.07.2000
18. Zofia GODLEWSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.06.2000
19. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
20. Julia JANIK UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
21. Joanna KARPIAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
22. Zuzanna ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
23. Martyna BUKSIŃSKA IKS LESZNO 31.10.2000
24. Zofia KSENIAK UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
25. Natalia GRZENKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001
26. Anna BORKOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 26.09.2000
27. Adrianna RODAK UKS RONDO SZCZECIN 27.07.2000
28. Joanna RÓŻYCKA UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.11.2000
29. Karolina ZIĘTEK UKS RONDO SZCZECIN 21.01.2000
30. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
31. Olimpia SOBOTA POLONIA 1912 LESZNO 03.12.2000
32. Marta WILCZEWSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.03.2000
33. Sandra PAWELEC UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 11.08.2000
34. Julia MUSZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.12.2000
35. Patrycja NIEDOŚMIAŁEK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 02.09.2000
36. Weronika MIELEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2001
37. Jagna KRYCHOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2001
38. Karolina KOSTRZEWA MKS KUSY SZCZECIN 31.07.2001
39. Agnieszka FEDORUK UKS RONDO SZCZECIN 22.02.2000
40. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
40. Zuzanna KOSTRZEWA MKS KUSY SZCZECIN 31.07.2001
42. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
43. Michalina MACHOWIAK IKS LESZNO 11.09.2000
44. Wiktoria KOZŁOWSKA UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 12.09.2000
45. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
46. Agnieszka KULIG UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 05.02.2000
47. Hanna STAŃCZYK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 19.02.2000
48. Aleksandra CZYŻYK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 14.10.2000
49. Zofia WÓJTOWICZ UKS RONDO SZCZECIN 15.06.2000
50. Aleksandra LASKOWSKA MKS KUSY SZCZECIN 19.09.2001
51. Karolina POPIOŁEK UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 23.11.2000
52. Julia ZAJĄĆ UKS SP 37 POGOŃ SZCZECIN 22.09.2000
53. Magdalena RYBAK MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy