Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Franciszek Nowak 0 AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
2. Leo TOST 0
3. Artem SCHERBAN 0
4. Nikolay SUDAKOV 0
5. Jakub Broniszewski 0 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
6. Denis BOCHAROV 0
7. Ksawery DANIŁOWICZ 0 AZS AWF WARSZAWA 13.08.2001
8. Alex KORPAS 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.08.2001
9. Nikita LUZHNIKOV 0
10. Pascal WAGNER 0
11. Oleg YUZHAKOV 0
12. Vsevolod TERNOVSKII 0
13. Bartłomiej KLUGE 0 DRAGON ŁÓDŹ 15.05.2001
14. Cezary SŁAWEK 0 UKS START OPOLE 17.02.2001
15. Makar VOLODIN 0
16. Huseyn Adil AYTAC 0
17. Daniel MACIASZEK 0 KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.05.2001
18. Marco GOETSCH 0
19. Marius STITZ 0
20. Edgar ALEKSANYAN 0
21. Igor SAMONIN 0
22. Tomasz WYSOCKI 0 O.Ś. AZS POZNAŃ 17.01.2001
23. Danila KOSENKOV 0
24. Mykola KALINICHENKO 0
25. Elton DINCA 0
26. Danila DYACHENKO 0
27. Sergey PANOV 0
28. Danila PANFILYUK 0
29. Gokcem Ozcan KAMISILI 0
30. Lev MANIN 0
31. Daniel YEREMENKO 0
32. Georgy DROZHKO 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oleg YUZHAKOV zakwalifikowano
1. Edgar ALEKSANYAN zakwalifikowano
3. Daniel YEREMENKO zakwalifikowano
4. Artem SCHERBAN zakwalifikowano
5. Danila DYACHENKO zakwalifikowano
6. Marius STITZ zakwalifikowano
7. Gokcem Ozcan KAMISILI zakwalifikowano
8. Makar VOLODIN zakwalifikowano
9. Huseyn Adil AYTAC zakwalifikowano
10. Nikita LUZHNIKOV zakwalifikowano
11. Denis BOCHAROV zakwalifikowano
12. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001 zakwalifikowano
13. Ksawery DANIŁOWICZ AZS AWF WARSZAWA 13.08.2001 zakwalifikowano
13. Elton DINCA zakwalifikowano
15. Leo TOST zakwalifikowano
16. Igor SAMONIN zakwalifikowano
17. Marco GOETSCH zakwalifikowano
18. Lev MANIN zakwalifikowano
19. Pascal WAGNER zakwalifikowano
20. Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001 zakwalifikowano
21. Vsevolod TERNOVSKII zakwalifikowano
22. Georgy DROZHKO zakwalifikowano
23. Nikolay SUDAKOV zakwalifikowano
24. Cezary SŁAWEK UKS START OPOLE 17.02.2001 zakwalifikowano
25. Tomasz WYSOCKI O.Ś. AZS POZNAŃ 17.01.2001 zakwalifikowano
26. Alex KORPAS KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.08.2001 zakwalifikowano
27. Mykola KALINICHENKO zakwalifikowano
27. Sergey PANOV zakwalifikowano
29. Daniel MACIASZEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.05.2001 zakwalifikowano
30. Danila KOSENKOV zakwalifikowano
31. Danila PANFILYUK zakwalifikowano
32. Bartłomiej KLUGE DRAGON ŁÓDŹ 15.05.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Denis BOCHAROV
2. Makar VOLODIN
3. Oleg YUZHAKOV
3. Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
5. Edgar ALEKSANYAN
6. Daniel YEREMENKO
7. Danila DYACHENKO
8. Gokcem Ozcan KAMISILI
9. Artem SCHERBAN
10. Marius STITZ
11. Huseyn Adil AYTAC
12. Nikita LUZHNIKOV
13. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
14. Leo TOST
15. Marco GOETSCH
16. Pascal WAGNER
17. Elton DINCA
17. Ksawery DANIŁOWICZ AZS AWF WARSZAWA 13.08.2001
19. Igor SAMONIN
20. Lev MANIN
21. Vsevolod TERNOVSKII
22. Georgy DROZHKO
23. Nikolay SUDAKOV
24. Cezary SŁAWEK UKS START OPOLE 17.02.2001
25. Tomasz WYSOCKI O.Ś. AZS POZNAŃ 17.01.2001
26. Alex KORPAS KOLEJARZ 24 KATOWICE 07.08.2001
27. Mykola KALINICHENKO
27. Sergey PANOV
29. Daniel MACIASZEK KOLEJARZ 24 KATOWICE 22.05.2001
30. Danila KOSENKOV
31. Danila PANFILYUK
32. Bartłomiej KLUGE DRAGON ŁÓDŹ 15.05.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy