Turniej

Nazwa: Coneco Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.09.2012

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktor Weronika 21 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
2. WRÓBLEWSKA Agata 22 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
3. PILNIAKOWSKA Julia 1 MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
4. ŁADA Weronika 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.03.2002
5. TOKARSKA Klaudia 0 TORUŃ - RIPOSTA 15.08.2002
6. KADYS Weronika 17 AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
7. MARUCHA Weronika 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001
8. WÓJCIK Klaudia 0 KKS KRAKÓW 14.01.2001
9. ROSKOSZ Anna 0 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
10. Pękała Beata 27 RMKS RYBNIK 28.06.2002
11. REUS Aniela 16 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 03.05.2001
12. NIESŁAWSKA Zuzanna 0 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 28.07.2003
13. LASKA Aleksandra 0 PKSZERM WARSZAWA 03.05.2001
14. KOWALSKA Daria 0 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
15. STASZULONEK Karolina 3 PIAST GLIWICE 26.03.2002
16. WIDER Aleksandra 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 15.12.2003
17. STYRANOWSKA Liwia 0 BUDOWLANI TORUŃ 16.10.2002
18. PARSZUTO Ewa 30 AZS AWF WROCŁAW 14.06.2001
19. SZULC Małgorzata 15 RMKS RYBNIK 09.07.2002
20. SZMER Wiktoria 5 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
21. WŁOCZKA Oliwia 55 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
22. JAWORSKA Maria 14 AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001
23. FUCHS Anita 6 KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2001
24. SZAŁACIŃSKA Zofia 0 KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
25. PINES Anna 42 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
26. WITCZAK Julia 0 BUDOWLANI TORUŃ 08.02.2001
27. DYBKOWSKA Maja 0 BTS BYTOM 04.09.2001
28. HERBUT Gabriela 0 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
29. MARKIEWCZ Martyna 54 D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.03.2001
30. Kwiecień Julia 44 PIAST GLIWICE 30.07.2001
31. DĘBICKA Ewa 12 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
32. Politowska Julia 10 AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
33. ZACHOROWSKA Aleksandra 52 PIAST GLIWICE 19.06.2002
34. Gwóźdź Julia 49 BTS BYTOM 29.08.2002
35. KUŚKA Aleksandra 9 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
36. ŚMIAŁEK Janina 0 KKS KRAKÓW 28.10.2002

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
2. MARUCHA Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001 zakwalifikowano
3. PILNIAKOWSKA Julia MKS GRYF MIELEC 03.03.2001 zakwalifikowano
4. MARKIEWCZ Martyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.03.2001 zakwalifikowano
5. PARSZUTO Ewa AZS AWF WROCŁAW 14.06.2001 zakwalifikowano
6. WRÓBLEWSKA Agata AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
7. SZMER Wiktoria MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
8. KADYS Weronika AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001 zakwalifikowano
9. PINES Anna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
10. WŁOCZKA Oliwia AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
11. SZULC Małgorzata RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
12. KUŚKA Aleksandra UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
13. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002 zakwalifikowano
14. Wiktor Weronika AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
14. LASKA Aleksandra PKSZERM WARSZAWA 03.05.2001 zakwalifikowano
16. Pękała Beata RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
17. NIESŁAWSKA Zuzanna ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 28.07.2003 zakwalifikowano
18. Kwiecień Julia PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
19. Politowska Julia AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001 zakwalifikowano
20. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
21. ZACHOROWSKA Aleksandra PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
22. WITCZAK Julia BUDOWLANI TORUŃ 08.02.2001 zakwalifikowano
23. FUCHS Anita KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2001 zakwalifikowano
23. WÓJCIK Klaudia KKS KRAKÓW 14.01.2001 zakwalifikowano
25. JAWORSKA Maria AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001 zakwalifikowano
26. REUS Aniela WKS KOLEJARZ WROCŁAW 03.05.2001 zakwalifikowano
27. STYRANOWSKA Liwia BUDOWLANI TORUŃ 16.10.2002 zakwalifikowano
28. HERBUT Gabriela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003 zakwalifikowano
29. DYBKOWSKA Maja BTS BYTOM 04.09.2001 zakwalifikowano
30. KOWALSKA Daria BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002 zakwalifikowano
31. WIDER Aleksandra SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 15.12.2003 zakwalifikowano
32. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
33. TOKARSKA Klaudia TORUŃ - RIPOSTA 15.08.2002 zakwalifikowano
33. ŁADA Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.03.2002 zakwalifikowano
35. SZAŁACIŃSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001 zakwalifikowano
36. ŚMIAŁEK Janina KKS KRAKÓW 28.10.2002 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MARUCHA Weronika AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 30.11.2001
2. JAWORSKA Maria AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001
3. PILNIAKOWSKA Julia MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
3. KUŚKA Aleksandra UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
5. STASZULONEK Karolina PIAST GLIWICE 26.03.2002
6. WRÓBLEWSKA Agata AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
7. SZMER Wiktoria MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
8. DĘBICKA Ewa MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
9. MARKIEWCZ Martyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 04.03.2001
10. PARSZUTO Ewa AZS AWF WROCŁAW 14.06.2001
11. PINES Anna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
12. WŁOCZKA Oliwia AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
13. SZULC Małgorzata RMKS RYBNIK 09.07.2002
14. Pękała Beata RMKS RYBNIK 28.06.2002
15. Kwiecień Julia PIAST GLIWICE 30.07.2001
16. Politowska Julia AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
17. KADYS Weronika AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
18. Gwóźdź Julia BTS BYTOM 29.08.2002
19. Wiktor Weronika AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
19. LASKA Aleksandra PKSZERM WARSZAWA 03.05.2001
21. NIESŁAWSKA Zuzanna ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 28.07.2003
22. ZACHOROWSKA Aleksandra PIAST GLIWICE 19.06.2002
23. WITCZAK Julia BUDOWLANI TORUŃ 08.02.2001
24. FUCHS Anita KS SZPADA WROCŁAW 01.08.2001
24. WÓJCIK Klaudia KKS KRAKÓW 14.01.2001
26. REUS Aniela WKS KOLEJARZ WROCŁAW 03.05.2001
27. STYRANOWSKA Liwia BUDOWLANI TORUŃ 16.10.2002
28. HERBUT Gabriela SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2003
29. DYBKOWSKA Maja BTS BYTOM 04.09.2001
30. WIDER Aleksandra SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 15.12.2003
31. ŁADA Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.03.2002
32. SZAŁACIŃSKA Zofia KSz WARSZAWIANKA 12.06.2001
33. KOWALSKA Daria BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2002
34. ROSKOSZ Anna AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
35. TOKARSKA Klaudia TORUŃ - RIPOSTA 15.08.2002
36. ŚMIAŁEK Janina KKS KRAKÓW 28.10.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content