Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Angelika KRYST 0 UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002
2. Aleksandra KRAMER 224 SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002
3. Natalia RAKOCZY 239 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
4. Julia PILNIAKOWSKA 10 MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
5. Karolina STASZULONEK 217 PIAST GLIWICE 26.03.2002
6. Julia Politowska 0 AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
7. Weronika MARUCHA 14 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
8. Zuzanna MAKUCH 245 MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
9. Aleksandra JAROSZEK 21 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
10. Oliwia WŁOCZKA 0 AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
11. Alicja PAWLUK 238 SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.02.2002
12. Wiktoria MIESZAŁA 0 WARTA ŚREM 15.01.2003
13. Wiktoria SZMER 25 MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
14. Weronika ZIÓŁKOWSKA 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
15. Eliza MARK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.01.2001
16. Ewa DĘBICKA 96 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
17. Aleksandra OBAL 0 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
18. Aniela REUS 91 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.05.2001
19. Beata PĘKAŁA 249 RMKS RYBNIK 28.06.2002
20. Zofia WARDACKA 26 UKS GRYFEK SZCZECIN 18.08.2001
21. Ada KĘPCZYŃSKA 0 UKS START OPOLE 28.07.2002
22. Marcelina MOLENDOWSKA 0 WARTA ŚREM 21.10.2001
23. Julia Kwiecień 87 PIAST GLIWICE 30.07.2001
24. Weronika KADYS 49 AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
25. Małgorzata SZULC 258 RMKS RYBNIK 09.07.2002
26. Jagoda OWCZAREK 0 WARTA ŚREM 24.06.2001
27. Anita FUCHS 57 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
28. Anna PINES 0 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
29. Aleksandra ZACHOROWSKA 0 PIAST GLIWICE 19.06.2002
30. Agnieszka POPIŃSKA 82 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.10.2001
31. Hannah TRAUT 0
32. Magdalena ZBĄCZYNIAK 58 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.09.2001
33. Axelle WASIAK 0
34. Ewa PARSZUTO 80 AZS AWF WROCŁAW 14.06.2001
35. Kristina FIDLEROVA 0
36. Agata WRÓBLEWSKA 0 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
37. Aleksandra WALASEK 59 MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
38. Emilia DZIEMBOWSKA 79 UKS TRÓJKA RADLIN 30.01.2001
39. Albina SLAVINSKA 0
40. Weronika Wiktor 0 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
41. Maja HAŁADUDA 0 MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
42. Małgorzata DYRKACZ 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.01.2001
43. Julia MICHALAK 60 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
44. Klara RICHTEROVA 0
45. Aleksandra KUŚKA 0 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
46. Julia Gwóźdź 0 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
47. Dominika WIECZERZAK 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.2001
48. Maria JAWORSKA 77 AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001
49. Varvara ZYKOVA 0
50. Lucie ZATLOUKALOVA 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Axelle WASIAK zakwalifikowano
2. Albina SLAVINSKA zakwalifikowano
3. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
4. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
5. Maria JAWORSKA AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001 zakwalifikowano
6. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001 zakwalifikowano
7. Alicja PAWLUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.02.2002 zakwalifikowano
8. Marcelina MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 21.10.2001 zakwalifikowano
9. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001 zakwalifikowano
10. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001 zakwalifikowano
11. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
11. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
13. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002 zakwalifikowano
14. Aniela REUS WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.05.2001 zakwalifikowano
15. Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001 zakwalifikowano
16. Aleksandra KRAMER SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002 zakwalifikowano
17. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
18. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
19. Varvara ZYKOVA zakwalifikowano
20. Lucie ZATLOUKALOVA zakwalifikowano
21. Małgorzata DYRKACZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.01.2001 zakwalifikowano
22. Ewa PARSZUTO AZS AWF WROCŁAW 14.06.2001 zakwalifikowano
23. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
24. Jagoda OWCZAREK WARTA ŚREM 24.06.2001 zakwalifikowano
25. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
26. Klara RICHTEROVA zakwalifikowano
27. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
28. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
29. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
29. Zofia WARDACKA UKS GRYFEK SZCZECIN 18.08.2001 zakwalifikowano
31. Angelika KRYST UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002 zakwalifikowano
32. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
33. Eliza MARK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.01.2001 zakwalifikowano
34. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003 zakwalifikowano
35. Ada KĘPCZYŃSKA UKS START OPOLE 28.07.2002 zakwalifikowano
36. Hannah TRAUT zakwalifikowano
37. Kristina FIDLEROVA zakwalifikowano
38. Agnieszka POPIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.10.2001 zakwalifikowano
39. Maja HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003 zakwalifikowano
40. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
41. Emilia DZIEMBOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.01.2001 zakwalifikowano
42. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001 zakwalifikowano
43. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
44. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002 zakwalifikowano
45. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002 zakwalifikowano
46. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002 zakwalifikowano
47. Weronika KADYS AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001 zakwalifikowano
48. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 zakwalifikowano
49. Magdalena ZBĄCZYNIAK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.09.2001 zakwalifikowano
50. Dominika WIECZERZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Axelle WASIAK
2. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
3. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
3. Julia PILNIAKOWSKA MKS GRYF MIELEC 03.03.2001
5. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
6. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
7. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
8. Julia Politowska AZS AWF KRAKÓW 19.03.2001
9. Albina SLAVINSKA
10. Alicja PAWLUK SKS FLESZ ŚWIDNICA 21.02.2002
11. Marcelina MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 21.10.2001
12. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
13. Aleksandra KRAMER SKS FLESZ ŚWIDNICA 06.09.2002
14. Varvara ZYKOVA
15. Lucie ZATLOUKALOVA
16. Kristina FIDLEROVA
17. Maria JAWORSKA AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001
18. Wiktoria SZMER MUSZKIETER GLIWICE 23.03.2001
19. Małgorzata SZULC RMKS RYBNIK 09.07.2002
20. Aniela REUS WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.05.2001
21. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
22. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
23. Jagoda OWCZAREK WARTA ŚREM 24.06.2001
24. Klara RICHTEROVA
25. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
26. Angelika KRYST UKS TRÓJKA RADLIN 14.02.2002
27. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
28. Ada KĘPCZYŃSKA UKS START OPOLE 28.07.2002
29. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
30. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
31. Weronika ZIÓŁKOWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.01.2002
32. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
33. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
34. Małgorzata DYRKACZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.01.2001
35. Ewa PARSZUTO AZS AWF WROCŁAW 14.06.2001
36. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
37. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
38. Zofia WARDACKA UKS GRYFEK SZCZECIN 18.08.2001
39. Eliza MARK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 11.01.2001
40. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003
41. Hannah TRAUT
42. Agnieszka POPIŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.10.2001
43. Maja HAŁADUDA MKS KUSY SZCZECIN 24.12.2003
44. Emilia DZIEMBOWSKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.01.2001
45. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
46. Oliwia WŁOCZKA AZS AWF KATOWICE 08.12.2002
47. Zuzanna MAKUCH MUSZKIETER GLIWICE 31.03.2002
48. Weronika KADYS AZS AWF WROCŁAW 22.05.2001
49. Magdalena ZBĄCZYNIAK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.09.2001
50. Dominika WIECZERZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.02.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy