Nazwa: IV Memoriał J. Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KAPAŁA Piotr | 1 | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
2. | MAKOWSKI Ernest | 33 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
3. | GERAS Krzysztof | 76 | KKS KRAKÓW | 23.01.1998 |
4. | Urban Karol | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
5. | MARCOL Daniel | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
6. | BIAŁY Piotr | 0 | PKS MILENIUM SKAWINA | 26.11.1998 |
7. | BLANIK Karol | 28 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
8. | Krzemiński Antoni | 35 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
9. | Chyrek Kasper | 27 | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
10. | BERKA Marcin | 0 | UKS START OPOLE | 25.07.1998 |
11. | KOSMOL Tomasz | 8 | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
12. | MENCEL Bartłomiej | 80 | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 |
13. | MAZURKIEWICZ Mateusz | 38 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
14. | BARTOLEWSKI Wacław | 37 | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
15. | LECHOWICZ Bartosz | 67 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
16. | MYŚLIWIEC Wojciech | 24 | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
17. | NIKIEL Marcin | 9 | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
18. | Staszulonek Bartosz | 13 | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
19. | FICK Jakub | 60 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |
20. | SMUSZ Jan | 44 | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 |
21. | LEWANDOWSKI Tomasz | 103 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.01.1998 |
22. | DANECKI Daniel | 84 | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 |
23. | SZOCIK Jakub | 23 | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
24. | URBAŃSKI Patryk | 57 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 |
25. | FUŁAT Karol | 89 | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 |
26. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | 20 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
27. | BIAŁY Michał | 14 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
28. | Truchanowski Andrzej | 47 | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
29. | ĆWIELĄG Tomasz | 16 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
30. | CICHACZEWSKI Kamil | 19 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
31. | PALA Krzysztof | 91 | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 |
32. | JASIŃSKI Karol | 55 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.10.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
2. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 | zakwalifikowano |
3. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 | zakwalifikowano |
4. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 | zakwalifikowano |
5. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 | zakwalifikowano |
5. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 | zakwalifikowano |
7. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 | zakwalifikowano |
8. | PALA Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 | zakwalifikowano |
9. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 | zakwalifikowano |
10. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 | zakwalifikowano |
11. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 | zakwalifikowano |
11. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 | zakwalifikowano |
13. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 | zakwalifikowano |
14. | LEWANDOWSKI Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.01.1998 | zakwalifikowano |
15. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 | zakwalifikowano |
16. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 | zakwalifikowano |
17. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 | zakwalifikowano |
18. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 | zakwalifikowano |
19. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 | zakwalifikowano |
20. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 | zakwalifikowano |
21. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 | zakwalifikowano |
22. | BIAŁY Piotr | PKS MILENIUM SKAWINA | 26.11.1998 | zakwalifikowano |
23. | URBAŃSKI Patryk | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 | zakwalifikowano |
24. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 | zakwalifikowano |
25. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 | zakwalifikowano |
26. | FUŁAT Karol | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 | zakwalifikowano |
27. | GERAS Krzysztof | KKS KRAKÓW | 23.01.1998 | zakwalifikowano |
28. | JASIŃSKI Karol | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
29. | BERKA Marcin | UKS START OPOLE | 25.07.1998 | zakwalifikowano |
30. | MENCEL Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 | zakwalifikowano |
31. | DANECKI Daniel | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 | zakwalifikowano |
32. | SMUSZ Jan | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Staszulonek Bartosz | PIAST GLIWICE | 01.07.1997 |
2. | Urban Karol | AZS AWF WARSZAWA | 07.08.1998 |
3. | KAPAŁA Piotr | PIAST GLIWICE | 06.01.1997 |
3. | MARCOL Daniel | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 06.03.1997 |
5. | BIAŁY Michał | UKS KOSYNIER GLIWICE | 15.11.1997 |
6. | ĆWIELĄG Tomasz | MUSZKIETER GLIWICE | 13.02.1998 |
7. | CICHACZEWSKI Kamil | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1997 |
8. | SZOCIK Jakub | PIAST GLIWICE | 02.01.1997 |
9. | Krzemiński Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 07.04.1998 |
10. | KOSMOL Tomasz | PIAST GLIWICE | 21.04.1997 |
11. | CICHACZEWSKI Bartłomiej | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.02.1998 |
11. | BARTOLEWSKI Wacław | PIAST GLIWICE | 21.07.1998 |
13. | PALA Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 19.05.1998 |
14. | MYŚLIWIEC Wojciech | AKS MIKOŁÓW | 14.06.1997 |
15. | NIKIEL Marcin | AZS AWF WROCŁAW | 15.01.1998 |
16. | BLANIK Karol | T.S. GÓRNIK RADLIN | 25.01.1998 |
17. | MAZURKIEWICZ Mateusz | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 20.07.1998 |
18. | LEWANDOWSKI Tomasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.01.1998 |
19. | Chyrek Kasper | AZS AWF KATOWICE | 16.05.1997 |
20. | MAKOWSKI Ernest | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 19.07.1997 |
21. | LECHOWICZ Bartosz | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 10.08.1998 |
22. | BIAŁY Piotr | PKS MILENIUM SKAWINA | 26.11.1998 |
23. | URBAŃSKI Patryk | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 12.11.1998 |
24. | Truchanowski Andrzej | PIAST GLIWICE | 20.06.1998 |
25. | FICK Jakub | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 03.05.1997 |
26. | FUŁAT Karol | AKS MIKOŁÓW | 10.09.1997 |
27. | GERAS Krzysztof | KKS KRAKÓW | 23.01.1998 |
28. | JASIŃSKI Karol | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.10.1997 |
29. | BERKA Marcin | UKS START OPOLE | 25.07.1998 |
30. | MENCEL Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 09.01.1998 |
31. | DANECKI Daniel | MDK NR 1 BYTOM | 26.07.1998 |
32. | SMUSZ Jan | AZS AWF KRAKÓW | 24.12.1998 |