Nazwa: VII Ogólnopolski turniej w szabli \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M. St. Warszawy\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.11.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | LACH Szymon | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.06.1998 |
2. | STREJZA Bartosz | 8 | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
3. | MARCZAK Jakub | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 09.07.1997 |
4. | ŁOGWINOWICZ Dawid | 9 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.07.1997 |
5. | WESOŁY Jakub | 27 | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
6. | MIERZCHAŁA Mateusz | 0 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 31.07.1998 |
7. | ZAKRZEWSKI Mateusz | 21 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.07.1998 |
8. | PYCHYŃSKI Mateusz | 6 | KKSZ KONIN | 08.10.1997 |
9. | KLOCHOWICZ Tomasz | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 29.09.1998 |
10. | SZEPIETOWSKI Bartosz | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.12.1998 |
11. | DĄBROWSKI Mateusz | 11 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
12. | KRUSZEWSKI Jan | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
13. | Knez Mateusz | 2 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
14. | OSEK Jakub | 13 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.04.1998 |
15. | POGORZELSKI Kacper | 37 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.10.1998 |
16. | GĄDZIK Tomasz | 20 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.10.1998 |
17. | GRZEGOREK Filip | 22 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.06.1997 |
18. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | 3 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 |
19. | DZWONIARSKI Adrian | 5 | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
20. | GODLEWSKI Mateusz | 15 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
21. | JASKULSKI Patryk | 4 | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
22. | MILEWSKI Paweł | 18 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 09.04.1997 |
23. | Kaczkowski Krzysztof | 7 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
24. | KURZYNA Piotr | 25 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
25. | RYCZKOWSKI Paweł | 35 | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
2. | PYCHYŃSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 08.10.1997 | zakwalifikowano |
3. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 | zakwalifikowano |
4. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 | zakwalifikowano |
5. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
6. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 | zakwalifikowano |
7. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
8. | OSEK Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.04.1998 | zakwalifikowano |
9. | DĄBROWSKI Mateusz | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 | zakwalifikowano |
10. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
11. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
12. | ŁOGWINOWICZ Dawid | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.07.1997 | zakwalifikowano |
13. | MARCZAK Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
14. | LACH Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.06.1998 | zakwalifikowano |
15. | GRZEGOREK Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.06.1997 | zakwalifikowano |
16. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 | zakwalifikowano |
17. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 | zakwalifikowano |
18. | KLOCHOWICZ Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 29.09.1998 | zakwalifikowano |
19. | ZAKRZEWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.07.1998 | zakwalifikowano |
20. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 | zakwalifikowano |
21. | GĄDZIK Tomasz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.10.1998 | zakwalifikowano |
22. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 | zakwalifikowano |
23. | MIERZCHAŁA Mateusz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 31.07.1998 | zakwalifikowano |
24. | POGORZELSKI Kacper | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.10.1998 | zakwalifikowano |
25. | MILEWSKI Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 09.04.1997 | zakwalifikowano |
26. | SZEPIETOWSKI Bartosz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.12.1998 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
2. | STREJZA Bartosz | KKSZ KONIN | 24.06.1997 |
3. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
4. | PYCHYŃSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 08.10.1997 |
5. | GRZEŚKOWIAK Bartosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 20.07.1997 |
6. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
7. | OSEK Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.04.1998 |
8. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
9. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
10. | ŁOGWINOWICZ Dawid | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.07.1997 |
11. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
12. | DĄBROWSKI Mateusz | MUKS VICTOR WARSZAWA | 26.12.1997 |
13. | GRZEGOREK Filip | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.06.1997 |
14. | ZAKRZEWSKI Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.07.1998 |
15. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
16. | MARCZAK Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 09.07.1997 |
17. | LACH Szymon | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.06.1998 |
18. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
19. | KLOCHOWICZ Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 29.09.1998 |
20. | GĄDZIK Tomasz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 04.10.1998 |
21. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
22. | MIERZCHAŁA Mateusz | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 31.07.1998 |
23. | POGORZELSKI Kacper | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.10.1998 |
24. | MILEWSKI Paweł | MUKS VICTOR WARSZAWA | 09.04.1997 |
25. | SZEPIETOWSKI Bartosz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 25.12.1998 |